Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S7, Samsung S6, S6 edge ili Iphone 6S+
#1
Wink 

Здравейте, приятели,
Телефоните между които се чудя са тези, трябва ми за работа основно, добре да приляга в ръката и съществения въпрос каква е разликата между S6 i S7 на Самсунг? По - добре SAmusng ili Iphone. Очаквам мнения, благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

И самсунг и айфоня имат плюсове и минуси. S7 е хардуерен хълк със страхотен дисплей и камера нямаща равна за сега със светкавичен автофокус. Айфоня пък печели със стабилността си на изключително леката си операционна система но за жалост заключена и със 3д тъча.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

S7 vs S6
+ водоустойчив
+ по-добра камера
+ по-голяма батерия
+ слот за карта с планет
+ по-нов => по-бързо и повече ъпдейти.
- по-висока цена
За разликите между с7 и айфона има друга тема тук в подфорума.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Сподели за каква работа ти трябва?Андроида според мен е по-рационален и и по-функционален ако имаш впредвид офис пакет,таблици,pdf файлове,прикачени файлове и др.Мултимедия също Самсунг е по-добър от към възпроизвеждане на различни видове файлове.За игри не съм сигурен,работата може и да е на кантар.Нямам наблюдение за Самсунг.За Айфон със сигурност всичко върви на макс.Ако под работа визириш социални мрежи и чат който и да вземеш ще ти е перфектен.Ако е до дизайна Самсунг по мое мнение е по красив,по различен.За едджа говоря.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#5

Става въпрос за колежка, брокер на недвижими имоти, на която телефона не спира да звъни, не иска да е много голям, важно е батерията да е издържлива, да не забива и да прави хубави снимки, да може да влиза в бази данни и такива работи. Най - важното според мен е да е лесен за ползване имам предвид, че тя не е много запозната със всички функции на телефоните които иска едва ли ще използва всички, въпросът е да вземе ли S6 с 200 лв по - малко от S7? И има ли смисъл да ползва по - новия модел.
Цитирай
#6

От изброните бих заложил на с7. Основно заради батерията. Другите просто нямат добър живот.
Знам, че не е в изброените, но бих препоръчал редми 3. Страхотен живот на батерията, прави читави снимки и не се работи трудно с него. Обзаведох роднина, който се занимава с недвижими имоти и е доста доволен от телефона. А е жена на 45+ години без много опит със смартфони. Да не коментирам цената колко по-добра е.

Choosing...
Цитирай
#7

С7 има повече глезотии. Дали си заслужава пред С6, зависи от дълбочината джоба. За С7 определено трябва да отдели по-стабилна сума. Телефона има доста подобрения в хардуера, спрямо С6. Изглежда хубаво (това е субективно).
С7 ще има и по-дълга поддръжка на софтуера спрямо С6, което не е за подценяване.

Айфон 6с плюс изобщо не е компактен. Доста голям телефон е и с големи рамки. Батерията обаче е песен...държи доста.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

Щом е включила Iphone 6s+, по добре S6 Edge+. По голям дисплей в по компактно тяло и го няма проблемът с розовеенето на дисплеят.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#9

Не знам ама хайфоня не е за подценяване въпреки слабия му хардуер. Изпипан е много. И много много мазно върви

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Най-новото най-добре + за с7
хардуера на айфона е нормален Smile щот иос-а е мега оптимизиран, а за андроид смартфоните са по-мощни от компа ми вкъщи ;] и пак има лаг
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)