Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чуденкa зa Xiaomi Redmi 3
#1

Здaрaвейте имaм чуденкa дaли дa минa към Xiaomi Redmi 3 до сегa бях със Sony M4 AcuaDual.
Хaрaктеристиките нa двaтa телефоните сa близки със плюс зa бaтериятa и процесорa нa Xiaomito. От Aквaтa съм изключително рaзочaровaн, кaкво дa очaквaм от Redmi'то?

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Има ревю на Redmi 3 в GSMArena.com, мисля си, че няма да сбъркаш с него.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

Рaзгледaх го подробно, сегa ме гложди въпросa от къде дa го купя, в Китaйските сaйтове е по 130-150$ (около 230лв)
Xiaomi Redmi 3 Бългaрия е 350лв. С гaрaнция е предпочитaният вaриянт. Сонито беше подaтливо нa спонтaнни мaлфункции и ходи четери пъти в сервиз! Видях че ще се нaложи рут който премaхвa гaрaнциятa и обезмисля дa го взимaм от тук. Все пaк, хaрдуерно кaк е, дaли ще е подaтлив нa спонтaнни мaлфункции?

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
#4

Изчакай само да се включи @XeLiX и...
Цитирай
#5

Мен да питаш, бягай надалеч от китайци. Съмнителна поддръжка, съмнителна гаранция, съмнително качество няколко месеца след покупката, най-много година. Гарантирам ти, че ще работи 2 пъти по-зле, в сравнение с момента в който си го закупил. Но това съм си аз. Smile Тук има много китайски фенове, от които повечето говорят наизуст и съдят по параметрите на хартия. Съветвам те да не ги вземаш на сериозно. Smile
Цитирай
#6

@metallica_333 а ти от собствен опит ли говориш? Софтуерната подръжка на Xiaomi изобщо не е съмнителна и мога да кажа, че след 6 месеца телефонът ми работи по-добре, сравнение с началото имено заради ъпдейтите, които получих.
Цитирай
#7

@metallica_333, Джеймс Хетфийлд ще се застреля ако ти прочете умностите. Питай дали не може да се прекръстиш!
Мога да ти покажа Xiaomi Mi2, което работи от 3 години без проблем.
Малко бъркаш щатите.
Xiaomi не е Уми, елефон или подобна глупост.
Поддръжката на Xiaomi е в пъти по - добра от тази на Самсунг.
Качествено изпълнение и ниска цена, това е Xiaomi.
Пообразовай се малко и си извади главата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

(2016-02-22, 18:50:45)metallica_333 написа:  Мен да питаш, бягай надалеч от китайци. Съмнителна поддръжка, съмнителна гаранция, съмнително качество няколко месеца след покупката, най-много година. Гарантирам ти, че ще работи 2 пъти по-зле, в сравнение с момента в който си го закупил. Но това съм си аз. Smile Тук има много китайски фенове, от които повечето говорят наизуст и съдят по параметрите на хартия. Съветвам те да не ги вземаш на сериозно. Smile
Хахахаха! В стремежа си да си оригинален страна смешен. Ама адски смешен. Ти виждал ли Xiaomi? Забавен си обаче, може да работиш това.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

Хубаво бе! Като нямате пари и не може да си позволите нещо, което другите могат означава ли, че съм смешен? Значи всеки, който си изразява мнението и не е зомби китаец е смешен. И това глобален модератор ти го казва. С глас се изсмях, като ти прочетох коментара. Хора, които не зачитат други марки, освен китайци и КАЗВАТ, че били по-добри от самсунг ми правят деня. Нищо, излагайте се още, хората на вас се смеят, не на мен. 


btw. Забелязал съм, че масово спамите темите на хората с тия Xiaomi. В някои от тях авторите изрично казват, че не желаят техни продукти или изискванията не отговарят на техните. Имам чувството, че вие освен китаец друго не сте имали или държали и сте си наумили, че щом са евтини и перфектни на хартия значи са най-добрите. Като ви е тъмна Индия света на смартфоните, защо подвеждате хората с глупостите си?
Цитирай
#10

Не че нещо... Ама аз виждам трима колеги с техните постове да ти се смеят, пък на тях... Никой! Ти да видиш... Що ли така е станало?!

