Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до ~200лв.
#1

Здравейте,


търся телефон до около 200лв. за майка ми. Изискванията са следните:
- НОВ
- поне 4 инчка дисплей
- колкото се може по-издъжлива батерия
- българско меню
- Android
- камерата е приоритет над останалите характеристики, тъй като тя няма да ползва нищо освен Вайбър
МОЛЯ обосновавайте мненията си, тъй като модел всеки може да посочи, а на мен ми трябват мнения за конкретния модел, тъй като не искам да се окаже щайга с бъгове (вече се прецаках с ГО и Експирия S).

Разгледах Galaxy J1 и Lenovo A1000, но прочетох доста противоречиви мнения за тях. Не съм фен на конкретни марки, но имам лош опит със Sony.
 
Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой Nexus 4 би свършил работа или някое Meizu M2 ,втора ръка,разбира се.
Цитирай
#3

Самсунг гранд прайм

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Nexus 4 ще е идеален, чист андроид

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Май съм забравил да отбележа, че искам телефона да е нов, тъй като батерията е МНОГО важна част от избора. Гранд прайм въобще не е в този ценови диапазон. МОЛЯ, обосновавайте предложенията си!
Поздрави
Цитирай
#6

Колега имаш ЛС Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#7

http://www.emag.bg/smartfon-allview-dual...D1GQRYBBM/ Има си българско меню и контактите са със нормални/даже големи букви/ . Социалките работят без проблем.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#8

Nexus 4 и " - колкото се може по-издържлива батерия" са две несъвместими неща.
по темата- Meizu M2
Цитирай
#9

Lenovo A536 ще свърши добра работа.Един приятел го има,не е кой знае какво но не забива,батерията е ок,камерата също,дисплея е 5 инча и няма проблеми с Вайбър.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#10

За 200 лв ще трябва доста компромиси да направиш,че и хубава батерия искаш...сложи още 100 кинта бутай,като моето леново vibe p1 m.Другата опция някой със остатъчна гаранция ако е 200 лв лимита може да се намери някоя машинка.
Цитирай
#11

Тия Allview адски много ме заинтригуваха, но не съм сигурен конкретно за Energy модела. Като се абстрахираме от огромната батерия, всичко останало е trash-tier. Някой с впечатления от други модели на Allview ?
Поздрави
Цитирай
#12

Домашните ползват от около година и нещо два такива телефона без проблем.Преди време и едно Престижио-също.Това са ребрандирани модели на Doogee. Взел съм на сина ми Doogee F5 и доста съм впечатлен от качеството за тези пари.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#13

Allview ще бъде, само остана с майка ми да уточним модела. Мерси, че ме светнахте за тази марка Smile
Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)