Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането
#1

Здравейте!
Имам следният странен проблем със зареждането на телефона:
Когато го включа да се зарежда, за около 10 сек. изгасва лед светлината (през това време съвсем леко е присветнал екрана и не може да се отключи телефона), след това всичко е ок около 1 минута и всичко се повтаря до пълното зареждане на телефона...
Използвал съм 3 различни зарядни (един и същ резултат), телефона не е рутван...
Ако това не може да се оправи дали ще е проблем за телефона за в бъдеще...?
Някаква идея за фикс...?

Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#2

Докато имах LG G2 и като го включех към едно по-слабо зарядно и винаги така правеше. Екрана не реагираше като хората, отключването беше трудно и подобни. На оригиналното зарядно и на такива с поне 1.6А, нямаше никакви проблеми. 3-те зарядни които ползваш, имат ли поне 1.6-2.1А ? Пробвай с друг кабел, че и той е много важен, а и тези по тъничките usb кабели, също се са проблемни.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#3

Едното зарядно се е оригиналното 1.8А, но и с него същата работа, имам няколко USB кабела, сменях ги към този адаптер,но все същото...иначе телефона си се зарежда с нормална скорост, но ме притеснява това често "събуждане,забиване" за около 10  сек на всяка 1 мин...

Колеги, мисля че открих от какво може да е проблемът...
Имах инсталиран Greenify със зададена автоматична хибернетизация на приложенията...(при изключен дисплей се опитва да хибернитизира избраните приложения). 
След като изтрих Greenify направих едно зареждане на телефона без никакви проблеми... Ако все пак се появи проблемът отново ще пиша...

Намерих тема в XDA за подобен проблем http://forum.xda-developers.com/apps/gre...e-t3271026

Galaxy S10
Цитирай
#4

Колега ще ти използвам малко темата. Значи и аз имам един проблем, за сега само веднъж се е случвал - тази вечер. Та проблема е следния, като си лягах включих телефина да се зарежда. Сега като се събудих, беше на 56%. Беше се зареждал, спрял да се зарежда за нялко часа и после пак почнал автоматично. Тока не е спирал, понеже парното ни е направено така, че ако спре тока, трябва да натиснеш едно копче после да тръгне, а то си работи.
[Изображение: a77467db7adf9225d34613084191dcfb.jpg]

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Зарядното, кабела или и двете.
Преди седмица едно от двете оригинални зарядни (не съм сигурен дали на Г3 или Г4) даде фира.
Телефона започна да зарежда адски бавно, по 10- 15% на час и ако ползам телефона докато зареждам, процентите падат...
Купих ново зарядно с нов кабел и сега няма грижи.
Само гледай зарядното да е 2.1А.

LG G4
Цитирай
#6

Потвърждавам, и при мен заводския кабел сдаде багажа - зареждаше по 30% на час, сега зареждам с оригиналната букса, но с друг кабел.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#7

Заводското зарядно още на първия ден сдаде багажа и при мен. Смениха ми го с едно от г3 (да не чакам). Иначе имам и от г2 (с кабел) и ги сравнявах за по 10мин - зареждат едни и същи проценти. Въртях ги всякакси, едно зарядно друг кабел и все едно и също. Може нещо др да е станало. За сега зарежда, ако пак се появи проблема ще го мисля.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)