Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG K10 - първи впечатления
#51

и моя съм го дал на ръчно.Нямаше включен нет.
Цитирай
Аксесоари
#52

Да се надяваме ,че не е нищо сериозно ,lслучва се все пак е Андроид и човек трябва да очаква всякакви аномалий Big Grin

Звънях на 20 онлайн магазини за прозрачен силиконов гръб и най-накрая си намерих, поръчах си й протектор .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#53

Дай линк да ги видя
Цитирай
#54

http://www.flipcase.bg/bg/product/1680-s...k-dizain-/
и

http://aksesoarizatelefoni.com/details/%...k10/17615/

Протектора беше последният ,който аз поръчах

Честито утре ми идва калъфа, днес го опуснах на плочките от 30-40 см височина при което се огъна леко лайсната в горния лев ъгъл почти се не забелязва ,но нямам кръв в глава ........ на слънцето ми се видя ,че има леко спукано и на предния панел ,но сега на лампа не го виждам

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#55

Здравейте, от няколко дни и аз съм собственик на К10. За сега мунусите са че нямам показател за процентите на батерията горе в лентата и другото което е че нямам лед индикация когато някой ми е звънял или когато някой ми е писал (лед индикатор). Иначе телефона си е готин, не забива, всичко върви перфектно засега. Засега си намерих само силиконово гръбче за телефона. Но все още нямам протектор за дисплея.

Sony Xperia S Black
LG K10 420N black
Цитирай
#56

От настройки - пестене на батерия - показване на показател.
А относно аксесоарите, явно никой не иска да ги продава, макар че ще има някакво търсене. Надвили са си на масрафа.
Цитирай
#57

По-скоро поръчват малки количества ,които бързо се свършват . Телефона е актуален и доста хора започват да си го купуват

Със здраве да си го ползваш

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#58

Какви приложения за камерата ползвате? С други по-добри ли са снимките или с вграденото си е нормално качеството?
Струва ми се, че качеството на снимките може и да е по-добро. Въпреки това видеото е добро с вграденото приложение
Цитирай
#59

(2016-03-21, 22:36:25)ianiovski написа:  По-скоро  поръчват малки количества ,които бързо се свършват . Телефона е актуален и доста хора започват да си го купуват

Със здраве да си го ползваш

И ако искате да имате собствен раздел, един съвет от мен - Отваряйте си тема по всеки въпрос свързан с телефона, ако все още някой не е отворил преди вас. Не питайте в тази тема различни въпроси, а споделяйте мнението си за телефона. Все пак заглавието е такова.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#60

Здравейте! Да изкажа и своето мнение за телефончето...
От днес съм собственик на белия вариант.
Първо бях разочарован от дисплея... Много бледи цветове и няма как да се регулира контрастта... Сравнение със стария ми телефон Motorola Moto G 2013, е много по зле... Единствения плюс е, че е голям...
Също така ми направи впечатление, като загрее малко, яркостта се намаля и не може да се увеличи, това стана след като гледах клипове в ютюб... Интересно ми е лятото в жегата като се напече на вън, дали изобщо нещо ще се вижда??? Яркостта, ако се направи автоматично пак е зле, защото прекалено много я намаля...
Високоговорителя е слаб... Не очаквайте качество и сила, но на слушалки се справя добре. Оригиналните слушалки не струват...все едно сте си ги купили от левчето...
Харесва ми, че могат да се изтеглят теми, които променят повечето иконки на приложенията.
Камерата е добра, но ми се искаше да имаше повече настройки( какъв е смисъла да имаш нова кола, а да няма ел.пакет примерно...) 
Селфи камерата също е добра. 
За мен е минус, че няма индикатор за известия, но не е болка за умиране...
Оригиналната клавиатура няма вибрация...
Батерията ми се струва, че бързо пада, но все още е пресен и ще се разбере напред във времето... 
Телефона е доста лек и тънък, дизайна е хубав. 
При разговори докрай усилен звук, не се чува много приятно...
Телефона върви гладко, няма лаг. За цял ден веднъж, два ми е забивал за малко, но и аз го товарих много...
Като цяло очакванията ми бяха много по-големи за телефон 2016г.
Може би ще кажете за тези пари толкова, но има по стари и евтини телефони, които са по-добри ?
Всеки, който е решил да си вземе този модел телефон, нека да го разгледа хубаво на живо, а не като мен само в ютюб разни ревюта и след това разочарован...
Други по специални впечатления нямам. Андроид, като всеки друг... 
В крайна сметка не съжалявам за покупката си!
Дано в предстоящите ъпдейти да пооправят малко нещата, ако изобщо има такива... 

