Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтрити файлове от SD карта с телефон HTC
#1

Здравейте,

Днес изведнъж цялата информация от sd картата се изтри без дори да получа известие. Телефона е HTC desire 816 и е актуализиран към Android 6.0 преди няколко дни. Нямаше никакви проблеми докато в един миг 20ГБ инфо изчезна от SD картата. Пробвах на приятели на апаратите и резултата е същия ... Компютъра също казва че е празна. Търсих доста и не намерих решение, а има доста важна информация и трябва да си я върна. Ако някой знае как да си върна файловете на картата е бъда изключително благодарен Smile)

SE Xperia X8 GingerDX 3.5.7 v019 + Sony XPERIA NXT "U" stock, but perfect! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Я пробвай това чудо , според автора . Аз не съм го пробвал , защото не ми се е налагало . Дано не ми се налага .

MobiSaver

Storstark
Цитирай
#3

Може да пробваш с "Recuva" и външен четец за карти. "Recuva"-та е безплатна, често ми се налага да я ползувам и ако не е писано върху картата възстановява доста голям процент от нещата. Другия вариант е да търсиш нещо от платените например RStudio, iCare Data Recovery, elcomsoft data recovery. имат демо версии с ограничение по времето на ползуване или бройките възстановени файлове.

Sony M4 Aqua
HUAWEI Nova 5T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)