Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Преди малко инсталирах програмата на компютър под Windows 7 Ultimate, както и обновеното приложените. И двете се разбират чудесно по Windows 7. Проверете си инталациите на Windows. Може би нещо се е омазало.
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-16, 09:44:45)airbus написа:  Преди малко инсталирах програмата на компютър под  Windows 7 Ultimate, както и обновеното приложените. И двете се разбират чудесно по Windows 7. Проверете си инталациите на Windows. Може би нещо се е омазало.

Този проблем, както споменах вече, не е от сега. Не е сериозно, според мен, да се коментира, че нещо се е "омазало" при инсталациите, понеже съм пробвал, във времето назад, и на абсолютно чиста инсталация да инсталирам въпросната програма. И все пак иде реч за три различни инсталации, компютър и два лаптопа.
Цитирай

Тези дебили от ментел какво правят, секюритито ми е от май месец Sad

POCO F1
Цитирай

Зарязали са го - нали трябва да продават новите модели. Две решения има:
* да не купуваш телефон от оператор;
* да не ползваш телефона с фърмуера на оператора.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

А то нещо сега май затихнаха ъпдейтите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-03, 16:09:14)lavazza написа:  Тези дебили от ментел какво правят, секюритито ми е от май месец Sad
Проблемът не е в Мтел, а в Самсунг. Бях с фърм на Мтел, смених го с BTU при излизането на новия андроид... Ъпдейтите са меко казано спорадични.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега един познат имал ъпдейт 300 мб на s7 edge но не знам с кое csc. Някой не го ли е получил.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Kapitulation


Прикачени файлове Миниатюри
   

Storstark
Цитирай

(2017-10-03, 19:21:42)rudizlz написа:  Проблемът не е в Мтел, а в Самсунг. Бях с фърм на Мтел, смених го с BTU при излизането на новия андроид... Ъпдейтите са меко казано спорадични.

Всеки месец има ъпдейт, и при BTU, и при BGL. Какво му е спорадичното на това?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

BGL мулти csc ли е ?

POCO F1
Цитирай

Колеги тази сутрин ми показа нов ъпдейт на андроида след което натиснах да се изтегли ъпдейта и ми изписа грешка. Сега пак пробвам но ми показва че съм с най-новия ъпдейт а всъщност си е стария от май месец. Телефона е от м-тел

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-03, 21:31:47)lavazza написа:  BGL мулти csc ли е ?
Да

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-03, 16:09:14)lavazza написа:  Тези дебили от ментел какво правят, секюритито ми е от май месец Sad

Ако толкова много да държиш да си с последния излизал от Август има начин, НО ще трябва да изгубиш цялата информация в телефона. С помощта на Odin слагаш ROM за D2 Vodafone Германия, и след това с код *#272*62826# си сменяш CSC с това на Мтел.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

А тези постоянни актуализации защо са Ви толкова нужни. Лично аз не намирам никаква разлика използвайки устройството, преди последната актуализация, и след нея. Не казвам, че след тази актуализация нищо не се е променило, щом е актуализация значи има причина за нея. Но за обикновеният потребител не мисля, че са от толкова жизнено важно значение.
Моят телефон е купуван от Технополис, и последната актуализация я получих преди около месец, ако това въобще има някакво значение.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Имаше скоро една с която оправиха батерията и живите тапети. Понякога са важни но тези само за сигурността е все тая Wink
Цитирай

(2017-10-04, 07:38:13)batproho написа:  Ако толкова много да държиш да си с последния излизал от Август има начин, НО ще трябва да изгубиш цялата информация в телефона. С помощта на Odin слагаш ROM за D2 Vodafone Германия, и след това с код *#272*62826# си сменяш CSC с това на Мтел.

Моето CSC в момента е МТЕЛ. Та ако скоро не пуснат нещо, мисля да го махам и да сложа BGL.

POCO F1
Цитирай

Именно, то пак ще си е с CSC MTL (стига да използваш посочения код), понеже реално дали ще е CSC D2 Vodafone Германия или А1 Австрия (примерно, понеже така или иначе са под тяхната шапка), софта е абсолютно идентичен, просто в случая имат по-актуални от Мтел Ромове.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Това ми се вижда безсмислено. Най-вероятно идват по едно и също време, като са под една шапка. Най-добре BGL или XEU.

POCO F1
Цитирай

Здравейте да ви попитам като си тегля от apkmirror нови приложения с нов ъпдейт и от скоро почна да ми изписва че пакетът е в конфликт и съществува друг с такова име иначе съм дал отметката за неизестни източници и от скоро почна да ми прави така благодаря
Цитирай

Ъпдейтите имат смисъл. С преди да ъпдейтна до последния БГЛ не можех да инсталирам последния Touch Wiz който ми харесва повече.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз не мога да инсталирам този TW така че точно за това изобщо няма смисъл Smile

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Тези от мтел пуснаха някаква кръпка за s6 edge, обаче за 7 edge не съм получавал от месеци...
Не че имам нужда де, апарата си лети и така Smile

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай

Няма нито за s7 нито за s8. Май и двата са си от август. И на мен не ми трябва, сега се е закрепил.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моят е от май месец на м-тел. Има ли други колеги в това положение?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-03, 20:39:57)ivkos написа:  Всеки месец има ъпдейт, и при BTU, и при BGL. Какво му е спорадичното на това?
Да, прав си, не знам защо съм останал с такова впечатление. Сега погледнах, VVT и MTL са с по три ъпдейта, GBL с 4,вероятно заради проблемите, които имаше в тяхната мрежа. BGL и BTU са с по 7...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)