Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

как да преинсталирам Андроид 4.4.2
#1

Bu Имам проблем с телефона и мисля ,че ми се налага преинсталация на ОС от няколко дни се напълни с приложения ,който не искам опитах да трия ,деинсталирам и т.н. и нищо всичко пак се връща.Започнаха да излизат съобщения за отделните приложения ,че спират да работят.Надявам се тук да открия някой,който може да ми помогне с моят проблем ,а също и да ми обясни как да преинсталирам Андроид 4.4.2 .Телефонът ми е XCODY-X200,много благодаря на всеки,който опита да ми помогне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Извинявам се мислех че става за всички телефони
Цитирай
#3

Один е само за Samsung устройства и не става за неговия китаец. Трябва да си рутнеш телефона и да изтриеш две или три системни приложения ето подобна тема, но рут или префлаш на телефона само ще те оправи >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1176215

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

TheWalking
Не заблуждавай човека! Один е за Самсунг, а неговия не се знае какъв е. pl150, ще те помоля да свалиш задния капак и да махнеш батерията, ако е възможно разбира се. След това направи снимка на етикета под нея и я качи тук. Трябва да разберем първо какъв е този телефон. XCODY-X200 не ми го намира Гугъл, за това си мисля, че грешиш за марката и модела. Освен това, можеш ли да дадеш линк от сайта, от който е закупен апарата.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Не е ли този? А тук се продава но и аз нищо не намерих >> http://es.aliexpress.com/store/product/X...Id=1502975



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Ами автора на темата да каже. Линка към алито е за Х300.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#7

да точно този е
Цитирай
#8

Кой от двата линка или видеото?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

този от видеото е
Цитирай
#10

Ром за телефона ти има ТУК. За да го свалиш, трябва да се регистрираш. Телефона се префлашва с програмата SP FlashTools. Потърси е търсачката, тук някъде във форума имаше тема с инструкции как се работи с програмата. Много е лесно, само няма да се плашиш. Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#11

много благодаря за това че ми помогнахте надявам се да се справя сама ако объркам нещата ще питам пак . хубав ден!
Цитирай
#12

Ако съдя по коментара ти,по-добре не почвай!Потърси някой,който е по-наясно или го дай на сервиз да ти го флашнат!При "объркване" на флаш при тези странни марки,обикновенно изходът е "умрял" телефон!И работата не става с "....натисни зеленото копче и после червеното и ок и това е...."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)