Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

СПИРАНЕ НА ВИБРАЦИЯ
#1

моля, драгите колеги съфорумници да дадат идея  , как се спира вибрацията на телефона , когато ме търсят , въпреки че е спряна от менюто за звука - вибрация на sim карта 1 при звънене - off
Цитирай
Аксесоари
#2

От Google: Settings > Call settings > Other Settings > uncheck MO Call Vibrate

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

(2016-02-25, 19:38:32)Dakata87 написа:  От Google: Settings > Call settings > Other Settings > uncheck MO Call Vibrate

@Dakata87 , моля да го опишеш по-детайлно.защо трябва да променям настройките на телефона от google? нещо не схващам.
Цитирай
#4

Няма как да ти го опиша по-подробно, защото нямам телефона. Това, което съм ти дал е от интернет, хората така са си решили проблема.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Вероятно от Google Play Services апликацията, онова с зъбното колело

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

къде се намират CALL SETTINGS в менюто на телефона ???
Цитирай
#7

В настройките на звука изключи и “Вибрация в тих режим“,да видиш да ли няма да се промени нещо.При мен като дам “SIM карта 1 вибрира при звънене“ на изключено и спира да вибрира.Току що го пробвах.

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#8

драги колеги, всичко съм направил -и от менюто за звука съм спрял вибрацията и в тих режим и в сим карта 1, и в настройките на набиране(call sttings),които открих ... и пак и пак скапания телефон вибрира , ще изперкам вече ...... с LOLIPOP нямах такъв проблем , с 6.0 не мога да намеря ,как ефективно да я спра аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

АЛЕЛУЯЯЯЯЯЯ !!! оправих го, спря вибрацията завинаги. няма да повярвате, но всичко било от това ,че ми бил активен- джобен режим , при който се усилвал звука и се вкл.вибрация . отивам да пия валидол, че вдигнах кръвно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)