Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Btu още е от януари. Явно щом аз минах на него го урочасах Big Grin. Явно искат да пуснат ъпдейт щом се оправи проблема с 4G.

Изпратено от моят SM-G930F

(2017-03-18, 11:20:47)jivkojj написа:  Хм, аз съм с DBT, а ъпдейт още нямам. Но проблеми в Германия с 4Г имам и по съвет на колегата го деактивирах.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Защото като гледам май има само за edge.

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай
Аксесоари

Отново ми го направи!?
[Изображение: e4636cd1fa36166abb9a14c2403ab03d.jpg]
[Изображение: 03aeab7512264e24af71855c5bd1b7e7.jpg]

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И при мене същото стана вече 2 пъти
Цитирай

Само да питам хората,които получават фалшиви нотификации за актуализация на софтуера с оригиналното CSC ли сте?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

От снимката гледам че е оригиналното.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Днес си взех телефона от сервиз понеже ми беше дефектирала основната платка. Та сменили са я и като се прибрах като го пуснах забелязах , че е със старата операционна система 6.0.1 Пробвах да го ъпдейтна , но не ми излиза Нугета. Преди да го дам на сервиз бях с него. С GBL съм. Възможно ли е просто телефона да не се е саферясал още и да трябва да почакам малко , докато реагира , че има Нугет ?
Цитирай

Ъпдейта до 7.0 е спрян поради проблеми с 4G мрежата на Теленор.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-03-21, 19:55:48)ganchev написа:  Ъпдейта до 7.0 е спрян поради проблеми с 4G мрежата на Теленор.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Еееее много жалко. Аз нямах проблеми на моя телефон с 4G мрежата. Извинявам се ако вече е обсъждано , но има ли данни от Теленор дали скоро ще пуснат пак ъпдейта ?
Цитирай

Ще има скоро ъпдейт, който ще оправи проблема. Но кога точно ще го пуснат само те си знаят.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-03-21, 19:49:46)Alexandar1988 написа:  Днес си взех телефона от сервиз понеже ми беше дефектирала основната платка. Та сменили са я и като се прибрах като го пуснах забелязах , че е със старата операционна система 6.0.1 Пробвах да го ъпдейтна , но не ми излиза Нугета. Преди да го дам на сервиз бях с него. С GBL съм. Възможно ли е просто телефона да не се е саферясал още и да трябва да почакам малко , докато реагира , че има Нугет ?

След реремонт и на мен ми го върнаха с 6.0.1 и чак на четвъртият ден получих ъпдейт за Нуга, а преди това бях с нея. На Мтел съм. Изчакай няколко дена докато дойде на себе си телефона  Wink
Цитирай

На мен преди 15 дена също не показваше нито автоматично нито ръчно ,макар че тогава ги имаше още ромовете . Пуснах "Smart_Switch" и ми излезна , че има ъпдейт . Само ,че моя ром е ирландски.

Storstark
Цитирай

За чистата 7 има бгл и гбл в саммобиле от 23.03 може да тествате.

'g'SM-G955F
Цитирай

днес за България два ъпдейта излязоха. честито

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

При мен няма нищо.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Няма, защото са същите ъпдейти, който пуснаха преди три седмици.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Преди модема беше DQB1, сега е DQCA

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Занчи това е добре. Дано са оправили проблема с 4G.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Свалих 4-файловия нов ром за BGL и GBL (еднакви са) и съм извадил модема от него. Дал съм линк в другата тема във форума за проблемите с модема за Теленор, който иска да пробва.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

И какъв е смисъла, тези, които са ъпдейтнали какво праввт Big Grin ...флашват с Один предполагам, защо не дойде като кръпка?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Понякога първо излиза като OTA ъпдейт, после излиза в Sammobile/Samfirm. Друг път е обратното. Ако ти се чака, трябва да ти дойде ОТА тия дни предполагам.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Може да пуснат OTA до утре.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

През ОТА BGL не ми излезе,но излезе през Smart Switch.
Цитирай

Мисля да го сложа, обаче пък не ми се губи пак всичко.

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

На мен като взех телефона от сервиз преди няколко дни още не ми е дошъл ъпдейт за Нугета. (на Теленор съм)
Цитирай

(2017-03-24, 17:27:29)Alexandar1988 написа:  На мен като взех телефона от сервиз преди няколко дни още не ми е дошъл ъпдейт за Нугета. (на Теленор съм)

Нали прочете,че още не е излязъл ОТА, а пускат поетапно. Чакай.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)