Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на здрав телефон.
#1

Здравейте колеги!
Обмислям да махам моят LG G4 поради работата и мръсотията в която работя (електротехник съм).
Гледах CAT смартфоните (конкретно S40 и новият S60), но не знам. От една страна S40 е по-евтин, ама с тази 1 гб рам не знам как ще се държи (въпреки че ОС е чиста).
Споделете ваше мнение и предложения.
Благодаря. Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#2

Избираш или едното или другото. Аз дуракоустойчив и продуктивен телефон не съм виждал.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

За какво ще се ползва да ти кажем какво да вземеш

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Всеки телефон става здрав с подходящият кейс- запомни го.

Така имаш хем супер телефон, хем водоустоичив, противоударен и т.н.

Иначе, ако искаш да си го ползваш както е от кутията- котето.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

BGDropche - Основно Facebook, браузване, новини, Viber. Най-основното. Притеснявах се тези 1 гб РАМ при S40 дали няма да са леко малко...
Victormihov - Въпросът е че някак се обезсмисля като се сложи кейс и т.н. Също така работя почти на открито, на стълба, постоянно съм в прашни среди, понякога в дъжда работя, бъркам гипсови разтвори и телефона става леш като реша да видя я час, я някой ми звъни.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#6

Според мен galaxy xcover 3 също е много добър избор.Наскоро го ъпдеитнаха до 5.1.1 и си има 1.5гб рам с които се държи добре.Тези телефони на Cat хем са слаби хем надценени...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

Всичко под 2 гб рам е здрав лаг

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

https://youtu.be/DflNfki3J-o

Вземи си един от двата кейса. Имах otterbox на моя Samsung Galaxy Note 2...няма грешка...
Цитирай
#9

Кейсове не искам. Искам телефон правен за тази цел и искам както е от кутията така да го ползвам.
С G4 си купих оригинален quick circle case и това е, само и само да опази екрана, че и без протектор го ползвам.
п.с. Абе ще го реша. Колебанията ми са много дълги и широки.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#10

motorola moto x force Smile
Цитирай
#11

Е това е истински здравия телефон и с добър хардуер.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#12

Колега вземи си кейс като Otterbox например. Може да разваля визията, но не и производителността или UI на телефона. Като бъркаш гипсоподобни разтвори да не мислиш, че Cat-a няма да се цапа. И той ще го отнесе и ще се замърсява.
От друга страна moto х force изглежда доста добре. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#13

Motorola Moto X force е изключително устойчив телефон: https://www.youtube.com/watch?v=HKdSFwkIHp4

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#14

Така е, но и цената е доста здрава Big Grin
[b][b]tda [/b][/b]- поне може да се измие спокойно и става като нов, а и няма да се притеснявам. Smile
Благодаря ви. Ще помисля над вашите предложения.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#15

Нормално е да е такава цената. Телефона примерно е с два тъч слоя. Ако се повреди единия да работи другия. Има и други хитри неща.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#16

galaxy s5 active
Цитирай
#17

Взимаш нокия за 5лв с фенерче, на ваучер, пренасочваш разговорите към нея докато си на работа.
Това е опция разбира се ако не ползваш фукниции различни от телефон по време на работа.
В противен случай развързваш кесията и бъркаш на дълбоко, колегите споменаха смислените варианти.
Успех!

LG G4
Цитирай
#18

Скоро във фирмата ни раздадоха служебни CAT Камерка цветен дисплей ама с копчета. Както и да е. Реших да го видя колко е здрав и му набих един шут. Удари тавана на около 10 на метра и падна на цемента. И нищо му нямаше. Наистина дуракоустойчив.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)