Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Z5 или iPhone 6
#1

Чужденката е дали да мина от айфона към това Сони.
Гледах го хареса ми.
Обаче все пак ми се иска да чуя мнения от хора, които го ползват, а още по-добре да имат наблюдение и за двата телефона.
Употребата ми е мейл, чат, соц мрежи включително pages, браузър, новини, държа на камерата, банкиране, офис, времето, облаци, четене на книги, карти. Това са важните.
Игри не играя. Музика и видео през тел рядко, но се случва.
Аксесоари
#2

За Сонито имам наблюдения,мой приятел си го взе.Айфон нямам,но имам и съм сменил няколко Айпада.Смело взимай Сонито щом не играеш игри.Не че не вървят добре игрите,но започва да загрява след по продължителен гейминг.Страхотен дизайн,добре приляга в ръката,много добра камера,карта памет,бързо зареждане ,страхотно аудио,всичко е на ниво при този телефон.Използвам и двете операционни системи и за мен Андроид е по-функционален за офис работа,облаци,споделяне и прекачване на файлове.Музика,видео само копи-пейст и плейва всякакви формати което сложна гимнастика при Айфон.

Samsung Galasy S23 Ultra
#3

Абсолютно айфона.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#4

Колкото и да не ми харесва съм за сонито
#5

Това Сони е много добро . Препоръчвам с две ръце
#6

(2016-03-01, 18:20:55)007 написа:  За Сонито имам наблюдения,мой приятел си го взе.Айфон нямам,но имам и съм сменил няколко Айпада.Смело взимай Сонито щом не играеш игри.Не че не вървят добре игрите,но започва да загрява след по продължителен гейминг.Страхотен дизайн,добре приляга в ръката,много добра камера,карта памет,бързо зареждане ,страхотно аудио,всичко е на ниво при този телефон.Използвам и двете операционни системи и за мен Андроид е по-функционален за офис работа,облаци,споделяне и прекачване на файлове.Музика,видео само копи-пейст и плейва всякакви формати което сложна гимнастика при Айфон.

ЕЖК! Не си ползвал нито едното, но съвети даваш. Аз мисля точно обратното /за банкиране, облаци и т.н./, като  ползвам двете операционни системи, и притежавам устройства с ИОС и Андроид и имам преки наблюдения.

времето е като парите - никога не стига
#7

Мерси за отговорите!
Искаше ми се някой за батерията нещо да каже, камерата и т.н
Аз ползвам и двете ос и им знам предимствата и минусите, но питах за конкретното Сони дали си заслужава пред айфона.
#8

Не. Особено от към батерия. Моята е с такъв

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#9

Това е все едно да питаш кое по-вкусно домат или краставица...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#10

Имал съм поглед върху двата телефона.  За мен айфона е по изпипан и бърз

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#11

(2016-03-02, 08:59:31)pepy1 написа:  ЕЖК! Не си ползвал нито едното, но съвети даваш. Аз мисля точно обратното /за банкиране, облаци и т.н./, като  ползвам двете операционни системи, и притежавам устройства с ИОС и Андроид и имам преки наблюдения.


Сонито съм го ползвал за около седмица.Айфон както писах нямам но не виждам разлика с айпада освен телефонията или ти може би виждаш някаква?В момента също ползвам двете системи и мнението ми се позовава на лична преценка.Нали за това е форум.

Samsung Galasy S23 Ultra
#12

iPhone:
Плюсове:
Стабилна работа,редовни ъпдейти без да бъдеш "забравен", без вируси и всякакви лагове, не грее (въобще), добър обхват, добро качество на разговор, лесно продаваем, качествен продукт, перфектен пръстов отпечатък, iCloud.

Минуси:
Качване на файлове само през Айтунс, "обича" само един компютър, синхронизирай го с друг, цялата информация се губи на телефона.
Няма Български Език, няма запис на разговор, няма теми,няма уйджети, "прост" интерфейс, голямо съотношение екран/корпус, няма слот за сд карта, няма инфрачервен порт, различен кабел от мини юсб, няма бързо зареждане, няма безжично зареждане, няма блутут за прехвърляне на снимки, висока цена, няма официален Епъл стор в България.

