Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с акаунт и нов апарат
#1

Здравейте . Влизам си в акаунта от лаптопа и там ми излизат всичките устройства които съм имал  до сега (3 на брой) и новия ми телефон LG H230  не е сред тях (той е номер 4) Първите имаха все лоши съдби Smile
Въпроса ми е как да си регистрирам  новото устройство ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако става въпрос за Гугъл акаунта, той сам ще се регистрира, като се логнеш в Плей стор със същата парола и име. Ако става въпрос за някакъв друг акаунт, по-добре е да дадеш малко по-подробна информация.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#3

(2016-02-23, 10:26:38)driver_sl написа:  Ако става въпрос за Гугъл акаунта, той сам ще се регистрира, като се логнеш в Плей стор със същата парола и име. Ако става въпрос за някакъв друг акаунт, по-добре е да дадеш малко по-подробна информация.

Влязох със същия ми акаунт . Все още не го е отбелязяло. Имам купена реалдрифт. Когато цълна да я инсталирам ми сваля 22 мб и я разширява до 50 след инсталацията. Играта е 180 мб по информация. Пускам я и не тръга. Когато поискам от компа да и задам да се инсталира на телефона и не ми вижда новото устройство. Играта преди последния и ъпгрейд ми вървеше. Имам приятрл при който няма проблем и все още си върви. Какво става с този телефон ?
Цитирай
#4

Последното мнение не се цитира. По проблема, отиди в настройки и изтрий данните на услугите на Гугъл и на магазина, рестартирай и виж дали няма да се оправи.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Направих хард рестарт на телефона и всичко си дойде на място с повторното влизане в акаунта. И сега е регистриран в гугал плей. Мерси за отделеното време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)