Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лепило или екран?
#1

Добър вечер.Обяснявам накратко..Един път стъклото на дисплея беше счупено и дадено за смяна олекнах с 80 лева...Сега друг човек ми изтърва телефона на асфалт и външно му нямаше нищо само отстрани се беше надрал...Обаче след като го прибрах и по-късно го погледнах беше първо само леко горе вляво където е почнало обаче с времето(час или два) стана така и си мисля че е само лепилото според мен защото имаше едно място на което не беше залепнало добре при предишната смяна..Та въпроса ми можете ли да определите дали това "лилаво" е от разлепването на лепилото или е от екрана(нека кажа че хваща навсякъде без проблем по тези лилави места) ..Благодаря предварително и се надявам да сте разбрали въпроса ми  Big Grin [Изображение: 7c70f32875bc4c67.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Екран

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Това значи  много повече от 80 лева нали....
Цитирай
#4

Зависи....ако си хитър и дебнеш из ибей ще намериш тънкания оригинален барабар с фрейма

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)