Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SM-G920F sim network unlock pin
#1

Здравейте,телефона уж трябваше да е отключен ,но ми изисква кода от заглавието на темата.Някой отключвал ли е точно този модел,четох варианти за руутване в xda forums,но на други модели и се чудя от къде да започна ...
Цитирай
Аксесоари
#2

От тук си поръчах за S5, за 15 минути ми пратиха код.

http://www.unlockonline.info/razkodirane-na-samsung
Цитирай
#3

И аз много пъти съм ползвал горния сайт и до сега са много коректни даже и онлайн чат с админ има стига да е на линия. А за без пари само с рут май няма за SM-G920F

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Нямам идея към кой оператор е заключен,а и отделно четох на много места,че в тези сайтове може да не работи кода,после refund трудно,единствено се надявам да не е като преди години благодарение на този форум сменях кернела на SG2 с някакъв от други модели,защото не съществуваше за моя модел и беше невероятно сложно приключение,та се надявам тук да не стигам пак до крайности,просто някой да ме насочи от къде да започвам..
Цитирай
#5

Насочихме те , но ти си знаеш пак същото. Няма такова приключение ... плащаш си в сайт по избор и отключваш, аз съм доволен от горния, а ти в който искаш си плащай. Който ти е казал , че кодовете не са редовни може би той е объркал нещо. Имам достатъчно отключвания за да ти дам съвет кой е редовен сайт и кой не е.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Абсолютно винаги в бг форумите,трябва някой все да обяснява ,колко са глупави другите ,защото не са вземали тяхното мнение под внимание.Видях две мнения ,ако някой от момчетата които са по навътре с руут-ове и флашове и т.н..и ми каже не" май" ,а да няма руут за твоя модел и нямаш други варианти освен да си платиш код,ок тогава ще послушам.
Цитирай
#7

Рут има за твоя модел , но няма отключване без пари. Само като си платиш ... без парички няма. Не съм искал да ти кажа, че си глупав или подобно.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Ок,разбирам ,а във сайта изискват инфо за оператора,след като аз не го знам,тъй като телефона е закупен от ибей,писъл съм на продавача,но още не ми е отговорил има ли как да стане така?
Цитирай
#9

Да, това е за всички европейски оператори - http://www.unlockonline.info/razkodirane...xy-premium
Цитирай
#10

Здравей, ако ми предоставиш информация за версия на софтуера мога да ти кажа към кой оператор е телефона.
Забравих да добавя, че с тези кодове за отключване почти на 100% ти гарантирам, че няма да имаш проблем, но може да имаш такъв с мобилния интернет на използвания от теб оператор.
Цитирай
#11

(2016-02-28, 22:56:29)justinn написа:  Здравей, ако ми предоставиш информация за версия на софтуера мога да ти кажа към кой оператор е телефона.
Забравих да добавя, че с тези кодове за отключване почти на 100% ти гарантирам, че няма да имаш проблем, но може да имаш такъв с мобилния интернет на използвания от теб оператор.

Това на английски ,кое от всичките неща е като инфо в телефона?Това:MDF V2.0 RELEASE 3 ,VPN V1.4 RELEASE 5.2 ?Аз се обърках всъщност ако ще вземам код от сайта в услугата за 30 лв пише,че трябва да се въведе оператор а за 55 не пише ,отделно това с мобилните данни в момента....
Цитирай
#12

(2016-02-28, 23:26:44)Тони1 написа:  Това на английски ,кое от всичките неща е като инфо в телефона?Това:MDF V2.0 RELEASE 3 ,VPN V1.4 RELEASE 5.2 ?Аз се обърках всъщност ако ще вземам код от сайта в услугата за 30 лв пише,че трябва да се въведе оператор а за 55 не пише ,отделно това с мобилните данни в момента....

