Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо падане на батерията
#1

Здравейте. Телефонът ми е Samsung Galaxy S3 Neo. Имам го от една година и от една седмица почна да ми пада батерията доста бързо и като го зарежда сигурно му трябва 1 седмица, за да се зареди на 100%. Телефона е рутнат, но не мисля че е от това проблема. Както си го взех и си го бях рутнал и нямаше проблеми с това. Даже, когато си зареждам  таблета се зарежда най-нормално... Със същото зарядно и USB кабел. Какъв е проблемът? Как да го оправя? Мерси предварително!  Smile Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом телефона е руутнат, калибрирай батерията. Това става, като изтриеш файла batterystats.bin от data/system.

D_coffee
Цитирай
#3

(2016-03-05, 13:35:13)mitko1pr написа:  Щом телефона е руутнат, калибрирай батерията. Това става, като изтриеш файла batterystats.bin от data/system.

Да се калибрира демек да се инсталира програма от Google Play?
(2016-03-05, 13:35:13)mitko1pr написа:  Щом телефона е руутнат, калибрирай батерията. Това става, като изтриеш файла batterystats.bin от data/system.

Не мога да намеря data/system.
Цитирай
#4

За да виждаш data/system, трябва да използваш Root Explorer и да си му разрешил Super User права. Другия вариант е да изтеглиш това приложение и то да свърши всичко вместо теб - https://play.google.com/store/apps/detai...alibration. Изчакваш батерията да се зареди на 100%, изчакваш малко след като изпише, че се е заредила, без да махаш телефона от зарядното пускаш приложението и то ще калибрира батерията.

D_coffee
Цитирай
#5

2 дни не мога да го заредя..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)