Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2017-01-18, 00:15:14)mi4 написа:  Здравейте колеги,
Немога да сменя CSC кода на телефона и каквото и да правя и инсталирам си остава на DBT.
Опитвам да инсталирам последния BTU, използвам и 4те файла, но без успех.
Някакви идеи?

Благодаря
Намери темата за флашване с Odin. Прочети я два пъти поне и после следвай стъпките една по една.

'g'SM-G955F
Цитирай
Аксесоари

Инсталирах го и всичко е окей, само не ми допада, че контекстното меню (като 3D Touch на iPhone), ти дава някакви глупави опции от рода на "App info"; "Uninstall". И нищо по-специално което наистина да върши работа. Другото което не ми хареса както някой беше казал по-горе quck reply-а го няма за Messenger, но предполагам това ще се оправи скоро! Иначе слагайте BTU, няма страшно, за час и нещо ще сте с нугата!  Lol Lol
Цитирай

А как се ползва тва меню че аз така и не схванах?

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

(2017-01-18, 00:21:28)vankogotinoto написа:  Намери темата за флашване с Odin. Прочети я два пъти поне и после следвай стъпките една по една.

По темата мога да кажа ч съм изчел дори целия интернет.
Слагам всеки файл където му е мястото, флаша минава, софта се обновява, но в крайна сметка CSC кода остава същия - DBT
Цитирай

(2017-01-18, 00:21:39)wankuu3 написа:  Инсталирах го и всичко е окей, само не ми допада, че контекстното меню (като 3D Touch на iPhone), ти дава някакви глупави опции от рода на "App info"; "Uninstall". И нищо по-специално което наистина да върши работа. Другото което не ми хареса както някой беше казал по-горе quck reply-а го няма за Messenger, но предполагам това ще се оправи скоро! Иначе слагайте BTU, няма страшно, за час и нещо ще сте с нугата!  Lol Lol
Задържаш върху приложението.

(2017-01-18, 00:15:14)mi4 написа:  Здравейте колеги,
Немога да сменя CSC кода на телефона и каквото и да правя и инсталирам си остава на DBT.
Опитвам да инсталирам  последния BTU, използвам и 4те файла, но без успех.
Някакви идеи?

Благодаря

https://www.sammobile.com/firmwares/down...1BPJG_BTU/ аз изтеглих това и стана, пробвай с този.
Цитирай

(2017-01-18, 00:21:39)wankuu3 написа:  quick reply-а го няма за Messenger

Ако говориш за фб месинджър - има го.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-01-18, 01:22:39)smiley написа:  Ако говориш за фб месинджър - има го.

Да сега ми се ппяви.
Цитирай

колеги излезе официално 7=ца в самобиле за бту сваляйте и флашваите
https://www.sammobile.com/firmwares/down...1DPLT_BTU/
Цитирай

(2017-01-18, 00:15:14)mi4 написа:  Здравейте колеги,
Немога да сменя CSC кода на телефона и каквото и да правя и инсталирам си остава на DBT.
Опитвам да инсталирам  последния BTU, използвам и 4те файла, но без успех.
Някакви идеи?

Благодаря

Флашни VVT и след това BTU. Аз имах същият проблем, но бях XEO.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

А какъв е проблема на DBT, че искаш да флашваш? Това е Германия и много е вероятно днес или утре да го пуснат и него.

И аз съм с DBT..

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай

Е тоя не се ли води и той английски, защо няма update[Изображение: 11172f1b440bc3981660ec0f14377b1a.jpg]

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имаше някакво приложение на самсунг, което уведомява за всякакви актуализации, беше споменато в тази тема мисля. Прелистих 30стр, но не намерих къде е писано името му. Някой ако може да го каже.
Съжалявам за оффтопика.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Колеги, някой знае ли как да редактирам шорткътовете в статус лентата. Например искам да махна иконата за блутута и на нейно място да сложа за мобилния интернет, а не да слайпвам два пъти за да го разгъна и да я видя.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Разшири лентата надолу да ти се видят всички икони, после натискаш горе в дясно трите точки - Редакт.


