Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем Huawei 4C CHM-TL00H не може да работи с данни на 3G скорост
#1

Здравейте, 

Имам следния проблем с Huawei Honor 4C CHM-TL00H купуван от Китай. Не може да работи с данни на 3G. До момента в който не са писнати мобилните данни индикира че е в 3Г мрежа. Пуснеш ли мобилни данни и веднага минава EDGE режим. Картата е на виваком и я пробвах на друг телефон няма проблем интернета е на H+  и си е бърз. Във всички настройки на телефона съм включил да ползва 3G(подържа и 4G) и пак не става. 
Андроида е 4.4.2 , пробвах да ъпдеитна до по-висока версия, но не стана. В официалния сайт на huwei има ъпдейт за Honor 4c CHM-U01 но
не тръгва на моя CHM-TL00H. Намерих ъпдейт в сайта needrom.com но пак не можа да се ъпдейтне на 5.1
Дали има настройка която пропускам, за да не може да тръгне интернета на Н скорост.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона работи на друг диапазон  3G Network–TD-SCDMA 1900/2000 и то на SIM1
SIM2 не поддържа  3G Network SIM2 –Not supported (да не си объркал слотовете)
http://www.phonemore.com/phone/huawei-ho...tl00h/2179
Не знам дали не ти са нужни тези честоти за да работи в БГ  на 3G : 850, 900, 1900, 2100 MHz
Цитирай
#3

Пробвах и двата слота, с 2 сим карти и двете имат интернет (втората е Мтел-ска) И пак не става. Избирах всякакви варианти и пак не става.
Извинявам се за тъпия въпрос, но ако ъпдейтна телефона на по-нова версия андроид, пак ли ще имам проблем с диапазона 3G Network–TD-SCDMA 1900/2000 ? Предполагам с този хадруер няма да мога да имам 3G скорост тук в БГ какъвто и андроид да сложа.?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)