Плюсове: 
+голям дисплей чувствителен на допир
+ разнообразен интерфейс/меню и добър файлов мениджър
+ добра камера предна и основна
+ гладка работа без лаг и забивания
+ много възможности за смяна на теми и шрифтове
+ лек и тънък корпус, сглобката е добра(нямаш чувството, че ще се разпадне всеки момент...)

Минуси:
- много бледи цветове на дисплея, яркостта след като телефона загрее малко се намалява и не може да се увеличи...
- слаб високоговорител
- много малко настройки на камерата
- липса на светлинен индикатор за известия
 За сега е това.

П.П Забелязах, че мога да копирам няколко текста и те да бъдат запазени, което е плюс за мен    
Добавям и два скрийншота за батерията. Цяла вечер беше на зарядно, днес в 10:30 някъде  го изключих и от тогава го ръчкам, вече е 15:40 на 45% батерия. Яркостта е автоматична намалена на 60%          

П.П 2: Не ми харесва, че под 15% батерия, не мога да снимам със светкавица...    
Телефона издържа от около 10:20 часа 100% до 19:20 на 4-5% батерия, сърфиране в браузъра, малко фейсбук, повечко google+, много чат в hangouts, малко снимки с двете камери, около 30 мин гледане на клипове в ютюб, разговори около 10 мин общо, като цяло непрестанно ровичкане... Яркостта беше на 60% + включено авторегулиране, последните час и половина, два го направих на 30% с изключено авто....

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#61

Здравейте колеги, от няколко дни гледам к10 и ми допада много като дизайн и размер. Имал съм G2, G3, G flex 2... Някой пробвал ли е да свърже флаш памет с микро юсб? Или така нареченият USB host, USB On-The-Go? Поддържа ли го? Това е една от основните функции които ми трябват от един телефон. Благодаря предварително на отзовалите се... Поздрави.
Цитирай
#62

(2016-03-25, 15:03:45)pontiak84 написа:  Здравейте колеги, от няколко дни гледам к10 и ми допада много като дизайн и размер. Имал съм G2, G3, G flex 2... Някой пробвал ли е да свърже флаш памет с микро юсб? Или така нареченият USB host, USB On-The-Go? Поддържа ли го? Това е една от основните функции които ми трябват от един телефон. Благодаря предварително на отзовалите се... Поздрави.
Здравей! Не съм пробвал, нямам такъв кабел...
В ютюб гледах, мисля че руско ревю, в което казаха, че НЕ поддържа OTG...
П.П виж тук http://m.gadgets.ndtv.com/lg-k10-lte-3198      

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#63

Някой от Пловдив да го пробваме? Ще предоставя и кабел и флашка и otg flash...
Цитирай
#64

Нещо което ми прави лошо впечатление е че приложенията много бавно се обновяват/инсталират , особено Facebook/Messenger изтегля се бързо ,но като започне да се инсталира някой път отнема цяла вечност,малките приложения горе долу бързо ги инсталира . При вас как е положението ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#65

Нормално е при мен. Не забелязвам някакво голямо забавяне, а и не им обръщам голямо внимание. Единственото забавяне ми беше, при излизане в основния екран, но проблема мисля, че беше в уиджета за времето. След като го махнах се оправи
Цитирай
#66

Аз съм с уиджета ,но си ми излиза нормално в основния екран . Явно всеки телефон си е с характер Big Grin

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#67

Колеги пробвайте да си обновите времето през WIFI,и после през мобилната мрежа, и вижте дали ще ви даде еднакви стойности.
Цитирай
#68

Смисъл как да го обновим ??? То автоматично си се сверява

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#69

Във долният десен ъгъл.нямаш ли кръгче съставено от 2 стрелки.
Цитирай
#70

Аа ти на самия уиджет,направих го с моб. данни и wifi часа си е един й същ

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#71

Да то и при мен часа се оправи но градусите ми се разминават.
Цитирай
#72

Сложи си друг уиджет
Цитирай
#73

Появявало ли ви се е съобщение ,че "контактите в UISM картата са заредени" ??? На 2 пъти ми се появява , последният път както си говорих изгубих 3Г обхват и прекъсна разговора при което влязох на регистър на повикване, даде ми всички номера като не познати след което изписа ,че контактите са заредени от UISM картата и се показаха .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#74

Някаква идея колко издържа на stand by с малко разговори без интернет, без игри; в общи линии с изключен дисплей и фабрични настройки?

Старият ми телефон издържа почти 7 дена Smile Ако този издържа 3, е кандидат...
Цитирай
#75

Колеги, какво представлява "Гласовото уведомяване" и защо след като натисна на "Език  за гласово уведомяване" ми излиза това???
   

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)