До автора на темата... Xiaomi са хубави телефони, обаче трябва да си запознат с устройството и свойствата на Адроид, поне на средно ниво. Има малко занимавки отначало и после всичко е 6. Обаче не всички знаят какво-що да се направи в началото, пък и не на всички им се чете и учи... Ти си решавай.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#11

Ми те колегите ти като гледам друго освен Xiaomi не са имали или държали, затова мислят така. И повечето в тоя форум са така, не заради нещо друго. Цял свят ползва Самсунг и други доказани марки, но в тоя форум се опитва да се наложи, че китайците правят едва ли не най-добрите смартфони в света. Смях! Big Grin
То българина като види нещо евтино и на хартия отлично, и веднага скача. И понеже не може да си позволи нещо по-скъпо, казва, че другото не било хубаво, просто защото никога не е притежавал доказано качествена техника, което означава ли, че щом ВИЕ не можете да си позволите скъпа и качествена техника, тя не е добра, а евтините ви китайци са номер 1?
Цитирай
#12

@metallica_333, "бе" ще викаш на жена си вкъщи. Това, че се предлага този бренд, въобще няма никаква връзка с това дали има или няма някой пари за друго - това тук не ти е фондова борса и акции не се предлагат. И в кой точно от последните постове прочете, че някой ги сравнява или твърди, че е по-добър от Самсунг или друга марка? Май на теб не ти изнася, че самсунг не го предлагат във всеки пост или нещо бъркам?

 
Цитирай
#13

Човек, един ден вземи си разгледай постовете да видиш, че в 99 % от случаите предлагаш на хората едно и също без много, много да четеш какво се желае от авторите. Предлагам да спрем до тук, че стана спам. Просто казах, че съм против китайците и вие ми скочихте все едно други марки не съществуват?
Цитирай
#14

Скачаме ти защото изобщо не си виждал камоли държал ксайоми.веднага като излезе си взех лг г3,после redmi note 2, сегa съм  redmi note 3.китайците(mi) си заслужават всяка стотинка.
Цитирай
#15

И как реши, че не съм държал или виждал въпросните китайци ми стана много интересно?? В твоите очи си заслужават всяка стотинка, на мен пък не ми допадат. И какво? Искаш да ми кажеш, че трябва да бъда нападан, само защото имам различно мнение от повече хора тук? Големи сте...да не казвам какво, защото възпитанието ми не го позволява. Smile
Цитирай
#16

и кои модели си ползвал и си останал разочарован от поддръжка и качество.дразнещо е че пишеш лъжи
Цитирай
#17

Ти вземи се научи да пишеш грамотно на родния си език и после влизай и коментирай във форуми, защото познанията ти по български език са трагични. И не, не съм казал, че съм ползвал модели на марката. Имам познати, които обичат да си сменят телефоните през няколко месеца и са изпробвали почти всичко, което се харесва да потребителите. Така съм имал ''щастието'' да се докосна до някои китайци като ми3, мейзу мх4, М2 нот. И да, не съм останал очарован, както и познатите, които са го притежавали. Ако ти се наложи гаранция например, китаеца трябва да ходи в чужбина за ремонт и не се знае колко време ще се бави. Докато самсунг, лг и др. си имат сервизи в България и поне знаеш, къде ще ти го поправят. Пак казвам, на мен не ми харесват всякакви китайчета в сферата на смартфоните и не само, което не означава, че говоря лъжи, сещаш ли се? За мен са лъжи и клишетата, как ЛГ и Сони греели като печки и как Самсунг галакси С6 лагвал, ама да съм тръгнал да се заяждам??
Цитирай
#18

Ахм,ясно от къде са ти познанията за апаратите-от сайтовете за правопис.спирам да ти пиша че наистина си смешен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)