Settings - About Device - Software info, ако можеш да направиш screenshot и да го качиш.
Цитирай
#13

Много бързах сутринта и снимах всичко



Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#14

От предоставената информация мога на 100% да кажа, че телефона е закупен от EE мобилен оператор. В случая с код за отключване няма да имаш проблем. Проблема с мобилния интернет може да го има, ако телефона беше заключен към Водафон, т.к. те имат такава политика за използване на заключени/отключени към тях апарати.

Това е линк към сайта на ЕЕ, където след попълване на формата за информация могат да ти отключат телефона за 8,99 паунда. Разбира се за целта е нужно да имаш сим карта работеща на територията на Великобритания.
Цитирай
#15

(2016-02-29, 14:06:53)justinn написа:  От предоставената информация мога на 100% да кажа, че телефона е закупен от EE мобилен оператор. В случая с код за отключване няма да имаш проблем. Проблема с мобилния интернет може да го има, ако телефона беше заключен към Водафон, т.к. те имат такава политика за използване на заключени/отключени към тях апарати.

Това е линк към сайта на ЕЕ, където след попълване на формата за информация могат да ти отключат телефона за 8,99 паунда. Разбира се за целта е нужно да имаш сим карта работеща на територията на Великобритания.

Мерси,че така се занимаваш да обясняваш подробно! И аз гледам в ибей доста оферти от по 9 паунда за отключване,сега като съм в България и съм на Мтел,мога ли да се възползвам от някаква подобна оферта?
Цитирай
#16

(2016-02-29, 22:00:44)Тони1 написа:  Мерси,че така се занимаваш да обясняваш подробно! И аз гледам в ибей доста оферти от по 9 паунда за отключване,сега като съм в България и съм на Мтел,мога ли да се възползвам от някаква подобна оферта?

За съжаление през сайта на EE е необходимо да имаш активна карта на територията на Великобритания с минимум 9 паунда наличност. За тези оферти през ибей доколкото съм запознат те са около 10-12 паунда и също биха ти свършили работа. Общо взето зависи от теб и сумата, която си готов да дадеш за да го отключиш. Важното в случая е, че ще можеш да се възползваш напълно от функциите на телефона след отключване. 
Това е от сайта на EE, като, ако можеш да се свържеш с продавача и той е бил на договор, който е продължил минимум 6 месеца може да бъде отключен напълно безплатно.

You can unlock your device by filling in our online form or calling 150* from your mobile.
The cost of unlocking your device is £8.99 including VAT.

It takes up to ten days to unlock a device, including Apple devices. If we have to contact the manufacturer for your code it may take longer than ten days but we’ll text you to let you know if this happens.
If you’re on pay monthly, you need to have had your contract for six months before you can unlock a device. If you’re on pay as you go or SIM only, you can unlock your phone as soon as you get it, as long as it’s locked to EE, Orange or T-Mobile.
Цитирай
#17

Сигурен ли си,че е безплатно тъй като в инфото пише 8.99 с ддс ,които трябва продавача да плати,a после аз да му ги върна през пай пал и става дълга ...,ако ще е така по-добре на някой от ибей продавачите на кодове?
Цитирай
#18

(2016-03-01, 09:44:49)Тони1 написа:  Сигурен ли си,че е безплатно тъй като в инфото пише 8.99 с ддс ,които трябва продавача да плати,a после аз да му ги върна през пай пал и става дълга ...,ако ще е така по-добре на някой от ибей продавачите на кодове?

Ако е бил на договор, който е продължил минимум 6 месеца е напълно безплатно. Платено е, ако е ползвал сим карта тип PAYG (плащай, като ползваш), тогава си плащаш 8,99 паунда и ти дават кода. Та по мое мнение нищо не губиш, ако имаш възможност го попиташ.
Цитирай
#19

Написах му имейл,та да видим...
Цитирай
#20

Здравейте! Наскоро закупих с6, но е заключен към Веризон. Ако се налага ще направя и руут, но много ми е належащо да разбера как да го отключа. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете!  Bu
Цитирай
#21

@Leap, а модела какъв е точно? SM-G920 ..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)