(2017-01-18, 00:15:14)mi4 написа:  Здравейте колеги,
Немога да сменя CSC кода на телефона и каквото и да правя и инсталирам си остава на DBT.
Опитвам да инсталирам  последния BTU, използвам и 4те файла, но без успех.
Някакви идеи?

Благодаря
Както ти писаха флашни първо на вивател 4 -файловия VVT и после  BTU и ще стане.
Цитирай

(2017-01-17, 23:59:42)POPCORN написа:  Имам чувството, че клавиатурата е по-кофти от предишната....

+1 На мен също ми се струва по-различно, но аз дойдох от Маршмелоу и не съм ползвал бетата.

Също така, първите ми впечатления са - УНИКАЛНА НУГА ! Батерията съм супер доволен от оптимизацията й, телефона ми е супер оптимизиран има си всичко. Dolphin-a на 6.0.1 го карах без флаш плеър и нищо не можех да гледам, сега го нямам този проблем. Просто се родих с този ъпдейт! Не ме интересуват бъгове и тем подобни, щото съм сигурен, че поне още един Major Update няма как да не получим и това е. Пък и дай боже, ако си заслужава смяна със S8 може и да го сменя, но засега теглете Нугата и дерзайте!!!
Цитирай

има ли меню за изключване на бързото зареждане при 7.0?
Цитирай

(2017-01-18, 12:12:09)pehlivanovv написа:  има ли меню за изключване на бързото зареждане при 7.0?
[Изображение: e6df8019369ad9dce5b2abcb9691d263.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

За БГЛ няма още. Някой знае ли кога ще го пуснат? Чудя се да чакам ли или да флашвам БТУ?
Вече в саммобайл има 7.0 с код БТУи CO2. Ако реша да флашвам направо него да тегля, а не 6.0 и после ъпдейт нали?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Кога ще дойде кой да знае! Излезе и за Чехия. Щом ще флашваш с Один,не ти трябва 6.0. Слагат 6.0, понеже нямаше 7.0 и искаха ОТА ъпдейт.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Не ми се сваля цялата 6.0 за VVT заради HOME_CSC файла. Някой, който го има, може ли да го качи някъде, за да го сваля и да го флашна директно с BTU пакета?

Choosing...
Цитирай

(2017-01-18, 04:36:27)grisha1983 написа:  колеги излезе официално 7=ца в самобиле за бту сваляйте и флашваите  
https://www.sammobile.com/firmwares/down...1DPLT_BTU/

Това дали ще има и бг език?
Цитирай

Всички имат Български.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

http://www.theandroidsoul.com/download-g...o-sm-g930f - линк към BTU. От тук свалям с 4-5мб в скунда и става доста бързо. Доста добра алтернатива на малоумния сами сайт...

Choosing...
Цитирай

Ето 5 файлова прошивка за Англия BTU за S7  - SM-G930F:

Model SM-G930F
Model name Galaxy S7
Country United Kingdom
Version Android 7
Changelist 10273029
Build date Fri, 30 Dec 2016 11:22:52 +0000
Security Patch Level 2017-01-01
Product code BTU
PDA G930FXXU1DPLT
CSC G930FOXA1DPLT

DOWNLOAD
DOWNLOAD 2


..............................................................
Ето 5 файлова прошивка за Англия BTU за S7 Edge  - SM-G935F:

Model SM-G935F
Model name Galaxy S7 edge
Country United Kingdom
Version Android 7
Changelist 10273029
Build date Fri, 30 Dec 2016 11:24:49 +0000
Security Patch Level 2017-01-01
Product code BTU
PDA G935FXXU1DPLT
CSC G935FOXA1DPLT


DOWNLOAD
DOWNLOAD 2
Цитирай

Ако флашна бту сега и след това като излезе бгл и пак го флашна ще стане ли бгл отново?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)