Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

[Изображение: 9c6c417bbcbbe2e7e819d3bdd302bff1.jpg]
Това как ви се вижда?
Не разбирам, но ако е зле, не го усещам.

Sent from my Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари

(2016-05-22, 10:49:17)Legal76 написа:  По колко ви държат батериите, че не сте доволни? Моя го имам от 2 дни, по цял ден го разцъквам и от сутрин до вечер си е ок. Верно, идвам от С4, ама мисля, че 1 ден, разговори, нет, някоя игра е нормално да държи.

Sent from my Samsung Galaxy S7 edge
Тук не става въпрос за живота на батерията,а за мазалото след софтуерните актуализации.
Последния пример е дрейна от android system....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Аз случайно реших да не вкл. 1 ден опцията AwaysON Displey и наистина значително се повиши живота на батерията, при положение, че почти само седи телефона в джоба, което означава че се самоизкл. часовника (и би трябвало да пести батерия).
Изкл. на опцията понижава и процентите на Андроид Системата. Може да експериминтирате.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Снимката по-горе показва ли дрейн?

Sent from my Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Моят съвет е да не се вживяваш имаш ли "дрейн" или не. Нали ти покрива изискванията? Моите ги покрива. Цял ден с много ровене мейли вайбър и браузване...и вечер съм на 20-30%. Хич не знам имам ли дрейн или не Smile
А иначе аз смених ръчно рома на моя duos...да видим сега дали ще получа актуализации. С предния нигерийски csc...нямаше нищо.
Цитирай

а кога ли ще е наличен в бг този ъпдейт ?
Цитирай

(2016-05-23, 06:58:13)kali_74 написа:  Какво ще рече AoD и как да го спра.

AoD=AlwaysOnDisplay спира се от меню дисплей и после търсиш Always On Display и го правиш на off ako e on.
Цитирай

Абе колеги, стига сте СПАМИЛИ темата с ОФФтопик. Има си тема за батерията. Аман ...

POCO F1
Цитирай

Някой може ли да ми даде линкче, към последния BGL софтуер ?
Тегля този - http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1APD1_BGL/
инсталирам и CSС-то е XEO - Poland
Цитирай

Аз го писах това някъде....че е Poland....другия е BGL обаче на старта има теленорско лого.

http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1APD1_GBL/

Аз съм с Poland. Оставих го за сега защото са с един регион с BGL. Ако си получа актуализациите нормално ще го оставя. Държи се много добре по принцип.
Цитирай

Добре де, а апаратите, които не са взимани от оператори - техно вериги, солитрон, поликомп и т.н., с какъв CSC код са ?
Цитирай

Моя беше с Нигерийски Smile Duos е. От Ситител.
Цитирай

(2016-05-26, 18:27:52)emzo написа:  Добре де, а апаратите, които не са взимани от оператори - техно вериги, солитрон, поликомп и т.н., с какъв CSC код са ?

Най-вероятно BGL.

POCO F1
Цитирай

(2016-05-26, 18:27:52)emzo написа:  Добре де, а апаратите, които не са взимани от оператори - техно вериги, солитрон, поликомп и т.н., с какъв CSC код са ?

BGL
Цитирай

Тъй де, такъв софтуер търся Smile
Че моите са от Теленор и са GBL всички.

Обаче като дръпна от саммобиле и самфирм, CSC става XEO - Полша/
Цитирай

При някой има ли го този бъг 

[Изображение: Screenshot_20160602_001226.jpg]
[Изображение: Screenshot_20160602_001229.jpg]

Изключил съм number keys;версия на kbd : 1.1.16, /1APD1 firm
Пробвах и да ресетна настройките - пак същото.

Nokia 3310 -> S.E w200 -> S.E K750 -> S.E g700 -> i8910 ->i9100 -> N7100 -> sm-g935f -> sm-g975f
Цитирай

(2016-05-26, 18:52:13)emzo написа:  Тъй де, такъв софтуер търся Smile
Че моите са от Теленор и са GBL всички.

Обаче като дръпна от саммобиле и самфирм, CSC става XEO - Полша/

Ми то няма специален за България. Продуктовия код BGL влиза под шапката Източна Европа с всичките там CSCта. Важното е да не е GBL (Globul) , ами да е BGL - небрандиран и получава ъпдейти директно от Самсунг.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

хм, моя е от виваком и е VVT, което намирам в едно CSC Wiki на XDA че е България. при това положение брандиран ли е или не - директно от Самсунг ли да чакам ъпдейти или от Виваком?

сам си отговорих на въпроса - VVT е виваком. между другото докато търсех попаднах на това

https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo

доста подробна информация дава, включително и замества aida64 в това да покаже с каква камера е телефона.
Цитирай

Тия корейци не стига, че нищо не правят със софтуерната поддръжка, ми пускат и майски ъпдеити през юни, даже кой знае кога ще пристигне за нас...

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/20...bnoviavat/

Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Oreo 8.0  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай

На моят самсунг пише че е Global. От къде ще чакам ъпдейти?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз съм още със секюрити от 2 април, вие се оплаквате че сте с майски. Big Grin
CSC ми е G935FVFG1APCD. Даже не съм го чувал.
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

аз също съм с априлски security, а видях, че на места получават вече юнски.
Цитирай

и аз съм така, не знам защо се бавят така!
Цитирай

(2016-06-02, 09:38:51)d_ave написа:  хм, моя е от виваком и е VVT, което намирам в едно CSC Wiki на XDA че е България. при това положение брандиран ли е или не - директно от Самсунг ли да чакам ъпдейти или от Виваком?

сам си отговорих на въпроса - VVT е виваком. между другото докато търсех попаднах на това

https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo

доста подробна информация дава, включително и замества aida64 в това да покаже с каква камера е телефона.

Интересното колега, моят също е от Виваком но не е брандиран. CSC ми е BGL

Xiaomi MI 5S
Цитирай

Да странно наистина. Коя версия на рома имаш?чудя се дали да не флашна bgl ром и аз, не искам да разчитам на виваком за ъпдейти
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)