Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с външна памет на ZenFone 2 Laser ZE500KL
#1

От скоро имам Смартфон ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL, Dual Sim, 16GB, 4G. При всяко включване/ стартиране на телефона се появява икона в най- горния ред, и съобщение в падащия панел "Поставена е външна памет". Вярно е, че поставих външна памет, но от тогава съм включвала и изключвала телефона поне 50 пъти. Знаете ли как да изключа това уведомление?
Вторият ми въпрос е може ли без допълнителна програма при набиране от контактите, снимката да не се показва в малко кръгче, а да се показва на цял екран?
Предварително благодаря за отговорите.
Цитирай
Аксесоари
#2

пробвай с друга мемори карта.

Samsung Galaxy S2
Asus ZENFONE 2 
Samsung Galaxy S8 64/4
Samsung Galaxy A71 128/6
Xiaomi Mi 10T PRO 256/8
Xiaomi 13 256/8
Цитирай
#3

1 телефона винаги показва след рестарт уведомление че картата е монтирана и готова за използване,и ако тапнеш върху уведомлението има опция размонтирай,не може да се направи да не се показва.
Снимките без допълнителна програма не може да са на цял екран,но можеш да сменяш фона който е на цял екран (и да зададеш две еднакви снимки).
Цитирай
#4

Няма как да спреш това съобщение след включване/рестартиране на телефона. Просто дръпни "щората" надолу и кликни на "изчисти". Така са го измислили от Асус - да се появява при всяко включване. Досадно, но не е болка за умиране.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)