Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Имах проблеми с обхвата с теленорския софтуер и си инсталирах BGL последният,свален със самфирм и сега phone info пак ми дава, че има по-нова версия и самсуич на компютъра пък изобщо не ми го разпознава телефона и не дава да инсталирам от там ъпдейтите, та какво да го правя вече тоя телефон не знам...[Изображение: ae04084bf9df390d724855d3882cb3f7.jpg][Изображение: b19f22007020b361b4a687f6fcf80600.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Няма какво да я гледаш тая програма, ползвай си телефона и при следващ по нов софтуер направо си го флашваш с Один.
Цитирай

И вместо 4г ми изписва лте... Много странно, и някакви полски приложения имам 2.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Флашвай пак. Аз при първото флашване получих нови приложения от оператори във Великобритания. Някой менюта в настройки ми се дублираха като имаха малка разлика в наименованията но като функции не се различаваха. Сега ми остана само "Upday" което замени "Briefing" на началният екран.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

LTE е по добре от 4G! Въпреки, че не вярвам наименованието да се е променило поради ползването на различна технология.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мне, по скоро е регионално.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Интерфейса на новите модели самсунг ще е вече наличен и за s7.
http://www.mobilebulgaria.com/news/41397...experience

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кога?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Пише че с месечен ъпдейт. Значи не би трябвало да е далеч.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А тези които сме с апарати на mtel ще получим ли?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Би трябвало ъпдейта да е за всички.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Последният ми ъпдейт е от 1май на mtel

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Тези от Mobilebulgaria само се чудят каква новина да измислят.Нито в Саммобайл ,нито на друго място е обявено това .То ,че ще имаме интерфейса на С8, ще го имаме ,но няма да е със следващия ъпдейт. Това ще стане, когато получим 8.0.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

значи все пак има шанс да получом 8.0

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай

100% сигурно е, че ще получим 8.0.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2017-10-21, 08:21:32)e34v8 написа:  100% сигурно е, че ще получим 8.0.

Тази и ли през 2018г?
Цитирай

Година и срок не съм писал. Обаче е 100% сигурно, че ще има ъпдейт. Самсунг не си дават зор да бързат, то е ясно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Към Април догодина най вероятно ...Сега Декември или Януари ще се опитат за S8.
До сега историята с ъпгрейд винаги е била по подобен сценарий.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Здравейте,

Нуждая се от BGL небрандирания фърмуеър за G930F.  Sammobile безплатния сървър няма да работи до 23 Октомври и съм в безисходица.  Някой има ли го случайно някъде и да може да го сподели?

Търся тази версия:

 

Model
SM-G930F
Model name
Galaxy S7
Android 7.0
Changelist
11528205
Build date
Wed, 09 Aug 2017 06:20:40 +0000
Security Patch Level
2017-08-01
Product code
BGL
PDA
G930FXXS1DQHF
CSC
G930FOXX1DQB1
Цитирай

Колеги,
моля, ако може някой да даде link към последната BGL актуализация за G930F защото SamMobile имат някаква процедура по обслужване на server-ите си и не мога да тегля.
Цитирай

Използвайте програмата SamFirm. Много по бързо ще изтеглите необходимия ви фърмуеър.

1916 
Цитирай

(2017-10-21, 19:54:27)milss написа:  Използвайте програмата SamFirm. Много по бързо ще изтеглите необходимия ви  фърмуеър.

Пробвах я и ми свали Полския фърмуеър вместо BGL Sad на Auto. На Manual въобще не го открива BGL-a, въпреки че му задавам точните PDA, CSC, и т.х. За това и прибягнах да постна тук ако някой го има свален да сподели.

Не съм работил с SamFirm преди и има шанс да има някакъв бъг... Ако някой друг пробва и намери BGL-а, моля кажете какво точно сте писали на search полетата.
Цитирай

Свали го от UPDATO

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай

(2017-10-22, 07:21:57)bobby_0923 написа:  Свали го от UPDATO

Uodato е същото като SamFirm - сваля грешния файл - Полския вариант.

Един въпрос относно небрандираните фърмуери - ако сме с тях губим ли HD calling / VoLTE?  Или губим ако сме с BTU, но ако сме с BGL не губим? И също "печеля" ли нещо да съм с BGL вместо с BTU? Ако не, то бих предпочел да съм с BTU.
Цитирай

Не можеш да загубиш нещо, което нямаш. VoLTE в България (все още) няма.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-10-22, 09:40:13)ivkos написа:  Не можеш да загубиш нещо, което нямаш. VoLTE в България (все още) няма.

ОК, тогава да слагам BTU което дръпнах с SamFirm и да не го мисля повече?  Какво дава BGL в повече от BTU?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 19 гост(и)