Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон 200-250 лв.
#1

Здравейте, препоръчайте ми нещо за 200-250 лв, може и втора употреба.
Цитирай
Аксесоари
#2

Значи имаш 2 възможности - китайско от Китай или "реномирана" марка - пак от Китай. Аз лично за толкова пари бих си намерил едно Meizu M2 Note с остатъчна гаранция в България или Meizu M2, който и нов може и да се намери. Иначе ако не искаш такава марка - погледни Moto G 2nd Generation.
Цитирай
#3

Аз бих взел LG G2 втора ръка. Цената му е обидно ниска, а телефонът е перфектен отвсякъде

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Meizu MX4, LG G2, Galaxy S4, Galaxy A3 ..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Мислех си за sony xperia z , някакси lg не ми допада, а китайски марки не искам
Цитирай
#6

Ако смяташ, че Sony Z е по - добър избор, вземи него!
Ако очакваш подкрепа от мен, не я получаваш. В реалния живот LG - то бие това Сони по всичко.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

За жалост цените на читавите G2-ки почват от 270 лв нагоре (16гб с остатъчна гаранция), което обаче за такъв телефона (както каза jorrddan) е обидно ниска!

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#8

Дисплеят на Zката е ужасен. Едно време като излезе нямах търпение да видя телефон с фуллхд. Тогава бях с Xperia P. Като светнах дисплеят и онемях. Толкова зле бе. Вземай G2. От 2 години го ползвам и си е перфектен софтуерно. Нито жълти петна, нито лагове, а аз го товаря много.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#9

+1 За LG G2 а ако намериш и с 32гб ще е перфектно Smile

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#10

Здравейте! Съжалявам,че се намесвам в темата,но искам да попитам и за себе си : Какъв телефон да си закупя? Искам да е 200-250 лева,с 5 инчов дисплей и с възможно по-голям капацитет на батерията - може и да е 2-ра ръка...
Цитирай
#11

И на теб ще предложа G2. Не защото го имам а защото е наиста много добър телефон. Камерата и батерията са страхотни. Аз за 2 години нямам никакви оплаквания. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)