Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2017-04-16, 02:58:36)ИванМатин написа:  Дразнеха? Ти не си ги ползвал да видиш колко е удобно. Any way...

Бате ела си в България първо и тогава коментирай приложения който още не са активни за тук. ЕНИ УЕЙ ?????? А и Христос воскресе,  весел празник
Цитирай
Аксесоари

Здравейте на всички!На 15.04 качих последната актуализация за S7 . обаче облика на телефона ми е променен и не ми харесва така. Указателя е друг . бара горе на дисплея е друг (с много малки и невиждащи се икони със ситен текст) и други неща ,като показването на настройките например, смарт менажера и т.н. Иначе мисля,че харчи по-малко батерията поне засега.Та въпроса ми е дали може външния вид да ми стане както преди.или аз да го променя както поискам?
Благодаря предварително!
Цитирай

Ако се върнеш на 6 ще се промени.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

s android 7 съм и има ли вариянт да се оправи?
Цитирай

А как трябва да се върна?
Цитирай

(2017-04-16, 20:06:44)boco написа:  А как трябва да се върна?

Като инсталираш 4 файлов ром през Один, всичко ще ти се изтрие.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-04-16, 13:42:45)driankov написа:  Бате ела си в България първо и тогава коментирай приложения който още не са активни за тук. ЕНИ УЕЙ ?????? А и Христос воскресе,  весел празник


Христос воскресе, 
е чак така ли няма една банка която да поддържа поне Android Pay? Или нито една банка няма приложение което да направи Pay-Wave? Жалко, а толкова много банки из България...
Туй, че се тъпче на едно място и не се гледа напред, не е мой проблем.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Воистина Воскресе . Нито едното нито другото , даже второто не съм го чувал , може и да го има , но аз не го знам .

Storstark
Цитирай

(2017-04-18, 01:31:48)ИванМатин написа:  Христос воскресе, 
е чак така ли няма една банка която да поддържа поне Android Pay? Или нито една банка няма приложение което да направи Pay-Wave? Жалко, а толкова много банки из България...
Туй, че се тъпче на едно място и не се гледа напред, не е мой проблем.

FIBank има поддръжка на Android Pay!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай

(2017-04-18, 06:32:13)maripic написа:  FIBank има поддръжка на Android Pay!

Нито една българска банка няма поддръжка на android pay все още. Първа инвестиционна поддържат безконтактни плащания през NFC само с тяхното приложение.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай

Аз не коментирах дали са удобни или не. Казах, че ме дразнят. Тоест не ги ползвам, защото нямам как. Не съм казал, че като цяло са излишни просто на мен са ми.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, колеги! Обръщам се към Вас за съвет. Ще си взема Galaxy S7 от приятел, който е бил закупен преди около 6 месеца от Мтел. Същият е има проблеми с обхвата. Попрочетох малко коментари във форума и ме интересува тъй като съм абонат към Виваком, дали ще има проблем с гаранцията (ще отчете ли брояча), ако му сменя оригиналния ром в момента (Bulgaria (MTL) 7.0
G930FXXU1DQB7 ) с друг оригинален (BGL G930FXXU1DQB7 7.0)? И на двата оригинални рома Changelist е напълно идентичен, като идеята ми е да сменя целия ром, за да нямам проблеми с вивакомската карта, както и, че е бил ползван от друг потребител, за да ми е всичко на чисто.
Благодаря!

Samsung Galaxy S7
Цитирай

Никакви проблеми няма да имаш с гаранцията при споменатите от теб процедури.

                                                                    
Цитирай

Благодаря за експресния отговор! Жив и здрав!

Samsung Galaxy S7
Цитирай

Започнаха да излизат по нови версии с друг чейнджлист и ниво на защита от 01.04. Ето за Словакия например:
Model SM-G930F
Model name Galaxy S7
Country Slovakia
Version Android 7
Changelist 11104523
Build date Fri, 07 Apr 2017 06:07:07 +0000
Security Patch Level 2017-04-01
Product code TMS
PDA G930FXXU1DQD2
CSC G930FTMS1DQD2

https://www.sammobile.com/firmwares/down...1DQD2_TMS/
Цитирай

От както съм с 7 андроид обвхвата и почти всички свързвания работят по кофти от времето с 6-цата. Ще го оправят ли скоро? Чува ли се нещо по въпроса ? Не ми се вярва от Самсунг да не са забелязали разликата все още ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ако си на ментел, те правят някакви промени в мрежата си и е възможно да е от това.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Да, на този оператор съм. Но при сонината проблема го няма . Заради това си мисля, че не е до оператора...
Благодаря за отговора ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Първо пробвахме с рестор, след което тръгна но много от нещата не работеха (приложения). затова го вързахме към лаптопа и с Samsung Kies всичко се подреди (като използвахме точния модел на тела и с/н кода. сега работи и е пушка Smile
Цитирай

Аз бях с вивателски софтуеър 6.0.1 и реших да флашна през один последния теленорски от 26.03 гбл мисля,че беше.Много съм доволен и нямам никакви проблеми с обхвата.Така,че,ако някой се чуди какво да прави да слага последния GBL 7.0 андроид и да щрака с пръсти.Успех?

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

Здравейте Колеги.Искам да върна телефона на версия 6.01. Телефона е с csc BGL.
Ако му сложа през один BGL версия 6.01 ще си остане ли пак BGL или ще се промени на XEO.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Ще стане XEO. Първо флашни с VVT, после с BGL. Тогава ставало BGL.
Цитирай

Съмнява ме да стане BGL.
Цитирай

Привет! Днес флашнах наново андроид 7, но на оригиналния ми оператор /водафон германия/, понеже ъпдейта беше излезнал. След като се включи телефона постоянно ми изписва com.sec.epdg has stopped и ims service has stopped и нищо не мога да му правя. Съвети? Спешно е !

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай

Как го флашна? Слагай 4 файлов със CSC не CSC home . Ще се изтрие всичко.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)