Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Те добре са се вслушали, но пък за сметка на това, какво се прави с прегарянето на дисплея?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
Аксесоари

Спираш го и чакаш по-смелите потребители да кажат дали се движи. Моето предположение е, че се движи, но на по-дълги интервали или плавно и бавно, така че да не отвлича вниманието.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

При мен си се движи часовника след ъпдейта на Мтел.

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Цитирай

(2016-04-25, 19:44:13)dagaradin написа:  При мен си се движи часовника след ъпдейта на Мтел.
След ъпдейта на app-a ( always on display ) .?
Не ми се вярва

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Е те ако са го направили да не се движи часовника изобщо, са прецакали всичко.... така AOD става неизползваем. Няма как да рискувам да ми изгори дисплея заради тоя часовник. Явно просто няма да се ъпдейтва приложението. Аз и да искам не мога да го ъпдейтна де, че Galaxy Apps-а го изтрих много отдавна ((:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

http://www.sammobile.com/2016/04/25/alwa...or-update/

На скрийншота от ъпдейта пише, че се движи с 1 пиксел всяка минута и с повече всеки час.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Сега решението с този ъпдейт звучи много добре.
Хем няма да дразни, както се движеше преди, хем няма да прегаря дисплея Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Да прегори ? Някой сериозно ли го мисли това ? И си вярва, че ония с дръпнатите очички, не са го предвидили това ? Big Grin
Цитирай

Яко във филма се вкарахте как ще изгори дисплея стига глупости. Както казва колегата по горе мислите ли че дръпнатите не са предвидили всичко.
Цитирай

Моят тел съм го взел на 12.03 (Ден след офицялното му представяне, ако не се лъжа) Не съм правил актуализации на андройда до момента, въпреки че постоянно ми казва че има. Не съм фен на актуализациите и часовника при мен се движи на всяка минута
Цитирай

(2016-04-25, 08:45:05)dakhata написа:  Оплаквания от battery drain след пристигането на APD1 и то главно от андрпиф система?

Здравейте!И при мен има проблем с батерията.
Цитирай

След последния ъпдейт (до APD1) и при мен има battery drain. За сега единственото решение е рестарт след сваляне от зарядното.

1916 
Цитирай

Или връщане с ОДИН на предпоследния ъпдейт. Борим се в S6 раздела със същия проблем,след последния ъпдейт.
Днес сложих фърмуера от март и засега оправих дрейна на батерията.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Аз с APD1 дрейнове нямам - батерията е адски стабилна. Онзи ден изкарах над 18 часа с близо 5 часа SoT.
От вчера обаче GPM се бъзика с мен.... лапа батерия като ненормално. Спра ли го се оправя, ама ако го пусна пак и се почва същата история. Много неприятно...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

При мен батерията не се държи по-различно от преди ъпдейта. Казвате, че телефонът не заспивал дълбоко, а графиката казва друго: за 8 часа и половина сън са ми паднали около 7% батерия, демек имам idle консумация от около 0.8%/час (колкото Самсунг гарантират Always On Display да харчи). Малко си поиграх в илюстратора да сметна процентите и часовете по графиката на батерията, тъй като нямам приложения, които да ми следят консумацията.

   

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Колеги, на какъв принцип се получават тези ъпдейти. Аз съм с 7 edge Duos но оше не съм получил apd1 ъпдейта. Имам предвид според модела на телефона или според региона?...или по някакъв друг критерий...
Цитирай

(2016-04-25, 23:05:07)Forza84 написа:  Яко във филма се вкарахте как ще изгори дисплея стига глупости. Както казва колегата по горе мислите ли че дръпнатите не са предвидили всичко.
Явно не си чел достатъчно за burn-in при AMOLED дисплей. Достатъчно малоумни ъпдейти съм видял от "дръпнаните" както ги наричаш, та няма да се учудя ако пак направят някоя глупост.
(2016-04-26, 09:41:16)milss написа:  След последния ъпдейт (до APD1) и при мен има  battery drain. За сега единственото решение е рестарт след сваляне от зарядното.

До сега всички ромове съм извъртял, единствено при ADP1 се появи този дрейн. Ще се връщам.
Цитирай

Аз пък от APD1 съм най доволен батерията ми кърти направо от сутринта от 7:00 е свален от зарядно с включено 3g 1ч.20 м разговори 58 мин екран и viber и facebook в момента съм на 82% .
Цитирай

(2016-04-26, 16:28:11)hgeorgiev написа:  Колеги, на какъв принцип се получават тези ъпдейти. Аз съм с 7 edge Duos но оше не съм получил apd1 ъпдейта. Имам предвид според модела на телефона или според региона?...или по някакъв друг критерий...

Според и двете - и модела и региона (CSC кода). Можеш да видиш кой ти е CSC кода с това приложение:
https://play.google.com/store/apps/detai...info&hl=bg

Излезлите ъпдейти за твоя модел са тук:
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935FD/

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Някой със апарат от Виваком?

Xiaomi MI 5S
Цитирай

Също с новия ъпдейт забелязвам че през ноща не харчи никаква батеря изобщо оставих го в 23:30 на 65 процента и сутринта в 7:30 беше пак на толкова .
Цитирай

с APD1 съм и съм доволен от всичко за сега.вчера без малко да напрвя 7 часа на екран без никакви сейвъри.закупен от мтел

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

(2016-04-26, 20:22:15)dimitrow написа:  Някой със апарат от Виваком?

Аз
Цитирай

Як дрейн с последния ъпдейт.
Цитирай
Exclamation 

(2016-04-27, 07:54:09)punki написа:  Също с новия ъпдейт забелязвам че през ноща не харчи никаква батеря изобщо оставих го в  23:30  на 65 процента и сутринта в 7:30 беше пак на толкова .

Виж, Да не харчи много, НО няма никакъв шанс да е на същите %
При мен за ноща пада 6-7% ( от 1 до 8 сутринта )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)