Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с камерата и софтуера на м8
#1
Question 

Здравейте ! Възникна един странен проблем с моя м8. Сложих си едни приложения свързани с камерата за промяна на лица и т.н. и установих, че предната ми камера не работи, дори и от оригиналната и реших да рестартирам телефона, да видя дали ще се оправи проблема, но излезе и друг  Big Grin . След натискането на рестарт телефона си остана с надписа на HTC ( андроид 6.0 ) и не се включи. Порових се и намерих андроид 5.0.1 ( 4.16.401.10 ), след което го инсталирах и телефона си тръгна, но това не е края. Работи само задната камера и то със старата си версия. След ъпдейт от гугъл маркета камерата въобще не се включва, и пак не спираме до тук. Ъпдейтвам телефона до 6.0 от настройките му и спира до ( Android starting app.. нещо от този сорт ). Да не забравя да кажа, че бях понатискал тази част със слушалката и предната камера за да се изравни с дисплея защото имаше ръбче и ме съмнява, че проблема ( за предната камера ) може да е от това натискане. Телефона е бил руутван и със къстъм андроид има и S-Off, но сега всичко е стоково. Ако има още нещо което може да ви помогне и не съм го споменал, попитайте. Моля Ви за помощ ! Благодаря ! Smile

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай
Аксесоари
#2

Направо си му .... мамата с това натискане.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)