Сони Z5 съм нямал, но андроид като андроид, няма огромна разлика с всеки друг андроид на пазара.


Аз съм с Айфон от 2007, за мен за перфектни, има плюсове и минуси, решавай си сам, мнението си е лично мое и не го налагам на никой.

Успех в избора.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#13

Явно трябва пак да повторя, че въпросът не е андроид срещу айОС.
Попитах за сонито като телефон: камера, батерия и т.н
Освен това си написал наистина глупости... Как да няма БГ стор като си има от години!? Има вече и други начини, различни от айтюнс - моята шестица, а и преди нея петицата, не съм ги синхронизирал НИКОГА с айтюнс и имам каквото ми трябва и на тел и на лаптопа. Уиджети ИМА.
Не е това темата, но ти пиша, за да видиш как не се чете, а се философства само.
Имам и андроид и айОС по няколко.
Попитах за конкретен телефон като хардуер, да кажем.
#14

Казвам ти .... като хардуер... ейпъл твърдо.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#15

Не съм казал Бг Стор, а Епъл Стор, уф остави... купувай си каквото си решиш, съжалявам, че се намесих.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#16

Да, сори сега видях, че имаш предвид магазин като магазин, ама това какво общо има?
А и има епъл шоп, което е малко по-различно, ама все пак е нещо.
#17

Айфона в момента може да се слага на кантара със S6+ S7 и NOTE 5 и пак са коренно различни....визирам само iphone 6s plus

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#18

@gazibarev (уникален ник, не го казвам с лошо) виждам в доста теми, че си фен на айфон, аз също ги ползвам и ги харесвам много. Ползвам и айфон 6, и макбук, и айпад - не се хваля, а за да ме разбереш. Ама кое им е топ на хардуера - камерата вече не е, аз се самонавивах дълго време, но има много по-добри.
Операционната я знаем, не става дума за това. Аз мисля, че и с андроид и с айОС може да си свърши работата човек.
#19

Може да. Ама наистина хайфоня троши по качество много много марки. Няма значение 8 или 12 пиксела е камерата. Просто. ...просто ама изпипано. Не обичам айфон но наистина държат яко фронта. Най вече със симбиозата на софтуера им към хардуера

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#20

Заеби ти тази умряла симбиоза,като няма достъп към атмосферата от андроид
#21

Аз съм за XPERIA-та, не виждам с какво може да се сравни с тоя iPhone 6, дори не 6S.
С какво?!
Направо си е смях...Z5 с iPhone 6... ужас...
Единствено камерата е нещото , което би ме спряло на iPhone, но при положение, че го сравняваш с Z5, който има уникална камера-съвсем на ниво са, дори при Z5 шума нощно време е по-малък.
Изобщо дори Z5 и срещу 6S Plus не може да се сложи.

Твърдо съм за XPERIA-та.
#22

(2016-03-03, 01:21:07)alisali1234 написа:  Аз съм за XPERIA-та, не виждам с какво може да се сравни с тоя iPhone 6, дори не 6S.
С какво?!
Направо си е смях...Z5 с iPhone 6... ужас...
Единствено камерата е нещото , което би ме спряло на iPhone, но при положение, че го сравняваш с Z5, който има уникална камера-съвсем на ниво са, дори при Z5 шума нощно време е по-малък.
Изобщо дори Z5 и срещу 6S Plus не може да се сложи.

Твърдо съм за XPERIA-та.


Тези думи звучат като човек , който не е ползвал Iphone 6 / 6S. И аз бях скептик към ябълките ,но като смених едж-а с айфон 6 останах изумен.Единствената преднина , която Сонито може да има пред айфона , е камерата - няма какво да си кривя душата. Но според мен във всяко друго отношение никой последен модел андроид флагман не може да се сравнява с епъл.
За айфона съм аз.

Iphone X Space Grey 
#23

Колега не се изпускай така, все пак сме в андроид форум ще ти наскочат 100 човека Smile .Apple тука не се предлага Smile .
#24

Ее що да не се предлага,като резервно устройство например Smile или просто за гъзария,за другите си има андро флагмани Smile))
#25

От пряко наблюдение на 2та телефона мога да кажа че айфоня с изключение на камера е по добрия вариант

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)