Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ме пуска в сайтове ?
#1
Music 

Здравейте,от скоро съм собственик на Леново А6000.Със мобилен интернет съм от 1500 МБ , който вече ги изразходих.Но доколкото аз знам дори да нямаш МБ те пуска на мин.скорост.При влизането ми в някой сайтове ми се появява това :
[Изображение: cadcbd95b93e36380a1ea612bc844ca3.png]Мога да влизам само в ФБ и още някой други сайтове.Ще съм благодарен на всеки отзовал се ! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

С къстъм ром ли си ?
Цитирай
#3

едва ли е от софт т'ва...
просто много "тежки глупости" има на сайта и е нормално при лимитиран нет да не може да зареди НЯКОИ сайтове.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#4

(2016-03-09, 14:38:27)tiefighter написа:  едва ли е от софт т'ва...
просто много "тежки глупости" има на сайта и е нормално при лимитиран нет да не може да зареди НЯКОИ сайтове.

Да ти кажа може и да е от софта... На старото ми HTC му бях сложил cyanogenmod 11 и там беше същата работа, чудих се суматия и време докато не разбрах че проблема бил във рома и като го смених всичко си дойде на мястото, като гледам снимката горе бара не изглежда като на стоков ром. Най вероятно да му е сложил някой ром и съответно да му прави мизерии както на мене, затова го питам дали с сложил къстъм ром и ако е да кой ром е сложил.
Цитирай
#5

егаси софтовете...  Bu пу-пу... Big Grin

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#6

Пробвай и с google chrome
Цитирай
#7

(2016-03-09, 16:12:30)tiefighter написа:  егаси софтовете...  Bu  пу-пу... Big Grin

Не съм сигурен на 100% , и за това го питам с кой къстъм ром е понеже като гледам не ми изглежда на стоковия и проблема може да е в рома.
Цитирай
#8

Да май наистина не е стоковия
Цитирай
#9

Пич , ако си на теленор след изчерпване на МВ трябва да потвърдиш , че продължаваш на по-ниска скорост ето ти и линка от където можеш да го направиш http://turbo.lp.telenor.bg ... Дано да съм ти помогнал

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#10

(2016-03-10, 06:34:41)nasko_1_2_ написа:  Пич , ако си на теленор след изчерпване на МВ трябва да потвърдиш , че продължаваш на по-ниска скорост ето ти и линка от където можеш да го направиш http://turbo.lp.telenor.bg ... Дано да съм ти помогнал

Да но той като влезе в браузъра, веднага ще го вкара във сайта на теленор и от там ще си натисне да продължи на по ниска скорост. Няма как да гадаем докато не отговори дали е с къстъм ром или не.
Цитирай
#11

Никъде не го вкарва...просто няма нет.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#12

(2016-03-10, 10:13:02)vipservice написа:  Никъде не го вкарва...просто няма нет.

Аз като съм на теле*ор и ксто си свършат бързите, и като влезя в браузъра ме пуска в сайта на теле*ор и там си натискам дали да продължа на ниска скорост или да закупя бърз.
Цитирай
#13

Аз съм на теленор и никога не е имало нужда да потвърждавам, че продължавам на по- ниска скорост. Може да е от рома или от браузъра не се знае със сигурност, не е писал в темата.
Цитирай
#14

На снимката ползваш бежичен интернет?!
Цитирай
#15

... явно на човека не му се отваря и форума... чакаме следващият месец, да презареди... та да отговори... Big Grin

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)