Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Как да сменя за друг регион/държава без да съм root-нат? А и аз съм инсталирал използвайки home_csc, демек си останах на Теленор-ското csc. Няма да се занимавам с нищо друг. Оставам така до излизането на 8.0.
Цитирай
Аксесоари

Преди няколко минути и на мен ми излезе на S7 Edge на MTL. Актуализацията е 626MB.
Цитирай

След последната актуализация на BGL освен по-различните иконки в настройките (както беше посочено по-нагоре) забелязвам, че ръбовете на диалоговите прозорци са по-заоблени. Други промени не успях да открия, въпреки че почти всичко проверих.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2018-03-18, 22:09:07)sapiora написа:  Как да сменя за друг регион/държава без да съм root-нат? А и аз съм инсталирал използвайки home_csc, демек си останах на Теленор-ското csc. Няма да се занимавам с нищо друг. Оставам така до излизането на 8.0.

Бая има да чакаш до май месец. С7 изглежда ще са последните телефони - флагмани хванали 8.0. Lol
Цитирай

Сори за офтопика, ама май месец ей го дека е...

Не че нещо ще има в Ореото, както няма да е Treble и нямаме дори Adoptable Memory, дето си е от 6.0...

Квото - такова, супер си е Самсуняка, аз неочаквано добре му се кефя, след 4 години MS телефони.
Цитирай

(2018-03-19, 20:49:36)enkov написа:  Сори за офтопика, ама май месец ей го дека е...

Не че нещо ще има в Ореото, както няма да е Treble и нямаме дори Adoptable Memory, дето си е от 6.0...

Квото - такова, супер си е Самсуняка, аз неочаквано добре му се кефя, след 4 години MS телефони.
Мнооого трудно ми беше след 1520...още тъгувам по него
Цитирай

(2018-03-19, 20:49:36)enkov написа:  Сори за офтопика, ама май месец ей го дека е...

Не че нещо ще има в Ореото, както няма да е Treble и нямаме дори Adoptable Memory, дето си е от 6.0...

Квото - такова, супер си е Самсуняка, аз неочаквано добре му се кефя, след 4 години MS телефони.

Супер, ама демоде е вече. Време е за смяна на марката, че откакто съм с А5 и С7, само проблеми с марката. Дали флагман или с най-ниското в класа, то не бяха сервизи - неудобства.
Цитирай

(2018-03-19, 21:25:59)airbus написа:  Супер, ама демоде е вече. Време е за смяна на марката, че откакто съм с А5 и С7, само проблеми с марката. Дали флагман или с най-ниското в класа, то не бяха сервизи - неудобства.
Демоде... Не мисля така. Имам възможност да си купя S9+, Note8, Iphone X... каквото и да е. Но смятам, че S7e ми върши идеална работа. Не намирам нищо интересно и кой знае колко иновативно в новите модели, може би само iris scanner-а, понеже телефонът ми трябва постоянно да е локнат заради corporate security policies...
А проблеми до сега не съм имал- нито софтуерни, нито хардуерни, като изключим смяна на дисплей заради това, че дъщеря ми го изтърва на теракота в кухнята. Е, и трябва да сменя задния панел, защото пак тя го изпусна и се спука стъклото на камерата. Но като цяло е здраво телефонче. Батерията взе да си ходи, на 82 % е.
Цитирай

(2018-03-19, 21:46:26)rudizlz написа:  А проблеми до сега не съм имал- нито софтуерни, нито хардуерни, като изключим смяна на дисплей заради това, че дъщеря ми го изтърва на теракота в кухнята. Е, и трябва да сменя задния панел, защото пак тя го изпусна и се спука стъклото на камерата. Но като цяло е здраво телефонче. Батерията взе да си ходи, на 82 % е.

