Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Истина ли е това-платени онлайн анкети Mobrog?
#1

От няколко дни виждам реклама из фейса на http://www.mobrog.com/bg/
Обаче ми се струва някак странно-задават ти въпроси и печелиш от това?!

Някой има ли информация това наистина ли е, или е някакъв фишинг, и този сайт надежден ли е?
Ако да, има ли смисъл?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това са т.нар. Survey и попринцип на доста места се използват и наистина се заплаща, тъй като си казваш мнението по въпросите им.
Друг е въпроса дали този сайт (наблягам на това, че е БЪЛГАРСКИ) е читав.
Няма ли някоя друга тема в нета, ако не е толкова нов и читав?
Цитирай
#3

Не е само на български, от менюто има още десетки езици. Просто се чудя дали не е някакъв фалшимент.
Цитирай
#4

scam for sure

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#5

Може и да не е. От три дена съм реистриран, та една анкета няма Big Grin
Цитирай
#6

Нормално. Попринцип, ако беше насочен към българската аудитория вероятно щеше да има, но пък нашето мнение кой го зачита, във всички подобни сайтове се ценят повече американците и всякакви други.
Цитирай
#7

(2016-03-04, 21:39:06)alisali1234 написа:  Може и да не е. От три дена съм реистриран, та една анкета няма Big Grin


Пратиха ли ти поне една анкета към момента?
Цитирай
#8

Само една ,да. Ама ако смисъла е една анкета в месеца, то цяла година 10 лв. няма да събера.
Цитирай
#9

На каква цена беше анкетата? И аз решавам от време на време като има, но в чужд сайт.
Цитирай
#10

Сайта им умря - Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /kunden/198212_22087/mobrog2015/index.php on line 43

Изглежда доста несериозно.
Цитирай
#11

80 ст. беше. В месеца да има поне по 4-5 подобни пак е нещо, но до тук само една съм получил. Директно на мейла дойде поканата.
Не знам колко е минималната сума за плащане, но предполагам ще е 20 лв. както на повечето места. Абе несериозен си е сайта-или бъгва, или анкети няма. Като влязах в налични анкети нямаше такива, пък имах покана по пощата-е ако не си вляза в пощата и 1 анкета няма да видя, то ги няма при наличните.
Със сигурност не е измамен сайт, измамния сайт ще има анкети, ха-ха. По-скоро е някакъв проект, който или доста бавно се развива, или въобще не се развива. Отговор във фейса им получавам след 7-8 дена при запитване (два пъти).
Цитирай
#12

Слабо. Иначе мога да ти предложа нещо подобно на лично, че да не разводняваме тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)