Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S7 и S7 edge с Exynos 8890 – бенчмарк тест
#1

[Изображение: y1C548e.png]

Samsung Galaxy S7 и S7 edge бяха представени вчера на MWC. Най-значителните подобрения при новите модели смартфони са камерата и дисплея, но освен това те пристигат с чисто нов чипсет – Exynos 8890.

Линк към цялата статия -->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е лош SoC-a. Обаче GPU-то е си е слабичко сравнено с новото Adreno.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#3

Мога ли да попитам какво ново има при дисплея? Не се майтапя, нещо май съм пропуснал!

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#4

"Alway on" за пропуснатите нотификаций. Този на представянето вчера обясняваше колко важно е това нещо. Как и на него му се случвало да си проверя телефона по няколко стотин пъти на ден. Това имат предвид от gsmarena.com.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Колеги...... Ще задам въпрос за, който се надявам да не бъда подиграват в бъдеще..... :Smile

Някой да е срещал някъде инфо, че новите Galaxy-та с водно охлаждане? :Smile
Цитирай
#6

За водно не съм чел. Обаче показаха онова heatpipe или както се казва там...за охладане на SoC, което ме навежда на мисълта, че ексиноса може и да грее. Но Самсунг са реагирали предпазливо и са взели мерки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#7

Попаднах на това:

   

Не претендирам за достоверност,но не бих го отхвърлил като възможност.... Smile
Цитирай
#8

Айфон 6s  и Айфон 6s plus тея от Самсунг не де спряха да имитират линиите на Апъл със създаването да по-голяма версия.Защо еджа не е 5.1"? И да бяха пуснали С7 едж плюс с 5.5".

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#9

Пише, че имал Heatpipe. Честно казано, учудва ме, че повече телефони нямат подобно охлаждане.


[Изображение: gsmarena_003.jpg]
Цитирай
#10

Значи пасивно охлаждане с малка медна пластина!?!

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#11

Чакай...чакай. Самсунг вчера показаха, че са повече от Apple като си сравниха камерата с тази на 6с плюс. Питам се аз: Защо не сравниха софтуера? Защо не показаха как С7 макар и последен модел е с по-нисък бенч тест от миналогодишният Айфон 6с? Защо точно с Ейпъл се сравниха, а не с LG или HTC или Sony? Нима другите производители нямат премиум устройства? Вчера Самсунг показаха ясно, че гонят Apple и сами си го признаха сравнявайки се с ябълката. Smile Не знам само рекламата за Самсунг ли беше или за Ейпъл!? Big Grin


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

(2016-02-22, 15:52:41)hitman0013 написа:  Значи пасивно охлаждане с малка медна пластина!?!

Не е просто пластина. Вътре циркулира и течност и пренася топлината. Друг е въпроса къде се отдава. Лаптопите например имат малък вентилатор на удобно място из корпуса. Тук предполагам, че ще е по-голям радиатор. В youtube има филмчета, как работи.
Цитирай
#13

tda точно това имам предвид

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#14

(2016-02-22, 15:52:42)tda написа:  Чакай...чакай. Самсунг вчера показаха, че са повече от Apple като си сравниха камерата с тази на 6с плюс. Питам се аз: Защо не сравниха софтуера? Защо не показаха как С7 макар и последен модел е с по-нисък бенч тест от миналогодишният Айфон 6с? Защо точно с Ейпъл се сравниха, а не с LG или HTC или Sony? Нима другите производители нямат премиум устройства? Вчера Самсунг показаха ясно, че гонят Apple и сами си го признаха сравнявайки се с ябълката. Smile  Не знам само рекламата за Самсунг ли беше или за Ейпъл!? Big Grin

И на мен не ми харесва сравнението с други платформи или марки по време на такива събития, но истината е че и Apple го правят сравнявайки се с Андроид като цяло, даже и Google при представянето на Нексусите правиха същите сравнения на снимки с айфони. А много ясно, че Самсунг ще се сравяняват с единствената си конкуренция в лицето на Apple, а не с LG, HTC или Sony, които събрани правят 4-5 пъти по-малко продажби от тях.
Цитирай
#15

(2016-02-22, 15:59:40)jivkojj написа:  Не е просто пластина. Вътре циркулира и течност и пренася топлината. Друг е въпроса къде се отдава. Лаптопите например имат малък вентилатор на удобно място из корпуса. Тук предполагам, че ще е по-голям радиатор. В youtube има филмчета, как работи.

Точно така!

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#16

(2016-02-22, 15:44:15)tonkata07 написа:  Попаднах на това:



Не претендирам за достоверност,но не бих го отхвърлил като възможност.... Smile

В тази тръбичка има течност. Така че май наистина има водно охлаждане. Поне така пише във phonearena-та. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)