Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG K10 - първи впечатления
#76

Във момента ми е на 122 часа от както съм го заредил.И е на 62% с около 20/30 мин. разговори през този период, и толкова  включен екран.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-04-03, 18:31:47)i770514 написа:  Във момента ми е на 122 часа от както съм го заредил.И е на 62% с около 20/30 мин. разговори през този период, и толкова  включен екран.

Супер! Радвам се да го чуя, защото вече си го купих. Big Grin

(2016-04-03, 15:31:12)mrysna_usta написа:  Колеги, какво представлява "Гласовото уведомяване" и защо след като натисна на "Език  за гласово уведомяване" ми излиза това???

Това явно е вместо (или заедно със) звука при съобщение / обаждане телефонът да ти "каже" кой звъни. Само че ме съмнява да работи за български език. Във всеки случай това със спрелия процес не изглежда никак добре. Някакви последващи проблеми да имаш?
Цитирай
#78

(2016-04-03, 18:31:47)i770514 написа:  Във момента ми е на 122 часа от както съм го заредил.И е на 62% с около 20/30 мин. разговори през този период, и толкова  включен екран.
Хах. Че ползвате ли ги тези телефони. С тази употреба аз бих се насочил към нокия с фенерче, поне няма да се притеснявам за батерията.


Колко реално държи телефона само екран ... например 5-6 часа прави ли и изкарва ли деня с толкова екран?
Цитирай
#79

(2016-04-04, 14:29:28)bodonance написа:  Хах. Че ползвате ли ги тези телефони.  С тази употре*а аз бих се насочил към нокия с фенерче, поне няма да се притеснявам за батерията.


 Колко реално държи телефона само екран ... например 5-6 часа прави ли и изкарва ли деня с толкова екран?


   

(2016-04-04, 13:29:49)Enlightment написа:  Супер! Радвам се да го чуя, защото вече си го купих. Big Grin


Това явно е вместо (или заедно със) звука при съобщение / обаждане телефонът да ти "каже" кой звъни. Само че ме съмнява да работи за български език. Във всеки случай това със спрелия процес не изглежда никак добре. Някакви последващи проблеми да имаш?

 Това го имаше при някои нокии, но след като го включа, не става нищо... Няма промяна.
Нека някой със същия тел. да пробва и да каже дали и при него спира процеса?

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#80

(2016-04-04, 15:38:52)mrysna_usta написа:  Това го имаше при някои нокии, но след като го включа, не става нищо... Няма промяна.
Нека някой със същия тел. да пробва и да каже дали и при него спира процеса?

Тествах го тъкмо. При мен не крашва. Причината би трябвало да е езикът на телефона. Аз съм на английски. Като се отвори това меню с настройки, което при теб не работи, се вижда, че се използва Google Text-to-speech, който не поддържа български. По дефолт езикът е същият като на телефона, което при теб е български и обяснява крашването... бъг...
Иначе да - един машинен глас ти казва "Call from" и ако може да разчете името го казва, докато мелодията звъни...
Цитирай
#81

@mrysna_usta друго питам. Прочети ми внимателно поста. 6 часа stand by и 6 часа screen on time са много различни неща.
Цитирай
#82

Има ли някакъв начин да се изключи звука на камерата при снимане?
Четох, че в някои държави било забранено да има такава опция, та се чудя европейските дали са в тая категория, защото в настройките не намирам нищо.
Цитирай
#83

Как да проведа видео разговор ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#84

Чрез приложение, което има такава опция - Skype, Viber, Tango.

