Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Колеги,моят "active CSC code е VZW. Какво значи това
Цитирай
Аксесоари

(2017-03-26, 20:31:22)zdravun написа:  Колеги,моят "active CSC code е VZW. Какво значи това

Имаш американски Galaxy S7 със Snapdragon, купен най-вероятно от Verizon. (VZW = Verizon Wireless)

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-03-26, 15:26:28)georgi4a написа:  Ако е от настройката:
Връзки-> WI- Fi-> Разширени -> Остави Wi-Fi включено по време на..-> Винаги, Никога и т.н.

Не е от това, по скоро с телефона спи и това, което отговаря за превключването моб. данни-wifi. Не ми пречи, но е дразнещо. Забравих да спомена, че така е от както минах на Нуга, не е от модема.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Ето
.jpg Заснемане.JPG Размер: 30.9 KB  Сваляния: 131

Storstark
Цитирай

Да,пише,че е от USA-VERIZON.За това ли още няма актуализация до 7.0 ?
Цитирай

Колеги,при мен излезе съобщение за актуализация до 7-ца. С BGL съм...7edge...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Аз свалих българският BGL за Edge но като го разархивирах той вместо 4 файла има 5. Петият е Home_csc и се чудя къде да го дяна в Один, защото има и нормален CSC файл.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Home_csc не го слагай. Сложи другия, но да знаеш, че всичко се изтрива от телефона. Направи си бекъп на телефони, снимки.....
Цитирай

При мен излезе ОТА ъпдейт, а аз съм си с 7(БГЛ), странно..
1,91 МБ, сигурно ми сменят само модема

p.s Видях, че вече сте писали в другата тема  Smile

                                                                    
Цитирай

(2017-03-27, 11:32:22)tonus написа:  Аз свалих българският BGL за Edge но като го разархивирах той вместо 4 файла има 5. Петият е Home_csc и се чудя къде да го дяна в Один, защото има и нормален CSC файл.

Това го видях в един руски сайт ама не знам дали е вярно . Някой ако е пробвал да каже 

Всегда при прошивке скачиваю 5 файловую, при этом делаю полный сброс. В одине необходимо вставить 4 файла, из них в поле CSC --> файл CSC………tar.md5 или HOME_CSC………tar.md5
ВАЖНО!
CSC - форматирование всех пользовательских данных смартфона до состояния как "из коробки"
HOME_CSC - все пользовательские данные, включая внутреннее хранилище, останутся не тронутыми

Storstark
Цитирай

Вярно е и е коментирано многократно в нашия форум.

За нашия телефон файловете са 5. CSC=CSC изтрива всичко/ препоръчително при ъпдейт на ром, особено при смяна или обновяване на нов/ ;CSC=CSC HOME запазва всички данни.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Колеги, има ли от къде другаде да се тегли фърмуер, защото нещо не иска да ми тегли през sammobile?
Цитирай

С програмката SamFirm

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

За windows ли се тегли?

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

Прави впечатление, че в Гугъл са се попрестарали с тоя режим за пестене на енергията. Ползвам си програмата на ebay да ме подсеща малко преди изтичащи аукциони вече от години. Сега обаче почна да ме предпопреждава прекалено късно. Например вчера исках да купувам нещо, но ме предупреди едва 10-тина минути СЛЕД, а не както преди - 5 мин. ПРЕДИ да изтече Sad
Цитирай

(2017-03-27, 16:14:08)jivkojj написа:  Прави впечатление, че в Гугъл са се попрестарали с тоя режим за пестене на енергията. Ползвам си програмата на ebay да ме подсеща малко преди изтичащи аукциони вече от години. Сега обаче почна да ме предпопреждава прекалено късно. Например вчера исках да купувам нещо, но ме предупреди едва 10-тина минути СЛЕД, а не както преди - 5 мин. ПРЕДИ да изтече Sad

Потвърждавам, че и при мен нотификациите понякога се бавят. Много често, като ми пишат по фейса, а скоро не съм ползвал телефона, Galaxy S7-цата ми се бави с минута или повече, докато S4-ката веднага получава нотификацията.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-03-27, 15:44:43)Marto.g написа:  За windows ли се тегли?

Изпратено от моят SM-G930F

Да.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-03-27, 15:44:43)Marto.g написа:  За windows ли се тегли?

Изпратено от моят SM-G930F

Изтегли я от тук! Свали версия SamFirm 0.3.6


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Благодаря, изтеглих я но не можах да се справя с нея, а пък през chrome взе, че почна да се сваля.

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

Здравейте...
имам S7 проблема е следния

началото на месеца получих ъпдейт (телефона е закупен от VIVACOM но се ползва с карта на M-tel ако има някакво значение)
ъпдейтнах го през Wi-Fi нямаше проблем

миналата седмица реших да проверя за актуализации и ми излезе това съобщение...


[Изображение: 6ea0871657fe4acea4b030c89a551c9b.png]
Цитирай

Просто го рестартирай.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

боже... благодаря ти  Big Grin
Цитирай

(2017-03-27, 20:55:18)Marto.g написа:  Благодаря, изтеглих я но не можах да се справя с нея, а пък през chrome взе, че почна да се сваля.

Изпратено от моят SM-G930F

Има тема как се работи  с нея.
SamFirm

Storstark
Цитирай

За това с известията, не се ли оправя като се направи приложението да не се следи дали точи батерия?

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Здравейте, с с7 едже съм от скайфон и телефонът е с немски firmware BPJG, сследствие на което не иска да се ъпдейтва до 7.0. От сервиза им казаха до го занеса там, а нямам такова желание. Дали според вас трябва да изчакам още или нещо друго?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)