Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет около 150лв.
#1

Хора, помагайте с избора на таблет за родителите ми. Идеята е да се чуваме по скайп, основно, и чат пат да си браузват. Бюджет към 150лв. Има един сайт с промоции в момента, но марките които влизат в бюджета за първи път ги чувам.. Wink, Allview и някви такива. Ако имате наблюдение върху по-бюджетни таблети, моля споделете, ако не - взимам първия, който видя.

Благодаря  Storstark
Цитирай
Аксесоари
#2

Allview Ax4 nano + - Добър таблет за тези нужди

а между другото Allview са много известна румънска марка, а Allwiner са някви китайци

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Lenovo Tab 2 A7-10
Даже в един български сайт го има и като разопакован продукт с 24 м гаранция за  110 лв.
Цитирай
#4

+1 za леновото
Цитирай
#5

За Wink Contact и Wink Highway какво ще кажете? Цените са скандални, но понякога евтиното излиза скъпо.
Цитирай
#6

Ако не ти се дават пари по добре олх,има интересни неща
Цитирай
#7

Мисля да поръчам леновото. Благодаря на отзовалите се!
Цитирай
#8

И аз съм +1 за Lenovo Tab 2 A7-10F.Лично го имам от повече от половин година и е много добър+че го ъпдеитнаха до 5.0.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

И аз го имам таблетчето и съм супер доволен. Препоръчвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)