Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Това вече не беше ли писано по-горе?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да, преди 3 страници беше дискутирано това.
Цитирай

Дааа,явно съм го пропуснал.Съжалявам за което!

LG Optimus G E975 ; SAMSUNG Galaxy S7 Edge SМ-G935F
Цитирай

Кво го хвалите 3,47мин, 20%бат, 21ч стенд Sad

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Ники чудеса стават само във филмите... е, понякога и по Коледа Smile.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Кво да ти кажа Филип, така държало инъче и кво по-зле от 6

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Колега, моля те прочитай какво си написал, след като напишеш поста, защото се излагаш!
Цитирай

За кое се излагам?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

За прекрасния ти правопис! Ще продължаваме ли или ще си вземеш бележка?
Цитирай

Сложих NOUGAT-а на един приятел на edge-a с ODIN. Засега всичко си работи нормално, но имам един въпрос. Появи се Knox Warranty Void 0x1, докато аз зная, че за пълна гаранция трябва да е Knox Warranty Void 0x0, сиреч, че не е root-ван.
Моля за малко инфо?

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай

Откъде изтегли нугата и да не е някаква модифицирана? Изглежда нещо се е омазало при флашването, за съжаление безвъзвратно. С този телефон вече няма да може да ползва S Health, Samsung Pay, My Knox, Private folder, Private mode и приложения, които използват Knox API-та.

Преди ден-два прочетох на още едно място в XDA, че на един потребител му е гръмнал Knox-а като е флашнал Нуга. Поради такива проблеми аз си чакам кротко OTA ъпдейта за BGL.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

От линковете на стр. 72. В никакъв случай не казвам, че проблемът е в тях. Явно нещо е станало с ODIN-а. Иначе телефонът е теленорски, но със счупено стъкло и така или иначе гаранцията отдавна е невалидна. А наистина S-health-a не може да стартира.
Чудя се дали да не пробвам и с моя, но той е двусимов и естествено не е купен от официален вносител и може да ми направят проблеми с гаранцията. А наскоро ми се появи прословутата червена линия на дисплея и ми го смениха.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай

(2017-01-19, 22:41:10)ivkos написа:  С този телефон вече няма да може да ползва S Health, Samsung Pay, My Knox, Private folder, Private mode и приложения, които използват Knox API-та.

Това е ново 20. Аз се чудя защо SHelath-а след бета 1 не ми бачка. Самсунг с този кнокс направо си разказаха играта...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-01-19, 22:41:10)ivkos написа:  Откъде изтегли нугата и да не е някаква модифицирана? Изглежда нещо се е омазало при флашването, за съжаление безвъзвратно. С този телефон вече няма да може да ползва S Health, Samsung Pay, My Knox, Private folder, Private mode и приложения, които използват Knox API-та.

Преди ден-два прочетох на още едно място в XDA, че на един потребител му е гръмнал Knox-а като е флашнал Нуга. Поради такива проблеми аз си чакам кротко OTA ъпдейта за BGL.

Така и не намерих тази частна папка – май ще излезе, че я няма.
Цитирай

(2017-01-19, 22:56:35)smiley написа:  Това е ново 20. Аз се чудя защо SHelath-а след бета 1 не ми бачка. Самсунг с този кнокс направо си разказаха играта...

Най-вероятно готвят някоя нова функция, която ще работи с чувствителна информация (например медицински състояния и медикаменти) и затова ще разчитат на Knox да я пази. Четох, че щели да вкарват Doctors Appointments, каквото и да е това - ще може да си запазиш час при лекаря през S Health? Big Grin


(2017-01-19, 22:57:09)Iordan2000 написа:  Така и не намерих тази частна папка – май ще излезе, че я няма.

Имаше я в Note 7. Няма ли я вече и за нас с Нуга ъпдейта?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-01-19, 23:04:09)ivkos написа:  Най-вероятно готвят някоя нова функция, която ще работи с чувствителна информация (например медицински състояния и медикаменти) и затова ще разчитат на Knox да я пази. Четох, че щели да вкарват Doctors Appointments, каквото и да е това - ще може да си запазиш час при лекаря през S Health? Big Grin
Точно. Говори се че това ще е нова функция, която ще имплементират със S8. Ще си запазвам аз час при докторя чрез SHealth.... глупости на търкалета. 
Secure Folder-а при нас го няма дори с нугата. Или поне и аз не го виждам, понеже съм с 0х1 брояч. Говореше се, че ще го пускат като отделно приложение в Galaxy Apps-а (което ме навежда на мисълта.... защо този магазин изобщо още съществува???) ама май ще се окаже толкова вярно, колкото че щяхме да получим 7.1.1

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Така и аз забелязох проблема с клавиатурата и е много дразнещо. Много лагва, freez-ва, смених я с google keyboard и всичко се оправи, надявам се да пуснат ъпдейт да го оправят!
Цитирай

Хора, казвайте за Knox-а, как е при вас?

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай

0x0 с BTU съм.
Цитирай

0x0, BTU

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

0x0, BTU

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай

И моя knox не мръдна. Даже CSC си остана MTL. Запази ми всички настройки от преди флашването. Само допълнителните приложения са малко дразнещи, особено Samsung Pay, но мисля че имаше начин да се отстранят и без root. В тази връзка ще съм много благодарен, ако някой сподели линк към приложение, което може са свърши тая работа Smile

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Цитирай

Аз си платих EZ Package Disabler (Samsung) (не изисква рут). Ето пробвай с това apk, пише, че е пачнато
..блокиран е файла....

Спира всичко което желаеш!
Цитирай

Появи ми се зверски Android System дрейн. Изключих го в 9:00 от зярядното, вече е на 74%. Андроид системата ми е на първо място с 16%, всичко друго е на по 1%. Пак ли започват старите филмми...

Choosing...
Цитирай

Проблема идва от някое приложение, при мен това никога не се е получавало.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)