Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Има актуализация за GBL-405,15mb.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Sony Xperia Z2,Sony Xperia M2,Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Lenovo s60

Цитирай
Аксесоари

    Излезна GBL за S7 - 398MB

Samsung Galaxy S7 SM-930F GBL
Цитирай

Тези от м-тел ни забравиха нас!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз преди малко актуализирах : Теленор - 405 МБ. Първото , което веднага забелязах като промяна , фонта на часовника на началната страница е малко по-дебел. Другите неща ще ги видим в последствие. Smile
Цитирай

    И за виваком има.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

И аз актоализирах на Виваком -405,23mb

Виждам поправки на сигурността.

(2017-11-11, 13:53:08)Петър Иванов написа:  И аз актоализирах на Виваком -405,23mb

Виждам поправки на сигурността.


Прикачени файлове Миниатюри
       

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

При мен стана след като в lock screen and security после secure startup активирах require pin when device turn on!
Цитирай

(2017-11-11, 21:35:50)juventusarl написа:  При мен стана след като в lock screen and security после secure startup активирах require pin when device turn on!
Колега би ли написал стъпките на кирилица! Благодаря

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Заключен екран и защита -> Защитено стартиране -> Искане на PIN при стартиране на устройството.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Тези от МТЕЛ наистина са за линч .... Май ще се флашва BGL, колкото и да не ми се занимава. От Юни месец няма ъпдейт.

POCO F1
Цитирай

(2017-11-12, 10:09:15)lavazza написа:  Тези от МТЕЛ наистина са за линч .... Май ще се флашва BGL, колкото и да не ми се занимава. От Юни месец няма ъпдейт.

Можем да ги атакуваме с имейли! Аз снощи им писах customerservice@mobiltel.bg
Цитирай

(2017-11-12, 13:16:26)forumec написа:  Можем да ги атакуваме с имейли! Аз снощи им писах customerservice@mobiltel.bg
И аз съм ЗА

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имам отговор на мейла, който им писах във връзка с нередовните актуализации :

Здравейте,


Във връзка с изложеното от Вас, бих желала да Ви информирам, че всеки производител на мобилни устройства решава самостоятелно кога да пусне нова версия на операционната система. От наша страна не разработваме софтуер, а от производителите получаваме версии за тест и одобрение, но точно кога ще бъдат пуснати за обработване, за съжаление не бихме могли да посочим. При наличие на нова версия ще получите нотификация на апарата си.

С уважение:
“Обслужване на клиенти“

Доста семпло се изказаха! Най-детайлно бях описал как клиенти на този смартфон от началото на година до сега са получавали актуализации, като последната е била дори преди три дни - от Виваком и Теленор, а от Мтел няма ъпдейти от месец Май. Тотално нехайство и липсва на поддръжка по сигурноста и новостите за всички клиенти закупили телефоните си от тях! Оставям ви мейла им, в случей, че решите и вие да ги спамите, докато не ни вземат на сериозно. Ще момоля, който пише, да пейства тук отговорите, които получават от Мтел във връзка със запитванията - customerservice@mobiltel.bg
Цитирай

Интересно... при S8/S8+ и Note8 именно М-Тел са първи, (поне 3-4 дни) пред Теленор, за Виваком  няма да коментирам.... там е пълна скръб. един ъпдейт на 2-3 месеца.
BGL CSC положението е същото като Виваком CSC
От Април до сега ( от тогава съм с S8+ ), М-Тел не е имал и месец без актуализация.
В секцията Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+ именно потребителите на Виваком и Теленор се оплакват за забавени, или липса на месечни актуализации.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2017-11-15, 00:02:58)Naidenoff написа:  Интересно... при S8/S8+ и Note8 именно М-Тел са първи, (поне 3-4 дни) пред Теленор, за Виваком  няма да коментирам.... там е пълна скръб. един ъпдейт на 2-3 месеца.
BGL CSC положението е същото като Виваком CSC
От Април до сега ( от тогава съм с S8+ ), М-Тел не е имал и месец без актуализация.
В секцията Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+ именно потребителите на Виваком и Теленор се оплакват за забавени, или липса на месечни актуализации.

