Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Аз съм с новия лаунчер и вече съм на 220ч. От както излезе този проблем с рестарт, при мен се е рестартирал 1 път.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-09, 12:02:51)lavazza написа:  Днес пак получих "фалшива" нотификация на С7 едж с CSC MTL. Бях навън и цъкнах после. Като се прибрах, проверих и няма. Това за втори път ми се случва.

и на VVT има фалшива нотификация за ъпдейт от днес
Цитирай

(2017-05-09, 12:13:37)ivkos написа:  По въпроса за рестартиранията, вече имам 280 часа ъптайм и не се е рестартирал, а не съм правил нищо специално*. Най-много да му направя ръчно един рестарт профилактично, защото виждам, че на места (пак галерията естествено) дропва кадри.

* освен, че вече ползвам Nova Launcher, което ме подсеща да ви питам: Хората, които се оплаквате от рестарти, случайно да ползвате новия TouchWiz от Galaxy S8? Защото преди бях с него и като че ли по-често се рестартираше тогава.

И аз по-някой път дълго време нямам рестарти, а по някой път по 1-2 на няколко дни. Иначе имам запитване в samsung members + лог след рестарта и чакам да ми бъде отговорено вече 9-ти ден... ?!

Цитат:* освен, че вече ползвам Nova Launcher, което ме подсеща да ви питам: Хората, които се оплаквате от рестарти, случайно да ползвате новия TouchWiz от Galaxy S8? Защото преди бях с него и като че ли по-често се рестартираше тогава.


Със стоковият TW  съм.

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

(2017-05-09, 12:13:37)ivkos написа:  По въпроса за рестартиранията, вече имам 280 часа ъптайм и не се е рестартирал, а не съм правил нищо специално*. Най-много да му направя ръчно един рестарт профилактично, защото виждам, че на места (пак галерията естествено) дропва кадри.

* освен, че вече ползвам Nova Launcher, което ме подсеща да ви питам: Хората, които се оплаквате от рестарти, случайно да ползвате новия TouchWiz от Galaxy S8? Защото преди бях с него и като че ли по-често се рестартираше тогава.

При мен не е толкова често, но го има. Аз също съм с Nova-та...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Аз пък нито веднъж не съм видял да се ресва телефона , 80% от времето ми е в ръката така да се каже. За времето дето го имам (около 5месеца) само веднъж и то преди време точно когато излезе 7-цата се ресна и само тогава. Досега нито веднъж не е ресван , освен от мен когато аз пожелая.
Цитирай

Аз съм с BGL апък нямам още.. Трябва ли да направя нещо?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

(2017-05-10, 14:36:41)thuggy написа:  Аз съм с BGL апък нямам още.. Трябва ли да направя нещо?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Да изчакаш да дойде за BGL

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Аххааа.. Аз ми се стори, че е дошъл.. Извинявам се за офтопика тогава.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

За плоския С7 CSC BGL има наличен ъпдейт в sammobile но през OTA не излиза.
Наличен е и със SmartSwitch - току що ъпдейтнах.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай

(2017-05-10, 17:35:56)astankov написа:  За плоския С7 CSC BGL има наличен ъпдейт в sammobile но през OTA не излиза.
Наличен е и със SmartSwitch - току що ъпдейтнах.

Meн, наличен към 23 Март! Ъпдейтнал си сега, защото вероятно си от скоро с телефона.
Цитирай

Къде видя наличен? Последният наличен в sammobile BGL е от 23.03.2017... Той отдавна го има...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Колеги не знам вие къде гледате и какво виждате но ето ви снимки.
А с телефона съм малко повече от година Smile
Пак казвам през ОТА не излиза само през SmartSwitch.


Прикачени файлове Миниатюри
       

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай

(2017-05-10, 19:24:15)astankov написа:  Колеги не знам вие къде гледате и какво виждате но ето ви снимки.
А с телефона съм малко повече от година Smile
Пак казвам през ОТА не излиза само през SmartSwitch.

Еваларка Smile

При мен няма никой....
Цитирай

Появи се ОТА за плоската 7-ца BTU

LG G2 》Samsung Galaxy Note 4 》Samsung Galaxy S7
Цитирай

Ето, който се интересува, най- новия ОДИН 3.12.7.
Директен линк за теглене. Проверен, работи добре
http://cdn.droidviews.com/wp-content/upl...3.12.7.zip

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Излезе ъпдейт на BGL за чиста седмица.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S7
Цитирай

Априлски ли е? Скоро сигурно и за edge ще излезе.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

То си пише най-долу че е от Април. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

И този месец ли ще пропуснем ъпдейта за Galaxy S7 edge? Много е обидно как все едно ни имат за втора класа потребители и пускат първо за S7, въпреки че S7 edge е по-продаваният модел.

Но утре е вторник и надеждата остава.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-05-15, 22:53:00)ivkos написа:  И този месец ли ще пропуснем ъпдейта за Galaxy S7 edge? Много е обидно как все едно ни имат за втора класа потребители и пускат първо за S7, въпреки че S7 edge е по-продаваният модел.

Но утре е вторник и надеждата остава.

Стига бе момци, като че ли това е най важното!  За едни дошъл, за едни -не! Ще дойде , няма да ви пропусне. Понякога като чета ,имам усещането че за това имате тея апарати, да получавате ъпдейти!!! И аз гледам през ден два когато знам че е излязъл, но не се вайкам че няма. Ползвам си апарата и си свиркам.  Стегнете се.
Цитирай

Моментът е психологически. Чакаме ъпдейта с надеждата на големи промени и новости, а накрая няма никаква видима разлика. И започваме да чакаме следващия. Единственият наистина нужен напоследък беше фиксът на модема за Теленор.
Цитирай

Няколко причини да чакам ъпдейта:
* рандом рестарти
* поправки в сигурността
* анимация при отключване

В момента security ъпдейта е от 1 февруари. Вижте оттогава досега колко критични дупки в сигурността са поправени:
http://security.samsungmobile.com/smrupdate.html

Искам да направя аналог с WannaCry, който използва уязвимост в Windows, открита и поправена чрез ъпдейт през март 2017. А защо 2 месеца по-късно има глобална пандемия от заразени компютри посредством тази уязвимост? Защото има немалко баш майстори, които се отричат от ъпдейтите, защото уж забавяли компютъра, и стотици корпорации и правителства, които още ползват Windows XP. Заслужават си съдбата.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Чета и едно не спира да ме изумява..... Защо мрънкате, че как сте дали 2к лева за телфона искате актуализаций, как се смятате за потребители от 2ра класа и тем подобни. Ако не искате да е така влизате в сам мобайл теглите BTU слагате с Один и всички ще бъдете щастливи отново????

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2017-05-16, 15:39:24)Alex Dinev написа:  Чета и едно не спира да ме изумява..... Защо мрънкате, че как сте дали 2к лева за телфона искате актуализаций, как се смятате за потребители от 2ра класа и тем подобни. Ако не искате да е така влизате в сам мобайл теглите BTU слагате с Один и всички ще бъдете щастливи отново????

И проблемите с обхватя на Теленор ще започнат отново.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Някои собственици , не са имали такъв проблем !!! Не е един или два случая!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)