Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S5 Neo - не фокусира при видеозаснемане
#1

Проблемът е само докато снимам видео. Дори когато съм навън, на супер осветено, докато снимам видео фокусът е много неясен. Ако чукна по екрана, почва уж да го търси, избистря се идеално, но на секундата пак връща старото положение с неясния фокус. Това го прави само при видеозаснемане, независимо дали съм със стоковата камера или с друга. При снимки и в режим на готовност, всичко е наред, фокусът е перфектен, както и снимките. Това според вас има ли оправяне? Ако не, дали е бъг на конкретната бройка или на модела като цяло?
Цитирай
Аксесоари
#2

Като начало почисти стъклото на камерата.

D_coffee
Цитирай
#3

Това беше първото, което направих. След това изчистих кеша и настройките на приложението и накрая от рекавъри изчистих целия кеш на телефона. Нямаше никакво подобрение, след това инсталирах CameraMX и нямаше никаква промяна.
Цитирай
#4

Щом това не е помогнало и проблема го има и при използване на други приложения, различни от стоковото, е много възможно проблемът да е хардуерен и да трябва да се възползваш от гаранцията. Може да направиш и фактори ресет, но ме съмнява това да помогне.

D_coffee
Цитирай
#5

Направи хард ресет. Ако няма подобрение .... телефон на сервиз.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Вече веднъж го заменях този апарат гаранционно. На предишния съвсем му спря камерата... Що за боклуци...
Цитирай
#7

Ами лично за мен всичко де е нео лайт или тем подобни са бюджетни и се очаква да има повече неща които се сдухват. Може кофти партида. Сменяй

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)