Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2017-06-03, 13:38:29)lavazza написа:  Излязъл е ъпдейт за MTL едж, но още не се вижда ОТА.

Направи ми впечатление, че Changelist-а е същия, като на BGL, но Security Patch Level, вече е от Май, а не от Април...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари

(2017-06-04, 05:47:19)driankov написа:  Мтел s7 edge

И на мен ми излезе същия ъпдейт. Къде можем да проверим какво включва ?
Цитирай

(2017-06-04, 11:02:18)forumec написа:  И на мен ми излезе същия ъпдейт. Къде можем да проверим какво включва ?

Самсунг никога не казват какво включва. Като го ъпдейтваш ще видиш какви са разликите и дали има.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Ако някой сайт не напише нещо случайно.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това е все едно да отидеш на лекар, да си платиш и да не ти каже какво те е лекувал.
Цитирай

Ами то в един месечен ъпдейт рядко има кой знае какво, а това което излезе най-често са дребни визуални промени.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз чисто визирано промени не намирам. Променена е явно защитата, понеже искаше отново да я активирам. Друго засега не ми е индикирало за видима промяна.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Има анимации нови и в софтуерните актуализации прозореца.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-04, 17:28:59)Marto.g написа:  Има анимации нови и в софтуерните актуализации прозореца.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Къде ги тия анимации ?
Цитирай

Здравейте, с последния BGL съм, забелязвам че нотификациите на календара не работят. Някакви идеи как да ги оправя ?

Xiaomi 11T
Цитирай

(2017-06-04, 22:27:24)forumec написа:  Къде ги тия анимации ?
Като се отключва и мисля като отвориш приложенията

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес пристигна нов ъпдейт 210 МБ,
G935FXXU1DQEF / G935FEUR1DQA1 / G935FXXU1DQD7

P.S. Между другото, след предишният ъпдейт до днес не съм имал нито едно самостоятелно рестартиране. Дано и след днешният ъпдейт да продължи така. Също, чисто субективно, сега телефонът се нагрява по-малко при идентично натоварване.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

За кое csc? Xeo ли? Видях че за тях има.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

На XEO CSC е друг, това май е за Гърция , ако не бъркам...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

А бе Виваком толкова ли е перфектен ром-а че за него несе пуска нищо Big Grin ? и 7цата пак бе последна от всички. А да попитам колегите вече ъпдейтнали от тея дни, има ли разлика с ъпдейта в визията? Вече като на 8ли е ( като анимации, заключен екран, времето, всички икони? При мен в момента частично са се променили иконите, но не изцяло.) Таа като 8цата ли е вече или още не?
Цитирай

@bobisimeonov според мен няма никога да стане точно като 8цата Smile ..Времето си е същото, заключения екран е същия, иконите малко по малко се променят, но това е след ъпдейти, които идват за самите апликации. Анимацията при отключване на екрана е като при 8цата, което не е кой знае какво, но мен ме радва Smile
Цитирай

А и новата иконка на интернета на samsung пак не ме кефи чак.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Колеги, как мога да разменям реда на езиците в език и въвеждане на системата с нуга съм? Нали добавяш и как мога да направя примерно първия език вместо български да стане английски вместо български без да трия някой език.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А греят ли ви телвфоните... че от няколко дена моя и на още няколко човека почнаха да греят и да ядат батерията много бързо
Цитирай

(2017-06-08, 14:57:38)Marto.g написа:  А и новата иконка на интернета на samsung пак не ме кефи чак.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Колеги, как мога да разменям реда на езиците в език и въвеждане на системата с нуга съм? Нали добавяш и как мога да направя примерно първия език вместо български да стане английски вместо български без да трия някой език.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Колега, ако те разбирам правилно, просто като влезеш в настройките, на език, горе в дясно има бутон edit, там ти дава да размениш местата на езиците
Цитирай

(2017-06-08, 22:30:28)sa6ster написа:  А греят ли ви телвфоните... че от няколко дена моя и на още няколко човека почнаха да греят и да ядат батерията много бързо

Не грее поне моя ,но от няколко дена нещо почна да се базика нет-а. т.е проблема със застой и изведнъж изстреля 10ина нотификации във фейса да речем. досега не се беше случвало от излизането на нуга-та в самото начало. Почвам да се разочаровам от марката. Явно ще направя финален опит с пускането на нот 7 и 8 ( чудя се кой от двата да бъде) и ако и там нещата са до долу, тогава колкото и да ми харесва марката и апаратите им, ще мина на някоя друга марка. Преди тоя апарат имах айфон 6s закратко (около 6месеца) и бях що годе доволен, а преди това имах нот 4 и до момента не съм имал по безпроблемен и хубав апарат. Но 7цата с постоянните си капризи  вече ми дотяга . Добре че преди 2 седмици като ми предлагаха бартер да дам моя и 500лева и да взема чисто нов s8 се разколебах, понеже ми предстои пътуване в чужбина с престой и мислех оттам да го взема в кеш. Сега вече все повече почвам да бия отбой с постоянните си терзания да работи ли или да не работи. Егати и ядовете.

Аааа забравих да кажа че от два дена нещо гледам чертичкките на сигнала ту празни , ту пълни. Или оператора ( Теленор) се ебава и си прави някакви движения по техниката или проблема пак е в плоската тояга .
Цитирай

Точно след ъпдейта с покритието и аз бях така. Почти никога не ми се пълнеше сигнала до долу. Сега се е закрепил или може би щото си дойдох в София. А на Видин все по една две три черти и толкова, но преди ъпдейта пълен беше и там. На скоро имах и съобщения за пропуснати.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колкото до обхвата при Samsung е писано многократно... Просто открай време си имат проблем с радиомодема (не само при S7/S7edge). И не говоря само за така наречените (чертички) а за сухи цифри в dBm или asu. При сравнение с карта на един и същ оператор на едно и също място, показателите при S7edge и LG G4, винаги бяха в полза на втория...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Така е. Но въпреки това си оставам и тая година на samsung. От тях съм си най-доволен. От lg по-миналата година не бях доволен, едва не станаха два месеца го чаках от гаранцията.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Откакто инсталирах фирма преди няколко месеца не съм получавал актуализации. Нещо не е наред или?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

BGL да налазват. За сега само през Smart Switch.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)