Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2017-03-24, 15:56:25)vvladev написа:  През ОТА BGL не ми излезе,но излезе през Smart Switch.

Как така през Smart Switch, това приложение не е ли за изпращане и получаване на данни? или аз бъркам...
Цитирай
Аксесоари

(2017-03-24, 20:01:51)eMiLChO написа:  Как така през Smart Switch, това приложение не е ли за изпращане и получаване на данни? или аз бъркам...

През него също можеш да направиш ъп на софта. Моят го обнових през това приложение без проблеми. Изтегли си необходимите файлове и се обнови. Имам предвид за варианта на PC! Не за андроид! Smile
Сваляш го на PC, в момента в който го закачиш тела ти показва наличие на нова версия.
Цитирай

И при мен актуализацията я има налична през Smart Switch,a OTA я няма,лично аз ще изчакам утре ОТА по-сигурно ми се вижда Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-24, 20:33:40)felipe написа:  И при мен актуализацията я има налична през Smart Switch,a OTA  я няма,лично аз ще изчакам утре ОТА по-сигурно ми се вижда Smile

Това може да се прочете в Sammobile: We recommend using Samsung’s own utilities, Samsung Smart Switch and OTA (Over-the-air), to upgrade devices. Use SamMobile only if you are 100% sure about the risks involved in flashing your device. SamMobile is not responsible for any damage caused by using the files on this website."

Няколко пъти съм ъпвал и не съм имал проблеми никога Smile
Защо да чакам ОТА ? ОТА ми е бавило, не само на GS7, а и на други самсунарници повечко дни....
Цитирай

И сега на 4Г ли си имаш ли проблеми?
Цитирай

(2017-03-24, 20:50:41)eMiLChO написа:  И сега на 4Г ли си имаш ли проблеми?

Да ти кажа право, изчел съм всичко за проблемите с които се сблъскват някои. Аз никога не съм имал. За последният ъп нямам наблюдения все още, защото не са минали и 8 часа от както го имам. Не съм си създавал излишни главоболия с това да си флашвам желязото. Може би и за това не съм имал проблеми Smile
Цитирай

Не мога да го вържа изтеглих за компютър Smart Switch инсталирах го свързах го с кабела но просто зарежда и това е не иска да се свърже... какво ли не пробвах вече.
Цитирай

Не си ли намира само драйвер ? Смени порта. Още с включването ще ти намери драйвер.
Цитирай

Сменях ги но... няма никакъв резултат... не може да се свърже.
Цитирай

С кой Windows си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

XP SP3
Цитирай

Ъпдейтнах през Smart Switch, модема става DQCA,другото е същото,нивото на поправка е от 1 февруари.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И аз ъпдейтнах чрез Smart Switch, DQCA, никакви проблеми засега и работи стабилно. Свалих резолюцията до FHD, няма видима разлика.
Цитирай

Някой правил ли е downgrade от нуга към мм? Само със зареждане на файловете в odin ли се прави, или има и други настройки? Кнокс променя ли се?
Цитирай

(2017-03-25, 10:47:39)chester_l написа:  Някой правил ли е downgrade от нуга към мм? Само със зареждане на файловете в odin ли се прави, или има и други настройки? Кнокс променя ли се?
Не се променя knox, но виж в youtube има достатъчно клипове как се прави флаша с odin, за да си сигурен че правиш каквото трябва
Цитирай

(2017-03-25, 09:17:54)felipe написа:  Ъпдейтнах през Smart Switch, модема става DQCA,другото е същото,нивото на поправка е от 1 февруари.
При мен като го закача не ми дава да има ъпдейт, трябва ли нещо по специално да сваля за да ъпдейтна през Smart Switch, и до заводски настройки ли го връща или само надстроива

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Ами няма да ти даде нищо за сега , защото ъпдейта за сега е само за С7.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-03-26, 08:44:01)OGIER написа:  При мен като го закача не ми дава да има ъпдейт, трябва ли нещо по специално да сваля за да ъпдейтна през Smart Switch, и до заводски настройки ли го връща или само надстроива

SamsungGalaxyS7E

Нищо специално не се сваля. Настройки не променя, след като обновиш.
Цитирай

(2017-03-26, 08:47:16)vvladev написа:  Нищо специално не се сваля. Настройки не променя след като обновиш.
Странно, защо тогава на мен не ми го предлага. Така трябва всеки да може да го инсталира, а не да чака за неговият регион

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Оги за едж още не е излязъл за нито един български продуктов код.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-26, 09:05:22)felipe написа:  Оги за едж още не е излязъл за нито един български продуктов код.

Благодаря ти, а иначе при теб как се държи на 4Г ( ти беше на Теленор, нали )  Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Той е на мтел.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Да,аз съм GBL ,но ползвам мрежата на Мтел,честно казано и аз имах проблеми с 4G,понякога,рядко ,но се случваше не искаше да превключва м/у мрежите,примерно си седи на 2G и не иска да минава на 4G,като го рестартирам си хваща пак 4G,смс за пропуснато повикване не съм получавал и за това не съм писал в съответната тема,но може и никой да не ми е звънял през това време,на мен по-принцип по-рядко ми звънят.Сега ще видя с новия модем как е,но от сега забелязвам един проблем,примерно съм бил навън,с пълен обхват на 4G и се прибирам в къщи на моята си уайфай мрежа,та докато не светна/отключа дисплея/телефона не минава на уайфай т.е. докато спи не преминава на уайфай.Не знам това може и да е до настройка,но не знам къде трябва да се барне.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-25, 09:16:14)eMiLChO написа:  XP SP3

Пробвай с уин 7 и на горе.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2017-03-26, 12:58:23)felipe написа:  ..но от сега забелязвам един проблем,примерно съм бил навън,с пълен обхват на 4G и се прибирам в къщи на моята си уайфай мрежа,та докато не светна/отключа дисплея/телефона не минава на уайфай т.е. докато спи не преминава на уайфай.Не знам това може и да е до настройка,но не знам къде трябва да се барне.

Ако е от настройката:
Връзки-> WI- Fi-> Разширени -> Остави Wi-Fi включено по време на..-> Винаги, Никога и т.н.

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)