Eто я разликата. Тези стъклени и хлъзгави боклуци са направени да се чупят. 2 пъти изпусках А5  А500 на терекота без нищо счупено. Само 2 подбити ъгли.
Цитирай

(2018-03-19, 22:13:15)airbus написа:  Eто я разликата. Тези стъклени и хлъзгави боклуци са направени да се чупят. 2 пъти изпусках А5  А500 на терекота без нищо счупено. Само 2 подбити ъгли.
А кое не се чупи? Приятелка сменя дисплей на Iphone 8 за 4-ти път, колеги на Lenovo, Huawei, Sony и пр. за n-ти път... Всичко се чупи, без значение от марката.
Цитирай

(2018-03-19, 22:13:15)airbus написа:  Eто я разликата. Тези стъклени и хлъзгави боклуци са направени да се чупят. 2 пъти изпусках А5  А500 на терекота без нищо счупено. Само 2 подбити ъгли.

Винаги можеш да си вземеш телефон с пластмасов екран (напр. старите Нокии), за който може да си сигурен, че няма да го счупиш, колкото и да го изпускаш.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2018-03-19, 22:28:39)ivkos написа:  Винаги можеш да си вземеш телефон с пластмасов екран (напр. старите Нокии), за който може да си сигурен, че няма да го счупиш, колкото и да го изпускаш.
Airbus, даже повечето от четящите този форум се надяваме да си вземеш Нокиа с ???
Цитирай

(2018-03-19, 22:33:28)rudizlz написа:  Airbus, даже повечето от четящите този форум се надяваме да си вземеш Нокиа с ???


Не,  P20, nokia с фенер или sony . Samsung  в никакъв случай. Smile
Цитирай

Добре някво инфо да дадете. Моя S7 e закупен не от Мтел Теленор Виваком и другите . Закупен е от независим магазин . От Bros e.
Следователно кога трябва да очаквам 8-ца андроид.
Цитирай

(2018-03-20, 13:41:53)Dim_ написа:  кога трябва да очаквам 8-ца андроид.

Най-вероятно другия вторник ще го получиш.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2018-03-20, 13:41:53)Dim_ написа:  Добре някво инфо да дадете. Моя S7 e закупен не от Мтел Теленор Виваком и другите . Закупен е от независим магазин . От Bros e.
Следователно кога трябва да очаквам 8-ца андроид.
Ъпдейта не е пуснат официално за какво инфо говориш.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Интересно, след последният ъпдейт, струва ми се, започнаха да ми излизат значки с брой непрочетени съобщения върху иконката на outlook. Мисля, че е от ъпдейта на OS, а не на самото приложение. Някой да има подобни наблюдения?
Цитирай

(2018-03-20, 13:41:53)Dim_ написа:  Добре някво инфо да дадете. Моя S7 e закупен не от Мтел Теленор Виваком и другите . Закупен е от независим магазин . От Bros e.
Следователно кога трябва да очаквам 8-ца андроид.

От 15.04 почвт да го пускат за нашите модели 
Към края на април трябва да сме с него
Цитирай

(2018-03-20, 22:45:30)lost in написа:  От 15.04 почвт да го пускат за нашите модели 
Към края на април трябва да сме с него

Мерси , един човек да разбере.
Цитирай

С последната BGL актуализация започна:
- да губи интернет - стои иконката 4G но няма интернет,
- като набирам някой не го набира и трябва да затворя и тогава пак да набера за да се случат нещата;
- докато говоря разговора прекъсва и аз говоря на себе си.
Може проблемите да са от оператора, така ми изглежда, но ми е странно, че всичко започна след актуализацията.
Цитирай

Кой е оператора?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Жена ми има същия проблем от 3-4 дни насам със Note4
Преди това нямаше никакъв проблем!Нищо не е обновявала
На Теленор е
Докато не резна мобилните,няма интернет
Цитирай

(2018-03-23, 19:27:00)ivan_vylka написа:  Кой е оператора?

Оператора е Мтел, но мисля, че не е проблема от оператора. Днес пак за 5-6 разговора по 1мин ми го направи 2 пъти този номер. Ще взема да мина пак на последния Теленор-ски (нищо, че съм на Мтел).
Цитирай

Виждам че са тръгнали актуализациите с Мартенският пач, включително и този за България (BGL).

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

           
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)