Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадни реклами при Edge
#1

Здравейте! Постоянно ми се появяват някакви странни реклами било то на момиченца(искаш ли да си пишем) и реклами на алито. Казаха ми, че може да е от торент който съм свалил. Изтрих всички торент файлове, инсталирани програми от торенти, но не се маха(сигурно е плъзнало). Windows Defender не намира нищо, което да застрашава компютъра.  Полагам снимки отдолу. Въпроса е как да ги разкарам и от къде идват?


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

рекламите е логично да са от сайта който разглеждаш. Махаш смешния Edge качваш си FF или Chrome след това аддон Adblock и забравяш за момиченцата
Цитирай
#3

Филма е че искам да си ползвам edge защото е адски бърз. Проблема е че и в хрома ще започнат. Искам да знам изъочника на проблема
Цитирай
#4

Според мен самият сайт който посещаваш ползва AdSence и така печели от тези реклами.
Цитирай
#5

Сайта е този, mobile.bg, youtube, fb, gmail и google.
Цитирай
#6

Хванал си някакъв вирус, старите компютри в училището ми бяха всички до един така. В повечето случаи се получава така от добавка към браузъра.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#7

Пробва ли с Malwarebytes?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#8

провери в последно инсталираните програми, да не би да няма нещо инсталирано, което не ти трябва. много пъти при инсталване на нова програма, потребителя цъка NEXТ...NEXT и така без да се усети инсталира някакви боклуци, които сменят homepage-а, отварят реклами, добавят toolbar-и и подобни мизерии. виж дали нямаш нещо ненужно...
Цитирай
#9

(2016-03-09, 14:37:46)vikic написа:  Пробва ли с Malwarebytes?

Не съм. Кажи повече за него
Цитирай
#10

Теглиш от тук, след което го инсталираш като внимаваш да не активираш premium и го пускаш да сканира.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#11

Ето повече info за Malwarebytes Anti-Malware Smile  >> http://lmgtfy.com/?q=Malwarebytes+%D0%BA...0%BC%D0%B8

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Такива неща съм чистил с Dr.Web CureIt! Ехе-файлът винаги е със странно име (в момента е 9u8qnk8s.exe), да не се стряскаш, ако решиш да теглиш. Безплатен е.

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#13

Колега не се отказвай от Edge, аз ще ти кажа как да го направиш Smile има начин, чети и следвай инстукцийте, нямаш вирус...
Първо трябва да си свалиш файлове от сайта им, ето линк EdgeAdBlock 10
Затоври си браузъра, разархивирай *.zip файла и стартирай Edge Adblock.bat файла като администратор (десен бутон и Run as administrator) следвай инструкцийте и се наслаждавай на Microsof Edge no Adds Smile

Аз така го направих и нямам проблеми Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#14

Мерси. Ще пробвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)