Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2018-07-09, 19:43:22)degman написа:  Просто трябва ъпдейт на софтуера. Това ще е фикса ако го има нали.

Sent from my SM-G935F

Ок ясно,благодаря! ще се чака значи!
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-09, 16:34:03)4o4o написа:  https://youtu.be/VSwW2eC-jhE
Едно видео със сравнение на S9 и S7 след ъпдейта, доста изненадващо!

Ниско качество, но скорост да има. Rofl_mini Да предложите телефон с хубава камера и повече зум? 


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Цитирай

@airbus, купи си фотоапарат, стига мрънка....

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

(2018-07-11, 06:54:39)vlado2910 написа:  @airbus, купи си фотоапарат, стига мрънка....

Взех фотка. Трябва да сменям и телефон.  Андроид 9 се задава. Smile


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Цитирай

С риск да отнеса някое наказание и преди ти бях писал в друга тема
Ако искаш камерафон,единствено за сега Huawei P20 pro има най добрата камера с оптичен зум
П.с.Отвори си тема и питай там за препоръки
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Аз съм с бгл и сега хванах, че се е рестартирал телефона.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2018-07-11, 09:16:21)Nikito82 написа:  Аз съм с бгл и сега хванах, че се е рестартирал телефона.
Е то нов фирмуер с фикс на бъговете няма, все тая с кой CSC си.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Искам да споделя за два бъга, които не са фрапиращи:
иконите имат ФОН даже и след като го изкл. от опциите!
когато задам дадена икона да и направя препратка от първата страница
то си я слага на последната.
Цитирай

След последната актуализация до Орео при мен се появи проблем с връзката през Wi-Fi. Дропи ме постоянно. С BGL съм. Само аз ли мога да се похваля с това ? Smile
Цитирай

(2018-07-12, 10:30:14)vvladev написа:  След последната актуализация до Орео при мен се появи проблем с връзката през Wi-Fi. Дропи ме постоянно. С BGL съм. Само аз ли мога да се похваля с това ? Smile

Писах ти в темата за проблема, която беше пуснал по-рано.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Чета в самсунг комунити форума, хората започват да се връщат към нугата, което не е на добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JTJ за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Ореото е перфектно при мен, нямам никакви оплаквания. И то без ресет. Спи като бебе с 3ма консумация.

POCO F1
Цитирай

(2018-07-14, 14:31:05)JTJ написа:  Чета в самсунг  комунити форума, хората започват да се връщат към  нугата, което не е на добре.

Най-добре да се върнат към Андроид 6,  с който се появи на пазара. Страхотно се представяше с него.
Цитирай

(2018-07-14, 18:23:34)lavazza написа:  Ореото е перфектно при мен, нямам никакви оплаквания. И то без ресет. Спи като бебе с 3ма консумация.

Пускал ли си му AnTuTu тест . Преди и след това . И аз нямах оплаквания ама пуснах един тест и ми показа 112000 точки а на седмицата беше към 146000 мисля . И викам дай да направя едни заводски . И сега е 169629 точки . Не че усетих някаква разлика , де . Само времето си изгубих .  Storstark

Storstark
Цитирай

На мен ми се прецака нфс то от тая 8ца изобщо не работи, а какво ли не тествах и неще и неще да го пусне даже и иконката на нфс не ми се показва в статус бара
[-] 1 потребител изказва благодарност на ranurs за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2018-07-15, 14:37:49)ianpav_4444 написа:  Пускал ли си му AnTuTu тест . Преди и след това . И аз нямах оплаквания ама пуснах един тест и ми показа 112000 точки а на седмицата беше към 146000 мисля . И викам дай да направя едни заводски . И сега е 169629 точки . Не че усетих някаква разлика , де . Само времето си изгубих .  Storstark

На пълна памет показва 157770 с андроид 7. Кво повече. Smile
Цитирай

При орео имам чувството,че нямам нощен часовник.Не намирам в настройките да го настроят примерно от 00:00до07.00 да го задам като опция?Някой може ли да помогне.За AOD иде реч
Цитирай

(2018-07-15, 20:25:39)Piffacota написа:  При орео имам чувството,че нямам нощен часовник.Не намирам в настройките да го настроят примерно от 00:00до07.00 да го задам като опция?Някой може ли да помогне.За AOD иде реч
Ето.    

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

    Кажете това нормално ли е!!?
Цитирай

Като си дозареждал да. Какъв е проблема?
Цитирай

(2018-07-15, 21:05:01)emo_841 написа:  Кажете това нормално ли е!!?

Рисуваш си крокодил ли? Smile

Така няма как да се разбере нищо. Зареди го до 100% и чак като падне на под 10% направи шот да видим.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • ivkos
Цитирай

колеги имам следния проблем от андроид 7 минавам на андроид 8 и обратно но като се опитам да сложа андроит 6 ми изписва това sw rev check fail device 2 binary 1 някои ако може да помогне да пише
Цитирай

Чак на 6 не може да се върнеш, даже с някой от следващите секюрити пачове на 8 може да отпадне възможността и на 7 вече да се връща.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • lost in
Цитирай

(2018-07-16, 12:33:13)ninormalnia написа:  колеги имам следния проблем от андроид 7 минавам на андроид 8 и обратно но като се опитам да сложа андроит 6 ми изписва това sw rev check fail device 2 binary 1 някои ако може да помогне да пише

Дай връзка за изтегляне към андроид 7,че проблемите станаха нетърпими с това Oreo
Thanks
P.s.Намерих го
P.s.Пак се появи този дрейн с батерията
Цитирай

(2018-07-16, 07:59:05)pockobg написа:  Рисуваш си крокодил ли? Smile

Така няма как да се разбере нищо. Зареди го до 100% и чак като падне на под 10% направи шот да видим.

По принцип не зареждам никога до 100%
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)