Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Продажба на джаджи от Китай
#26

^ Това става, ама като цяло е за голям град. Едва ли някой ще се навие примерно, ако си от малък да ти праща работата и после ти да му я връщаш обратно с куриер. Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

Хех всеки луд с номера си,на мен пък като ми е скучно почвам да поръчвам и да гледам какво има за купуване в нета и взеха да ми дърпат ушите вече ,сега гледам и аз да се представя и аз малко в по добро светлина SmileКапачки ли ще щракам калинки ли ще чеша не знам но работата не е добре Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#28

Малко оффтопик..
Зариби ме и си поръчах една Xiaomi MiBand 1 гривничка Big Grin

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#29

Освен tinydeal има ли друг сайт за евтини джаджи, който да праща от европа.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#30

(2016-03-28, 21:09:48)Rad0slaw написа:  Освен tinydeal има ли друг сайт за евтини джаджи, който да праща от европа.

http://www.1lev.com/kitayski-onlayn-maga...ladove.htm

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#31

Да, бях го гледал този сайт ама в tinydeal има най-много неща и са доста евтини.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#32

Днес AExpress имат рожден ден (6-ти), доста намаления пускат.
Цитирай
#33

Те май нямат склад в Европа ? Това значи голямо чакане, ако нямам късмет.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#34

Ами уж нямат, но доста неща са с 50-60% намаление. Чакането толкова не пречи според мен.

Примерно тази сутрин имаше 5 бройки Lenovo Golden Warrior A8 по $39.99 бройката + $4 доставка. Това са по-малко от 80 лева за 5-инчов, 8 ядрен (1.7 GHz) с 2 GB рам и 13 мегапикселова камера телефон. Иззеха го за секунди и не можах да се вредя и аз.
Цитирай
#35

Супер, като черен петък е, само че аз нещо не можах да ги видя тези намаления и до кога са ? Амазон имат ли склад в Европа ? Нещо не се оправям с тези сайтове .. Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#36

Европейските амазони (UK, DE, FR, IT.....) са със складове в европа.
Цитирай
#37

Аз гледам Flash Sale от телефона. Там през 2 часа пускат неща на доста занижени цени и не е нужно да влизаш през 2 часа, а да си намериш нещо и да запомниш в колко часа ще го пуснат, като го пуснат влизаш и купуваш...
Цитирай
#38

Пускат по няколко броя ..никъв шанс да се вредиш Smile)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)