Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не тръгват филми на LG G4
#26

Момчета, не се карайте.
Иначе по темата, проблема явно е във видео файловете, интересно обаче как пък 3 различни файла (2 от които с различни формати) не можаха да тръгнат.
След ресет - отново не тръгнаха. Свалих други release-и - тръгнаха. Но старите... Явно ще трябва да се проверява всеки видео файл, досадно, но няма как. :-\

iPhone XR, Macbook Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Дай точно този файл където не ти тръгва, качи го някъде и дай линк.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#28

Изтрити са файловете вече. Става на въпрос за тези: файл 1 файл 2 (линковете са към торент тракъри).

iPhone XR, Macbook Pro
Цитирай
#29

(2016-03-01, 09:56:19)angelovarna написа:  Момчета, не се карайте.
Иначе по темата, проблема явно е във видео файловете, интересно обаче как пък 3 различни файла (2 от които с различни формати) не можаха да тръгнат.
След ресет - отново не тръгнаха. Свалих други release-и - тръгнаха. Но старите... Явно ще трябва да се проверява всеки видео файл, досадно, но няма как. :-\

Не е необходимо да се проверява всеки релийз.
За да не излагам надълго и широко какво е торент, как се обменят файловете, как се създава, какво е хашчек-а и защо е полезно да го правим, за да знаем дали сме свалили коректно дадения файл или трябва да го досвалим, накратко казано според мен просто не се е бил свалил коректно филма и затова ти е дал проблеми.

Свиркай си и не си го слагай на сърце.
Друг път при такъв проблем си сваляте друг файл, пробвате и ако пак е така тогава се търси проблема да се решава.  Smile
Цитирай
#30

Точно това и направих - свалих друг файл. Но не и наново същия, тъй като той вървеше нормално на РС-то. Какъв е шанса няколко поредни файла да не се изтеглят както трябва?
Няма значение де, поне се успокоих, че телефона е наред и знам какво да правя занапред. Smile

iPhone XR, Macbook Pro
Цитирай
#31

Момчета, открих къде се корени проблема -> в приложението на LG за връзка с Mac компютри.
Явно при трансфер на медийни файлове често се случва да ги чупи, което прави възпроизвеждането им в последствие проблемно или невъзможно.
След задължителен ъпдейт на приложението (пуснаха го от ЛГ преди седмица), същото изобщо не открива телефона.
Опитах го и на друг Мак - същата работа.
Затова започнах да свалям файловете през домашно ftp или торент тракъри. От него момент насетне не съм имал абсолютно никакви проблеми с възпроизвеждането на каквото и да е видео съдържание.

iPhone XR, Macbook Pro
Цитирай
#32

Интересно що прецаква файловете?
Цитирай
#33

Явно поради бъгаво приложение и некадърни програмисти знам ли.

iPhone XR, Macbook Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)