Аз лично не виждам кой знае какво интересно във факта, че Мтел, имат да продават много 8 и 8+, от там и нищо чудно, че са първи актуализирани.....

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Реално погледнато..., имат да продават и много S7 / s7 Edge.
Какво и пречи това при актуализациите? За едните ги пускат ОТА първи, за другите.....
Абе „шантава“ политика имат А1!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Чак таква дупка не е имало. Преди беше на 3-4 месеца, сега половин година нищо. Хората смениха по няколко секюрити патча, а ние още с майския. И освен това има и доста подобрения по самия ром.

POCO F1
Цитирай

Телефона ми е закупуван от Мтел и преди време ми се развали дисплея и го смениха гаранционно в сервиза, като ми сложиха ей тая версия на firmware G935FXXU1DQIL-май е за Израел това, ама всичко пристига за нула време.Иначе преди това беше мъка-ако дойдеше нещо идваше след месеци.Сега съм към Теленор де и съм много доволен, че ги разкарах тия нещастници от Мтел (какви мизерии имах с тях не е истина)

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай

Айде и Мтел едж излезе
[Изображение: e4774b2b37827c2a.png]

Най-накрая ...

POCO F1
Цитирай

(2017-11-15, 09:27:18)morfeus написа:  Телефона ми е закупуван от Мтел и преди време ми се развали дисплея и го смениха гаранционно в сервиза, като ми сложиха ей тая версия на firmware G935FXXU1DQIL-май е за Израел това, ама всичко пристига за нула време.Иначе преди това беше мъка-ако дойдеше нещо идваше след месеци.Сега съм към Теленор де и съм много доволен, че ги разкарах тия нещастници от Мтел (какви мизерии имах с тях не е истина)
А Български език има ли?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ 
Цитирай

Хора, ефект има! Явно мейла към тях има влияние, хаха! Не мога да повярвам, доживях ъпдейт на Мтелски телефон.
Вижте какво получих тази сутрин
[Изображение: 9f31baec356bc328.png]
Цитирай

(2017-11-15, 11:20:30)goshkostili написа:  А Български език има ли?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Да разбира се.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай

(2017-11-15, 09:27:18)morfeus написа:  Телефона ми е закупуван от Мтел и преди време ми се развали дисплея и го смениха гаранционно в сервиза, като ми сложиха ей тая версия на firmware G935FXXU1DQIL-май е за Израел това, ама всичко пристига за нула време.Иначе преди това беше мъка-ако дойдеше нещо идваше след месеци.Сега съм към Теленор де и съм много доволен, че ги разкарах тия нещастници от Мтел (какви мизерии имах с тях не е истина)

Не е от Израел. Сервизите имат достъп до ъпдейтите по-рано от пускането им по ОТА. Този ъпдейт BGL го получихме преди над седмица, а днес казват, че и за MTL са го пуснали.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-11-15, 11:21:24)forumec написа:  Хора, ефект има! Явно мейла към тях има влияние, хаха! Не мога да повярвам, доживях ъпдейт на Мтелски телефон.
Вижте какво получих тази сутрин
[Изображение: 9f31baec356bc328.png]

Съжалявам, че ще трябва да ти го кажа, но мейлът ти няма никакво отношение към днешния ъпдейт. Ако това обаче те кара да се почувстваш по- добре, ОК.
Цитирай

(2017-11-15, 13:42:35)rudizlz написа:  Съжалявам, че ще трябва да ти го кажа, но мейлът ти няма никакво отношение към днешния ъпдейт. Ако това обаче те кара да се почувстваш по- добре, ОК.

Затова казвам, може би има ефект . . . разочарованието не е само за мен, а за всички с телефон закупен от Мтел.
А, защо мислиш, че няма отношение ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)