Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слаб звук поради заливане
#1

Колеги, залях си телефона с кафе без да искам и сега звука от слушалката е доста слаб, дори и след доста сушене със сешоар. Когато съм на сравнително шумни места трябва да говоря със слушалки и микрофон, ако искам да чуя нещо.

Въпросът ми е дали гаранцията го покрива, за да го занеса в Мтел, или да търся друга алтернатива?

Lenovo A6000

Цитирай
Аксесоари
#2

Гаранцията със сигурност не го покрива. Но ако си направил застраховка може да помогне.
Цитирай
#3

И аз не мисля че гаранцията ще ти помогне тука, освен върви в Мтел и се направи на луд и им кажи че изведнъж звука е станал супер слаб и може и да ти помогнат, а ако те питат дали е мокрен, не им казвай че е мокрен, кажи им просто че на миналия ден си нямал проблем и днеска когато си започнал да говориш се чува супер слабо. Освен да ги излъжеш малко друго няма какво да направиш.
Цитирай
#4

Освен да го намокриш с вода няма как да стане, щото кафето е залепнало за мембраната и само с вода ще се оправи това значи че ако не е водоустойчив си оставаш така

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

(2016-02-21, 15:57:56)Slackwere12 написа:  И аз не мисля че гаранцията ще ти помогне тука, освен върви в Мтел и се направи на луд и им кажи че изведнъж звука е станал супер слаб и може и да ти помогнат, а ако те питат дали е мокрен, не им казвай че е мокрен, кажи им просто че на миналия ден си нямал проблем и днеска когато си започнал да говориш се чува супер слабо. Освен да ги излъжеш малко друго няма какво да направиш.

не мисля, че ще стане, защото когато го отворят да видят какъв е проблема най-вероятно ще видят, че има следи от кафето, но си струва да пробва. @badkid ако не стане в mtel, го дай в някой сервиз и ако си струва плати съответната цена. начина който спомена @BGDropche няма да стане, защото не е водоустойчив.
Цитирай
#6

Е вие ги направихте на маймуни тея от операторите...те доматите с колците ги папат...Просто колегата да си отиде в сервиз и да му го оправят.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#7

е нищо не губи ако все пак се пробва при оператора
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)