Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си галакси А3(2016)
#1

Здравейте,понеже съм решил да сменям старото ми галакси С2+ тъй като стана прекалено бавен,ме интересува мнение за въпросния нов модел на самсунг.Трябва ми телефон който ще се ползва предимно за сърфиране и разговори игри няма да се играят.Дизайна и най вече размерите на галакси А3(2016) страшно много ми харесват.Притеснява ме обаче това че е само с 1,5гб рам,процесора му мисля че е добре на фона на сегашния ми телефон. Дали са достатъчни 1,5 гб?Сегашния ми телефон е изключително зле за да отворя галерията или камерата чакам по 10 15 секунди постоянно забива и много ме дразни да не стане обаче да се натреса от трън та на глог.Приемам и други предложения ,трябва ми бърза машина  която да ме изкара поне 2 години.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не излезе, че агитирам за моя телефон, но за по-малко пари или същите можеш да си вземеш Asus, който поне според мен е доста по-добър.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

Работата на телефона зависи предимно от това, как е написан софтуера,а не толкова от хардуера.
Вземи А3, за сега няма ядове.
Аз бих взел SGSIV втора ръка и бих му сложил къстъм ром

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

И аз говоря за софтуера. Мен лично ме радва възможността за бекъп на всички данни и настройки в Асус без руут, постоянното обновяване на приложенията и това, че ще получи андроид 6. А разликата в цената е 150лв.

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPho...hone2=7474

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#5

Не.А серията са надценени боклуци.J5 е на много по добра цена с 99% същите характеристики.А аз лично бих сложил един 5.1/6.0 ром на с2+а и ще си работи като пушка.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#6

@MeRtYy не е така. Жената е с а5 2015-та модела и работи много бързо и без лаг със стоковия си ром без рут и някви такива. А е нахакан със феисбуци вайбър скайп ватсап и незнам си още кво Smile
Цитирай
#7

Потвърждавам това за A5 2015 написаното по горе

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Само дето А5 е доста по - скъп /голям от А3

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)