Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Привет, днес имах update на BTU, след това ми се появи Samsung Pay. [Изображение: 1e8d59c010c656606aac441757bfa981.jpg][Изображение: f1f6d9998c84634db86deef82f9c696e.jpg][Изображение: f9d82497bbc9de96fc3c2d1b4b2bbfb1.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Още миналата седмица дойде ъпдейта...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Да и при мен така . XEU
P.S. Между другото да попитам . Трябва ли банката да поддържа "Samsung Pay" , защото имам няколко карти от "ДСК" и "Пощенска" и ми ги отхвърля . Ако има такава тема може да ме насочите , че нещо не намирам . Благодаря

Storstark
Цитирай

Може ли и на мен някой да ми каже по това, защо не получавам ъпдейти ?



[Изображение: 84bb7fd56d28cb45.jpg]
Цитирай

http://nixanbal.com/google-shte-vidim-an...a-godinata

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Абе хора аз съм от тези теленорци дето имахме проблем с обхвата и откакто излезе теленорския софтуер съм с него и нямам нито един ъпдейт, излиза ми, че има 3 за моя, но нито през смарт суич нито ръчно не ни излиза ъпдейт, с кой фърмуер да си го сменя за да нямам проблемите пак с обхвата на теленор? Или ако му дам фабрични дали ще се оправи?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Флашни си с odin най-новия gbl.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Как да спра уведомлението за обновяване до андройд 7, съответно и да махна иконата горе вляво?
Цитирай

Като цъкнеш на известието ще те пита дали да инсталира актуализацията.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Нищо не ме пита. Как да го изключа, кое апк да спра?    
Цитирай

Тогава пробвай с изтегляне на актуализацията, но без да я инсталираш след това.

 
Цитирай

Ще му стои в панела, че актуализацията е отложена.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Добре де, на А5 как я махам тази икона, а на S7 не иска да се маха. И двата са с Андроид 6.
Цитирай

(2017-07-25, 08:16:26)fissikela написа:  За s7 става дума колега.

(2017-08-24, 14:10:26)Luciana Bella написа:  Абе хора аз съм от тези теленорци дето имахме проблем с обхвата и откакто излезе теленорския софтуер съм с него и нямам нито един ъпдейт, излиза ми, че има 3 за моя, но нито през смарт суич нито ръчно не ни излиза ъпдейт, с кой фърмуер да си го сменя за да нямам проблемите пак с обхвата на теленор? Или ако му дам фабрични дали ще се оправи?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Аз също бях с GBL и преди седмица може би дойде ъпдейта. Явно при теб  нещо  се е прецакало при флаша. Пробвай отново като флашнеш най-новия GBL

Huawei P20
Цитирай

Само на мен ли не ми дава да тегля от саммобайл?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Саммобайл имат ограничение за фри юзърите да свалят до 2гб. файлове. Свали си samfirm програмата и с нея може да сваляш като про юзър от саммобайл.
Цитирай

(2017-08-25, 21:03:01)BATNEO написа:  Саммобайл имат ограничение за фри юзърите да свалят до 2гб. файлове. Свали си samfirm програмата и с нея може да сваляш като про юзър от саммобайл.
Благодаря много, така направих!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Телефона ми е купен от Мтел, но е с Теленорска карта. Ъпдейти няма от месеци. Сложих му Мтелска карта - ъпдейти пак няма. Има ли значение с карта на кой оператор работи, или е важно от къде е купен, за да се получи ъпдейт ?
Цитирай

Има ли значение с карта на кой оператор работи, или е важно от къде е купен, за да се получи ъпдейт ?

Няма никакво значение с карта на кой оператор си. Всичко зависи с какво CSC ти е телефона и според него се ъпдейтва.
Цитирай

(2017-08-16, 20:26:21)forumec написа:  Може ли и на мен някой да ми каже по това, защо не получавам ъпдейти ?



[Изображение: 84bb7fd56d28cb45.jpg]

Предположения ?
Цитирай

Човек, флашни накрая нещо което искаш новия гбл или нещо друго и така. Не знам какви предположения да има за това, явно нещо се е объркало.
Цитирай

НА М-Тел-ския РОМ това му е последната актуализация, няма нищо объркано!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Току що видях че има актуализация на калкулатора в Galaxy Apps. Има вече конвертор мерни единици. Малко са като брой, но с течение на времето сигурно ще ги допълват. Ето няколко снимки:

[Изображение: 34fbf38d23acc3c29a47df56cfe536e2.jpg]


[Изображение: d2f5c150f22f4efa177ea8a319e678d0.jpg]


[Изображение: a560d6728c42fe723a9ed779688640a5.jpg]

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Той си имаше конвертор, но не работеше добре. На данни показваше обем. Сега го оправиха.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-08-24, 23:19:51)NoMaD написа:  Тогава пробвай с изтегляне на актуализацията, но без да я инсталираш след това.

Аз имам същия проблем, изтеглих я както си написал само че пак стои, аз отлагам актуализацията само че стои и на всичкото отгоре до тук ми е изхарчило 8% батерия...

Помагайте Wink

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)