Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Един приятел днес ми се оплака за рестарт при него на обикновенната S7 и не му е включена опцията Авто рестартиране. Явно някое приложение прави мизерия, защото аз нямам такива проблеми, а и двамата сме с BTU.
Цитирай
Аксесоари

И при мен не е включен авторестартът.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай

Интересно защо чак са ви се е появило. Моя още от marshmallow го прави. Дори тема бях правил.

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

Да, и при мен не е включен , но онзи ден се рестартира и се учудих
А днес мо показа горе в лентата че имам налична актуализация, а като чукнах да видя, изписа че съм с последно инсталираният софтуер

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И при мен се рестартира 2-3 пъти неочаквано след ъпдейта, но след това се стабилизира. S7 GBL.
Цитирай

Дразнещ проблем.
Като играя игра някоя (примерно клаша) и ми звънне телефона, ми изважда менюто за звънене.Но като дигна и ме праща в разговори, а не остава като преди на заден фон и да продължа да си играя. Някой да знае как да го оправя.

Samsung Galaxy S7
Цитирай

След ъпдейта до 7.0 ми се струва, че батрията ми пада изкючително бързо. Каква може да е причината?
Върнах фабричните след инсталацията.

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy S7 edge

Моля да изтриете постовете.
Опитах да изместя въпроса в темата за батерията, но нещо се омаза


Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

(2017-03-13, 18:46:46)OGIER написа:  ...
А днес мо показа горе в лентата че имам налична актуализация, а като чукнах да видя, изписа че съм с последно инсталираният софтуер

SamsungGalaxyS7E
Странно и при мен излезе иконката за актуализация, а при проверка такава няма .

                                                                    
Цитирай

И аз се чудя никой нищо не каза и реших че само при мен нещо е станало бъг

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Ако не се лъжа, иконата излиза когато самият апарат си извършва планирана проверка за актуализации.
Цитирай

(2017-03-14, 11:50:23)OGIER написа:  И аз се чудя никой нищо не каза и реших че само при мен нещо е станало бъг

SamsungGalaxyS7E

И при мен се получи това (Ментел).
Цитирай

(2017-03-14, 13:12:31)tengam написа:  И при мен се получи това (Ментел).
И при мен XEO
Цитирай

Ясно, явно е нешо от сървърите.

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И при мен така - XEO

Huawei P20
Цитирай

Здравейте, и при мен се забелязват два проблема:
- рестартиране без видима причина - буквално по 1 на ден
- батерията се държи отвратително

С Глобулска карта съм и S7

Надявам да има нов update скоро...
Цитирай

А проблем с обхвата имаш ли?
Цитирай

От 20 дни не бях рестартирал телефона и започна да прави мизерии. На 16-ия ден дрейн от групировката на Google, който пък на следващия ден утихна без действия от моя страна, но пък GPS-ът спря да работи вчера, помислих, че е единичен случай, но днес пак. И се оправи с рестарт... Принципно не съм особен фен на честото рестартиране, но явно поне веднъж на седмица ще се наложи да го правя, за да нямам проблеми.
Цитирай

При мен на 6.0.1 след 2 седмици ъптайм галерията започваше да ми лагва на анимациите. Имам приятели, които над месец не си рестартираха S7-ците и нямаха такъв проблем, но те нямаха като мен 3000 снимки.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-03-15, 13:39:43)potiron написа:  А проблем с обхвата имаш ли?


Много рядко и то само като съм в офиса, което ме навежда на идеята за проблем с клетката по скоро.
Цитирай

(2017-03-15, 21:43:52)ivkos написа:  При мен на 6.0.1 след 2 седмици ъптайм галерията започваше да ми лагва на анимациите. Имам приятели, които над месец не си рестартираха S7-ците и нямаха такъв проблем, но те нямаха като мен 3000 снимки.

Аз имам около 300 ама пак си лагваше. И това стана след ъпдейта на галерия приложението. Сега със 7 съм рестартирал доста често по разни причини и не съм усетил лаг в галерия. И то не е лаг ами някакъв сеч на анимациите сякаш, тоест не е проблема като при старите андроид телефони от хардуерна недостатъчност ами предполагам си е чист бъг на приложението.
Цитирай

Моля помагайте,влезнах в download mode и сега не мога да излезна

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

Задръж power и volume down докато изгасне.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-03-16, 17:12:49)ivkos написа:  Задръж power и volume down докато изгасне.

Много благодаря

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

Интересно мартенски ъпдейт за DBT има а за BTU няма. Май BTU не е вече на първо място при ъпдейтите.
Цитирай

Хм, аз съм с DBT, а ъпдейт още нямам. Но проблеми в Германия с 4Г имам и по съвет на колегата го деактивирах.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)