Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на нов смартфон - 550 лв.
#1

Искам да взема нещо до 500-550лв.,което го включвам и работи .Нямам голям опит с Андроид .Добре стои в ръката ми Samsung A3(2016).Поразгледах го ,хареса ми и като дизайн,но ми се струва с малко завишена цена.Погледнах и S5 Neo , не ми допадна като визия особено задният капак. Познат е с  Xiaomi mi4c от Коледа и ми го препоръчва .Твърди че за цената си няма конкуренция.  Изискванията са ми стабилна работа , Андроид 5.1 ,GPS,хубав дисплей и дизайн,компактен, м-ду 4.7 и 5 инч.Ще се ползва за телефон,музика,интернет,навигация,игри много рядко и то елементарни,гледане на някои клип в нета. Изборът ми за китайски телефон е- Xiaomi mi4s, Huawei P8 Lite, OnePlus X   но притежателите на такива ,които споделят за тях започват със софтуерни подобрения .Чел съм ,че софтуерите с ,които идват някои китайски телефони трябва да се променят за да се изчистят и оптимизират.Аз не зная дали ще се справя .Предпочитам нещо ,което работи без толкова софтуерни подобрения ,а има и риск при тези операции.Другият вариант е Samsung A3(2016), S5 Neo .Моля за вашите мнения.
Цитирай
Аксесоари
#2

От изброените съм за mi4s.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#3

MI4s едва ли ще се намери на този етап за тази сума, с която разполагаш.

 
Цитирай
#4

Lg G3 32gb но е 5.5 инча.. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#5

(2016-03-08, 23:34:15)NoMaD написа:  MI4s едва ли ще се намери на този етап за тази сума, с която  разполагаш.

Мога и повече да си позволя ,но просто си мисля ,че за тези пари ще намеря нещо хубаво. Иначе около 650лв. , гледах  обяви за Samsung s6 ,втора ръка с остатъчна гаранция, исках да е нов ,но се чудя дали и това не е вариант. Страх ме е да нямат някой дефект, който няма да забележа. Горе долу и Mi4s ,ще дойде на тази цена. По принцип всички Мi4s ,които гледах са с 64gb ram.Ще има ли и с 32gb ram или модела е само 64. Продавача пишеше  ,че засега е само с English и China езикови пакети и да посоча честотата на Sim картата преди да го заявя.  Please confirm your network frequency with your sim card operator before order.  Има ли вероятност да не съвпадне  с нашите оператори и къде да проверя на каква честота са. Xiaomi Mi4s с каква защита са на дисплея , доколкото знам не e Gorilla glass.Мерси.
Цитирай
#6

Стъклото на mi4 е малко по-различно от Gorilla Glass-a. Стъклото при Xiaomi-то е обединение на всичките слоеве в един общ, с цел по-голяма чувствителност на екрана. Аз също бих заложил на Xiaomi-то, защото те знаят добре как с малко пари да направиш добър телефон.
Цитирай
#7

Moto X Play (нов) отвява конкуренцията с няколко обиколки за тази цена.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#8

Пробвай редми 3
Цитирай
#9

Moto X Play ми е голям.Първо към Redmi 3 се бях насочил, но приятел на мой колега ми каза следното за него:Не много добра камера при лоша светлина-понякога се налага да снимам някой чарк в не много осветено, и снимал кофти видео. Дисплеят не е защитен и се драска-това не е много добре за мен. Не е full hd-не ме притеснява стига да е достатъчно ярък и с хубави цветове.   Проблем с GPS-а ,прекъсвал му –не зная какво точно какво искаше да каже, но ако е така не е добре , стига да не е причината в софтуера. Каза ми виж Mi4c или новият Mi4s,но за него няма още отзиви.. Ако някой има лични впечатления от Redmi 3 ,моля да сподели.Лошото на тези телефони е ,че няма къде да се видят.Mi4s го видях в наш сайт наличен за 670лв. .
Цитирай
#10

Погледни Sony Z3,мисля,че няма да съжаляваш за избора си щом можеш да отделиш толкова пари.Намира се за под 700 чисто нов.Насочи се към това щом искаш телефон,който просто да включиш и да работи.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Според мен xiaomi mi4. Вмомента дори го има намален в един китайски сайт за 155$. Оферта е Smile
Цитирай
#12

Прави ми впечатление , че най-предлаганата марка в почти всички теми е Xiaomi.Никога не съм се докосвал и виждал на живо смартфон Xiaomi.Наистина ли продуктите им са толкова добри за парите си , или просто хората търсят нещо различно от Samsung , Sony ,LG. Любопитно ми е в западните форуми как са нещата в средният сегмент  от 160 до 300 $  и какво предлагат за тези цени.
Цитирай
#13

@ac28, да така е. Просто са добро съчетание между цена - материали - оптимизация.

 
Цитирай
#14

Аз съм с Xiaomi mi4 от септември. С изключение на предният ми Sony Z2 не съм имал телефон който да ме удовлетворява така. Работа, размер, дисплей, камера, чести ъпдейти, много настройки за персонализация( може и да не се ръчкат).  Сони обаче са по скъпи, иначе Z3 бих си взел. Водоустойчивостта, хардуера и софта ме очароваха в Z2. Кофти е по големият им размер и усещането за крехкост в дизайна както и да прозвучи това.
 Ако не те бърка ограничената памет си вземи Xiaomi Mi4, няма да съжаляваш. Страхотна машинка е отвсякъде.
Цитирай
#15

@as28, може да минеш направо и на ъпгрейда на MI4 - MI4S.

 
Цитирай
#16

(2016-03-10, 15:05:08)ac28 написа:  Moto X Play ми е голям.Първо към Redmi 3 се бях насочил, но приятел на мой колега ми каза следното за него:Не много добра камера при лоша светлина-понякога се налага да снимам някой чарк в не много осветено, и снимал кофти видео. Дисплеят не е защитен и се драска-това не е много добре за мен. Не е full hd-не ме притеснява стига да е достатъчно ярък и с хубави цветове.   Проблем с GPS-а ,прекъсвал му –не зная какво точно какво искаше да каже, но ако е така не е добре , стига да не е причината в софтуера. Каза ми виж Mi4c или новият Mi4s,но за него няма още отзиви.. Ако някой има лични впечатления от Redmi 3 ,моля да сподели.Лошото на тези телефони е ,че няма къде да се видят.Mi4s го видях в наш сайт наличен за 670лв. .
В кой БГ сайт го има?
Цитирай
#17

(2016-03-11, 00:20:36)denko1 написа:  В кой БГ сайт го има?
http://www.xiaomishop.bg/Xiaomi-Mi-4-C-3GB-RAM-32GB-ROM
Цитирай
#18

(2016-03-11, 07:49:30)marine93 написа:  http://www.xiaomishop.bg/Xiaomi-Mi-4-C-3GB-RAM-32GB-ROM

Има огромна разлика между Мi4 C и Mi4S
Цитирай
#19

http://tmobibg.com/index.php?route=produ...ct_id=2400
Пише в наличност.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)