Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

@ivkos  Не знам защо, но Sportify винаги го Деактивирам на моя телефон. Ти за какво го ползваш?
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-06, 09:02:47)ivkos написа:  Някой, който ползва Spotify, забелязва ли след последната актуализация на на фърмуера дали с двойно натискане на хендсфрито се сменя на следващата песен? При мен нещо това спря да работи и не знам дали е от някой ъпдейт на Spotify или като цяло на фърмуера.
 При мен работи без проблем. G935FXXS1DQHF/G935FEUR1DQG1/G935FXXU1DQF2

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

При мен последния ъпдейт е от преди 2 месеца, но което ми прави впечатление, че звука на блутут слушалките ми е отвратитетен - някакъв нереален бас и думтене. А уж имат aptX. Оправи се донякъде, като изключих всички ефекти от настройките, но все още не ми харесва. За плеар ползвам PlayerPro, но не ми остава време да разследвам по-подробно от къде идва проблема и дали е от него или слушалките са гадни.

Изобщо не съм някакъв аудио-манияк или разбирач от звук, но в сравнение със стария ми HTC One, определено не ми харесва как просвирва музиката S7.
Цитирай

(2017-11-06, 11:31:54)person написа:  @ivkos  Не знам защо, но Sportify винаги го Деактивирам на моя телефон. Ти за какво го ползваш?

Spotify е online music streaming апликация. Имаш безплатен достъп до голям архив от песни, които си избираш и правиш playlist-и.
Служи добра работа ако спортуваш и си фен на музиката. Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Дойде ли ви новият ъпдейт? На мене в събота ми дойде и дадох през 4г да го тегли. Изписа после инсталирането завършено или нещо от сорта, а съм си със старата версия. Нещо се бъгна и сега ми показва, че съм си с последната.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2017-11-06, 18:17:04)Nikito82 написа:  Дойде ли ви новият ъпдейт? На мене в събота ми дойде и дадох през 4г да го тегли. Изписа после инсталирането завършено или нещо от сорта, а съм си със старата версия. Нещо се бъгна и сега ми показва, че съм си с последната.
От м-тел ли е телефона

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Теленор. Гледам в саммобиле има качен нов софт за бгл.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

На Виваком някой получили ъпдейт?

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2017-11-06, 12:07:21)4o4o написа:   При мен работи без проблем. G935FXXS1DQHF/G935FEUR1DQG1/G935FXXU1DQF2

Ъпдейтът, който BGL получи онзи ден, е DQJ3. Та за него питам.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-11-06, 20:47:11)ivkos написа:  Ъпдейтът, който BGL получи онзи ден, е DQJ3. Та за него питам.
Няма как да тествам с последния ъпдейт, защото още не съм го получил за BTU, но сега опитах и с днешното обновление на spotify дабълклика превключва на следващата песен.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има ъпдейт за Галерията в Galaxy Apps. Добавена е опция за скриване на албуми. Полезно.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-11-06, 20:56:48)ivkos написа:  Има ъпдейт за Галерията в Galaxy Apps. Добавена е опция за скриване на албуми. Полезно.
Аз ъпдейтнах, но къде се намира опцията за скриване?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Като влезеш в Галерията и си в таб Албуми натисни 3-те точки горе вдясно и там е опцията.

Другите новости, които видях са:
- Може да се променя подредбата на албумите като се задържи дълго върху някой от тях и след това се появяват едни стрелкички вдясно.
- Когато се отвори някоя снимка, детайлите ѝ (дата на снимката, място и т.н.) вече се отварят като се натисне кръгчето с "i" горе вдясно, а не от менюто с трите точки, както беше преди. Оттам вече се виждат и таговете, които изкуственият интелект на галерията, е определил за снимката, напр. пейзаж, природа и др.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Да, добри екстри има. Сега да вземат да добавят и скриването на приложенията в лаунчера.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-11-06, 21:04:31)ivkos написа:  Като влезеш в Галерията и си в таб Албуми натисни 3-те точки горе вдясно и там е опцията.

Другите новости, които видях са:
- Може да се променя подредбата на албумите като се задържи дълго върху някой от тях и след това се появяват едни стрелкички вдясно.
- Когато се отвори някоя снимка, детайлите ѝ (дата на снимката, място и т.н.) вече се отварят като се натисне кръгчето с "i" горе вдясно, а не от менюто с трите точки, както беше преди. Оттам вече се виждат и таговете, които изкуственият интелект на галерията, е определил за снимката, напр. пейзаж, природа и др.
Благодаря ivkos

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-06, 20:56:48)ivkos написа:  Има ъпдейт за Галерията в Galaxy Apps. Добавена е опция за скриване на албуми. Полезно.

Новата анимация след упдайта на галерията при отваряне на снимка е някак лаг-ваща или поне анимацията наподобява някакво подобие на лаг (все едно отваря снимката на 2 части).

Някаква идея как да я фиксна или смена, анимацията без да деинсталирам упдайта ?

ПС: след рестарт на телефона, анимацията се оправи - не е лагава!

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

Можеш да опиташ също така да изтриеш кеша на приложението

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Много е добра галерията. Супер бърза и плавна е и след ъпдейта и. Спрете и процеса и изчистете кеша, ако имате ядове след ъпдейта.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Добре се как ония ден се появи актуашизацията, не я инсталира очевидно, а сега не иска да я намира?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Явно е спрян, може да има проблеми.

 
Цитирай

(2017-11-06, 20:47:11)ivkos написа:  Ъпдейтът, който BGL получи онзи ден, е DQJ3. Та за него питам.


И след днешният ъпдейт всичко работи.
Има промени и в редактирането на сникмите, касаещо най-вече дамите.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

(2017-11-07, 19:23:20)4o4o написа:  И след днешният ъпдейт всичко работи.
Има промени и в редактирането на сникмите, касаещо най-вече дамите.

Да не слага грим и червило?! Big Grin При мен няма актуализация. Сигурно са я спрели за тази версия.
Цитирай

(2017-11-07, 20:46:02)airbus написа:  Да не слага грим и червило?! Big Grin При мен няма актуализация. Сигурно са я спрели за тази версия.
Спряли ли са я защото знаят че твоя телефон го ползва мъж

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-07, 21:00:25)alexs_ написа:  Спряли ли са я защото знаят че твоя телефон го ползва мъж

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Не е мъж, дете съм. :Big Grin   Някой може ли да посочи тема как се актуализира?



{ display: none !important; }
Цитирай

До момента кои са получили ъпдейт? BGL е ясно, това което виждам в Sammobile също е ясно Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)