 
Цитирай
#85

Е няма ли си обикновено обаждане с видео разговор.За приложенията ясно

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#86

Няма колега. В андроид телефоните не знам кой друг освен Самсунг и LG слагаха тази екстра, но вече и те спряха. Последния телефон, който поддържаше видео разговор на LG е Optimus Black, а той е модел 2011 год.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#87

Това значи,че и другия човек трябва да има същото приложение.Жалко

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#88

Ами така е, но аз когато имах опция за видео разговор, съм я ползвал точно 1 път и то само за проба.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#89

Днес понеже бях на едно събиране и ми хрумна че мога да направя панорачеа снимка с новия телефон и пускам камерата и чак сега разбрах че камерата няма такава функция и останах малко разочарован при положение ,че камерата е горе доло с добри параметри ......

Sony Xperia S Black
LG K10 420N black
Цитирай
#90

Можеш да си свалиш някое приложение за панорамни снумки

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
Цитирай
#91

Моите първи впечатления са много добри. Работи гладко и без лаг, красив дизайн и много компактен за 5.3 дисплей. Висок е почти колкото G3, но е по-тесен. Батерията за сега е много добре, но не се ползват мобилни данни, не знам с тях как ще е. Не знам защо LG са направили така, че камерата по подразбиране да снима с 8 мп. в 16:9 формар, изведнъж си помислих, че за 13 мп. снима гадно. Превключих на формат 4:3 и сега е добре. Звука е доста по-слаб от другите ми телефони, но се чува.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#92

Дизайна много ме кефи , тънък и пасва перфектно в ръката . Няква информация дали ще излиза официален Маршмелоу ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#93

Здравейте приятели.Мисля да си купя този смартфон ,но ме притеснява,че не е с обикновена сим карта,а с нано сим карта.Как мога да получа нова или старта сим карта се изрязва?Дайте съвет вие как постъпихте след като си купихте този страхотен смартфон.
Цитирай
#94

На кой оператор си и от къде мислиш да го взимаш? При Теленор ще ти я сменят без пари, само им казваш, че искаш да си смениш картата с такава, която е 3 в 1 ( не кафето ) Big Grin А имайки предвид, че Мтел на скоро пуснаха 4G мрежата си и те ще я сменят без пари. Виваком и те се канят да пускат, даже четох, че на места вече имат 4G, така, че и те трябва да си подменят картите с такива, които поддържат 4G. Аз моя го купих от Теленор и направо ми смениха картата. А и до колкото знам, първата смяна при всички оператори е безплатна.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#95

(2016-05-09, 21:31:30)vargala81 написа:  На кой оператор си и от къде мислиш да го взимаш? При Теленор ще ти я сменят без пари, само им казваш, че искаш да си смениш картата с такава, която е 3 в 1 ( не кафето ) Big Grin  А имайки предвид, че Мтел на скоро пуснаха 4G мрежата си и те ще я сменят без пари. Виваком и те се канят да пускат, даже четох, че на места вече имат 4G, така, че и те трябва да си подменят картите с такива, които поддържат 4G. Аз моя го купих от Теленор и направо ми смениха картата. А и до колкото знам, първата смяна при всички оператори е безплатна.

Телефона ще закупя онлайн тук.Иначе съм абонат на БОБ без договор.
Цитирай
#96

Днес на лампа забелязах и първите драскотини по дисплея  ,виждат се под ъгъл  едната е малка ,но другата е около 2 см  в края на дисплея ,но трябва да се загледаш  за да ги видиш . При вас как е положението ??? Не съм му сложил протектор и го ползвам за личен и служебен телефона

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#97

Имате ли някакви скърцания по задния капак ?? При мен има долу в ляво от буксата за зареждане .   Undecided

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#98

Имаше някакво ревю в youtube което показваше скърцания, гледах го вчера.

Edit:
намерих го:
https://www.youtube.com/watch?v=5QFPvcFkaJQ
от 2:40
Цитирай
#99

Аха значи проблема си е масов ,точно там и на мен ми скърца .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

(2016-07-09, 09:58:27)ianiovski написа:  Аха значи проблема си е масов ,точно там и на мен ми скърца .
И при мен го има, но е много леко. Не дава никакви последствия. Явно лек масов дефект на сглобката

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)