Анкета: Galaxy S7 32GB vs iPhone 6S 16GB? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Galaxy S7 32GB
70.59%
24
70.59%
iPhone 6S 16GB
17.65%
6
17.65%
Друго - Какво?
11.76%
4
11.76%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема между 2 телефона - помагайте колеги!
#1

Добър вечер колеги, 

От 2 дни съм с Nokia 6700 Classic - железен телефон!!! Имал съм Xperia miro, Galaxy S3, iPhone 5 64GB, Galaxy S5 G900F и след това взех iPhone 5S 16GB и след това се върнах на Nokia-та, понеже iPhone-а го продадох, защото искам нов телефон и до тук добре!

Спрял съм се на iPhone 6S 16GB и Galaxy S7!
И сега въпросчето: Кой да взема от 2-та телефона? Вие кой бихте избрали? Защо? 
Телефона предимно ми трябва за разговори, сърфиране в интернет, YouTube, Facebook, Viber, Snapchat! Игри от време на време! Хубаво да снима и общо взето това! Чакам да дойде в България S7, за да го видя на живо и естествено и двата ще ги сравня, но искам Ваше мнение, кой бихте взели Вие? Може да предложите друг телефон с тези характеристики, които съм дал, но задължително над 4.7 инча до 5.5 максимум! Един приятел има T2 Ultra 6.0 инча - е'басимоу голямата плазма братко... В чантичка го носи! Smile

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
Аксесоари
#2

В андроид форум ще получиш еднозначен отговор. В IOS форум също. До вкус и предпочитания е. Хардуерно единия е на светлинни години от другия.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

S7 го има в България. Вчера случайно влязох в един магазин на теленор (в Пловдив, в гранда, ако го вълнува някой) и беше изложен и можеше да си го разцъкаш (btw s7 edge също го имаше). А сега и на въпроса - и 2та са много хубави. Лично аз, а и повечето тук сме си андроид фенове, така че отговора е ясен. Иначе самсунга има слот за карта с памет, а тези 16гб на айФона няма да ти стигнат за нищо, виж ако вземеш 32. Другите разлики (плюсове и минуси) винаги ще се намери някой да ги оспори и сигурно ще е прав. Но общо взето 2та са страхотни, самсунга е пресен, пресен, та не му се знаят още детските болисти. Но който и да вземеш няма да сбъркаш.

Все пак +1 за С7, и да е сребрист, незнам точно така ли се води цвета ама е уникален.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Аз бих заложил на стабилността и сигурността, която предлагат разработчиците на Apple, Galaxy S7 е иновативен, но за стабилността му тепърва се очаква да се разбере. Въпреки високата си цена, айфона е устройство, което би задържал по-дълго време (ъпдейти на всичките им версии), пък и да решиш да го продадеш цената на айфоните пада много бавно и ще можеш да го продадеш на по-добра цена по-късно.
Цитирай
#5

Аз препоръчвам айфон 6с. Мисля, че ще е най - добрият вариант за теб.
Защото вътрешно го предпочиташ и доста хора смятат, че е по - представителен.
Вземи го защото е айфон (както каза един колега някога).
Това е достатъчно.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Много ми е интересно кой телефон хардуерно е на светлини години пред другия ? Не искам да навлизам в спорове , но такива твърдения са просто нелепи Smile .
Цитирай
#7

Търдо не за айфона щом ще е 16гб.Изтегли си ъпдеитите,няколко снимки,песни и приложения и са до там.16гигабайтов аифон 6с въобще не трябва да се продава.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#8

@martoo http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPho...hone2=7242

- Дисплей резолюцията
- CPU - брой ядра
- ram 2gb vs 4gb

Това че на иОС не му трябват, за да работи плавно телефона, не значи, че не изостава въйФона.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#9

Не ми се обеснява няма смисъл, вярно е андроид форум ама толкова заблудени хора ...... Самсунга е към 4-5 пъти по- мощен съгласявам се .
Цитирай
#10

