Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Вчера и за CSC MTL получих Майския patch.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари

След обновяване е включено активирането на екрана при доближаване с ръка, когато е поставен хоризонтално. Как да я изключа тази опция?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

И на мен ми излезе нова актуализация, да я пускам ли? По принцип ги игнорирам.
Цитирай

Принципно е обновление по "сигурността", няма нещо съществено НОВО, така че сам си прецени...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Излезе юнския пач за сигурността.
Цитирай

След актуализацията капацитета на батерията се повиши с около 100 mAh.
Другото което ми направи впечатление, че след три заряда на батерията, най-големият консуматор на енергия е екранът. Това нещо съм го виждал само когато телефона бе нов, с Андроид 6.


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на m65 за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

Продължава да нараства капацитета на батерията, ако разбира се е вярно това....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Kъсно снощи излезе Августовския пач и за A1...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

И на мен ми излезе, какво ново има, да го актуализирам ли?
Цитирай

Може би една идея по-добра батерия, на втори заряд съм след актуализацията. Иначе ново нищо не забелязах...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Цветовете на иконите не ви ли изглеждат по ярки след актуализацията?
Аз направих резет след нея

(2018-12-29, 11:53:06)ivkos написа:  - Бърза проверка в GSMArena показва, че Note FE идва със заводски инсталиран Android 7 и разбира се, че ще получи 2 големи ъпдейта, включително до 9.

Ако получим 9, чудесно, ще се радваме. Но практиката показва, че флагманите получават по 2 големи ъпдейта, така че не таете огромни надежди.
Като стана въпрос ,точно чета коментара ти
NOTE 4 премина през 3 турнира 4.4 до 6.0.1
И другата изненада, че преди около 3 месеца получих ъпдейт от 600мб за Note 4 ,модел знаеш 2014 та
Така че изненади винаги очаквай от Samsung
Цитирай

От известно време изчезнаха уведомленията на Youtube приложението. Чистих кеш и данни на програма, както и на телефона. Обновявах без резултата. Някакво решение на този проблем? Не искам да връщам заводски настройки.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Аз пък забелязах че Phone INFO вече не показва износването на батерията. Не знам кога се е случило това и на какво се дължи но е факт!

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Какво стана с Андроид 9 ????? Миналата година казаха че август ще го получат ??? Вече на Oneplus ми идва Андроид 10 .... Няма такива мизерници .... никога повече samsung !
Цитирай

Какъв Андроид 9 ????????? S7/7edge повече от Андроид 8 няма да видят, а ти за 10 говориш.
Телефона излезе с 6. Получи два големи ъпдейта съответно 7 и 8 и с това се приключва. Още известно време ще получава само секюрити ъпдейти през 3 месеца и ще бъде забравен от Самсунг.
Цитирай

Повечето марки получават по 2 големи актуализации и всичко приключва. След това имат някакви (залъгващи) потребителите актуализации.
Цитирай

(2019-10-11, 20:26:25)kalybg написа:  Какво стана с Андроид 9 ????? Миналата година казаха че август ще го получат ??? Вече на Oneplus ми идва Андроид 10 .... Няма такива мизерници .... никога повече samsung !
Ако кажеш и какво толкова получи с 9 и 10? Нещо ама много така смислено?

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • airbus
Цитирай

И аз това питам !?
Цитирай

Аз пък да ви питам, някой да е имал проблем с последният security patch?
Вчера три пъти го свалям и при инсталирането излиза съобщение за грешка, жълт удивителен и паднал андроид, след което при зареждане на системата излиза покана да посетя сервиз на Samsung.
Иначе телефонът си работи.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

За кой последен пач питаш,от 1.08 ?
Цитирай

(2019-10-15, 21:00:44)lost in написа:  За кой последен пач питаш,от 1.08 ?
Предполагам е той, последният при мен е от 1-ни юни.
Интересувам се дали проблемът е само при мен или Samsung нещо се омазали. От както го купих преди 3 години, това е първият проблем.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

Имаш ли достатъчно място на съхранение в телефона?
Цитирай

Малко над 7GB във вътрешната памет, мисля, че е достатъчно...

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

(2019-10-12, 21:03:14)degman написа:  Ако кажеш и какво толкова получи с 9 и 10? Нещо ама много така смислено?

Sent from my LM-G710
Няма да ти отговори защото никога повече няма да си вземе "samsusng". Трябва по някой от другите форуми да го търсиш ако държиш на отговор. Wink
Цитирай

Успях да го ъпдейтна през Smart Switch, след свързване с компютъра програмата сама ми предложи да инсталира новият софт и всичко мина ОК.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)