Чакам S7 в Велико Търново(няма го още), за да го разгледам и сравня с 6S... Днес разгледах на една приятелка iPhone-а и направо останах възмутен. Страхотен е телефона, много е нежен, готен-мотен и т.н, но и Galaxy S7 от GSMarena по характеристики го гледах и сравних и той ме привлече, снимки в интернет гледах, ревюта и на двата телефона, но не съм виждал на живо S7 още и за това ще почакам още малко! През това време, моля който го има телефона вече(не знам, някои хора могат да го имат в форума) да ми кажат впечатленията от това бижу и защо са си купили предимно него(за S7 говоря). Също така искам да знам хората с iPhone 6S, защо са си го купили, какво ги е привлякло? И какво щяха да си купят, но са си купили 6S или S7! Smile


П.С:Може да предложите и други телефони, например Вие какъв телефон бихте си купили от такъв клас?

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#11

Който и да избереш няма да сгрешиш Smile Аз съм с айфон 6 и 16 гигабайта никога не съм намирал начин да ги напълняBig Grin Ако си решил дълго време да не сменяш телефона взимаш айфон.
Но пък самсунга е по-нов ама догодина по това време ще има с8 ;]
Цитирай
#12

Еми то с7 дефакто е s6s,външно я видиш нещо по различно я не,освен 2мм по прибраната камера
Цитирай
#13

Твърдо съм за Айфона . Бях с с6 едж и от чисто любопитство реших да пробвам айфон 6- еми няма такова животно. Този телефон не познава лаг . Дори батерията ми издържаше повече от самсунга при еднакво ползване ?! Едно нещо ( не толкова важно , но мене адски ме дразнеше) е пръстовия отпечатък. С едж-а е някаква мъка да го отключа ( поне 3-4 опита МИНИМУМ), докато с айфона винаги си става от първия опит.Друго нещо, което ми направи впечатление , е че на еджа екрана се драска страшно лесно ( не си ползвам телефоните с протектори - някак си губят чара по този начин ), а си пазя нещата по принцип.Докато с айфона 6 месеца екрана е като нов - БЕЗ протектор !Може би единственото нещо , в което самсунга ще бъде по-добър, е камерата, но пък тя е последното нещо, на което аз лично държа да е изрядно.На мен също 16 ГБ ми бяха достатъчни , но за повечето хора със сигурност е малко - поне 32гб.Това е моето мнение на базата на опита, който имам с тези 2 телефона Galaxy S6 EDGE и Iphone 6.Казвам го като човек , който винаги е гледал скептично към ябълките. Успех с избора !

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#14

Аз по принцип бих избрал Samsung-a само заради Андроида. Просто ме кефи повече. Затова, като излезе на повече места S7цата, отиваш, хващаш двата телефона и който ти легне на сърцето, него взимаш. Wink Успех!

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#15

Айфон с 16 ГБ е супер малко. С 32 няма модел. Аз съм с 64 и е ОК. Камерата, каквато и да е била по време на излизането му, сега е далеч от най-добрите в телефон. Галакси 6 не се знае колко общо ще има с Галакси 7, но аз имам горчив опит от Галакси 6.
Айфон е стабилен, но му липсват някои глезотийки.
Аз лично като не ми се робува си купувам айфон, а като ми се иска нещо различно и интересно вземам някой андроид.
След айфон 5с си взех Галакси 6 като излезе и едвам го изтраях месец-два. После взех айфон 6 и рахатясах. Ама сега от две седмици пак съм на вълна да си вземам нещо различно и съм се насочил към Сони Xperia Z5.
Може да го огледаш и него. Според мен е най-красивият андроид тел, хубав интерфейс и има интересни благини.
И аз съм пуснал тема да събера мнения.
Цитирай
#16

Ха-ха! Естествено, че с7-цата.. в пъти по-добра и външно и вътрешно

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)